Wstępna RRSO 0% przez 21 miesięcy przy transferach salda: To jeden z najdłuższych okresów wprowadzających w przypadku transferów salda, z jakim się zetknęliśmy. Początkowa RRSO wynosi 0% od przeniesionego salda przez pełne 21 miesięcy, co oznacza, że ​​będziesz miał prawie dwa lata na spłatę salda.

Wstępna RRSO 0% przez 12 miesięcy przy zakupach: Otrzymasz także wstępną RRSO 0% na nowe zakupy przez pierwsze 12 miesięcy. Jest to przydatny dodatek, jeśli planujesz kupić coś za pomocą karty.

Wybierz termin płatności: Odrobina elastyczności może bardzo pomóc w zarządzaniu finansami. Karta pozwala wybrać dowolny dostępny termin płatności, niezależnie od tego, czy jest to początek, środek czy koniec miesiąca. W ten sposób możesz skonfigurować płatności automatyczne dostosowane do Twojej wypłaty.

Brak opłat za zwłokę: Jedną z najbardziej wyjątkowych korzyści jest to, że nigdy nie ma żadnych opłat za zwłokę. Chociaż zawsze powinieneś płacić swój rachunek na czas, ponieważ opóźnienia w płatnościach mogą nadal mieć wpływ na Twój kredyt, dobrze jest wiedzieć, że nie zostaniesz obciążony opłatą, jeśli potkniesz się i przegapisz płatność.

Brak kary RRSO: Jeśli przegapisz niektóre płatności, większość kart kredytowych podniesie Twoje oprocentowanie do karnej RRSO. Karta Citi Simplicity® nigdy nie pobiera kar, więc Twoja RRSO nie jest zagrożona wzrostem z powodu opóźnień w płatnościach.

Brak opłaty rocznej: Z tą kartą nie wiąże się żadna opłata roczna, co jest ważną cechą, jeśli Twoim celem jest spłata zadłużenia.

Źródło

Previous articlePBA: NorthPort poszerza wiedzę o Terrafirma, a na czele stoi Venky Jois
Next article„Mickey 17” Bonga Joona Ho otrzymuje zwiastun i datę premiery

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here