Taylor Swift i Travis Kelce zostali przyłapani ramię w ramię podczas kameralnej kolacji w Buenos Aires w Argentynie, kiedy koncert Swifta został przełożony z powodu ulewnych opadów deszczu. Para była widziana w restauracji Elena w hotelu Four Seasons, co uwieczniono na nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Swift, elegancko ubrany w czarny top z długim rękawem i spódnicę w kratę, oraz Kelce, wąska postać drużyny Kansas City Chiefs, mieli na sobie efektownie dopasowany jedwabny komplet, gdy delektowali się posiłkiem. Po przylocie do Buenos Aires po wzięciu udziału w gali charytatywnej Kelce przegapiła czwartkowy występ Swifta.

Przełożony występ

Drugi występ Swifta w Buenos Aires został przełożony ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Osoby posiadające wiedzę poufną ujawniły, że Kelce zamierzał być obecny w Ameryce Południowej podczas co najmniej jednego występu Swifta, zanim wróci do Kansas City na zaplanowane sesje treningowe.

„Uwielbiam występy o deszczu, ale nigdy nie zamierzam narażać moich fanów, innych wykonawców i ekipy” – napisała Swift w swojej historii na Instagramie.

„Przełożyliśmy dzisiejszy występ w Buenos Aires na niedzielę ze względu na tak chaotyczną pogodę, że próba zorganizowania tego koncertu byłaby niebezpieczna. Dobra wiadomość jest taka, że ​​mogę zostać dłużej w Argentynie!!” – dodała.

Zdobywca nagrody Grammy wystąpi na scenie na stadionie River Plate w sobotę, 11 listopada, a następnie wyruszy na występy w Rio de Janeiro i São Paulo. Piątkowy występ Taylor i Kelce pokazuje ich zaangażowanie w pokonywanie wyzwań, jakie niesie ze sobą związek na odległość. Według doniesień para opracowała skrupulatne plany częstych wizyt w obliczu napiętego harmonogramu. Kelce pozostaje pochłonięta sezonem NFL, a Taylor po zakończeniu roku ma przedłużyć swoją trasę Eras Tour aż do 2024 roku. Nie jest pewne, czy Travis będzie mógł uczestniczyć w sobotnich i niedzielnych występach Taylora w Argentynie, ale biorąc pod uwagę jego zauważalną obecność, jeśli tak się stanie, fani z pewnością zwrócą na to uwagę — więc bądźcie czujni!

Taylor daje obecnie międzynarodowe występy przez cały listopad, a Travis ma zaplanowane cotygodniowe mecze NFL. Wydaje się jednak, że po tym pracowitym okresie Taylor ma około dwumiesięczną przerwę w trasie Eras Tour, która ma zostać wznowiona w lutym. To otwiera jej i Travisowi możliwość spędzenia razem czasu podczas wakacji!

Często zadawane pytania:

Z kim obecnie spotyka się Taylor Swift?
Taylor Swift trafiła na pierwsze strony gazet w związku z doniesieniami o romansie z gwiazdą NFL Travisem Kelce.

Gdzie obecnie przebywa Taylor Swift podczas trasy koncertowej „Eras”?
Taylor Swift przebywa obecnie w Argentynie w ramach trasy koncertowej Eras.

Oświadczenie o zrzeczeniu się odpowiedzialności: Autorem tej treści jest strona trzecia. Wyrażone tutaj poglądy są poglądami odpowiednich autorów/podmiotów i nie reprezentują poglądów Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie ręczy ani nie popiera żadnej z jej treści, ani nie jest za nią w żaden sposób odpowiedzialny. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków, aby upewnić się, że wszelkie podane informacje i treści są prawidłowe, aktualne i zweryfikowane. ET niniejszym zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, związanych z raportem i jakąkolwiek jego treścią.

Źródło

Previous articleAbyśmy nie zapomnieli: złożenie hołdu trzem poległym bohaterom wojny w krykieta z okazji Dnia Rozejmu
Next articleElizabeth Hurley (58 l.) wygląda rewelacyjnie w małym bikini, gdy rodzi się z przyjaciółką bliźniaczka

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here