W tym miejscu będziemy rozmawiać o amerykańskim raperze Pardisonie Fontaine, gdy opinia publiczna szuka go w Internecie. Opinia publiczna przegląda Internet, aby dowiedzieć się więcej o amerykańskim raperze Pardisonie Fontaine’u i nie tylko po to, aby poznać aktualne wirusowe wiadomości na jego temat. Dlatego w tym artykule przedstawiliśmy naszym czytelnikom informacje o amerykańskim raperze Pardisonie Fontaine. Nie tylko, że podamy także szczegółowe informacje na temat jego wirusowych wiadomości, gdy opinia publiczna będzie szukać ich w Internecie. Dlatego czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Czy Pardison Fontaine był nauczycielem?

Ostatnio na pierwszych stronach gazet pojawia się amerykański raper Pardison Fontaine, a teraz jego stare tweety stają się wirusowe i generują dyskusje w Internecie. Ponadto niektórzy twierdzą, że amerykański raper ma już doświadczenie w nauczaniu. Według tweetów, które stały się wirusowe w Internecie, w 2011 roku Pardison zamieścił na Twitterze komentarz: „Mam nadzieję, że moja przyszła żona ma teraz około 14 lat”. Niedługo potem internauci zaczęli zwracać uwagę, że Pardison Fontaine, kiedy opublikował tego tweeta, musiał mieć 22 lata i w tym wieku chciał mieć nieletnią za żonę.

W tweecie, który krąży po Internecie, zauważył także: „Facet powyżej 25 roku życia nie może znaleźć dziewczyny poniżej pięciu lat”. Chyba, że ​​rekrutujesz bezpośrednio po gimnazjum, haha. Jednak niedługo potem ludzie zaczęli nagłaśniać fakt, że Pardison Fontaine pracował wcześniej jako nauczyciel zastępczy w gimnazjum w Hudson Valley w ramach pobocznego występu. Należy pamiętać, że wszystko to zaczęło się od Megan Thee Stallion, kiedy w nowej piosence, którą wydała w tym miesiącu, ujawniła, że ​​jej były chłopak Pardison miał romans.

Biorąc pod uwagę, że Pardison Fontaine jest rzekomo nauczycielem, należy wyjaśnić, że informacje te są dokładne. W przeszłości raper był nauczycielem zastępczym. Kiedy jednak studenci dowiedzieli się, że jest raperem, powiadomili o tym władze i zażądały, aby zrezygnował z pracy. Dla tych, którzy nie wiedzą, Pardison urodził się jako Jordan Thorpe. Urodził się 29 grudnia 1989 roku. To urodzony w Newburgh w stanie Nowy Jork amerykański raper, kompozytor i producent muzyczny. Fontaine stał się znany dzięki swoim przenikliwym tekstom i wyjątkowemu talentowi. Jego pierwszy poważny przełom nastąpił dzięki współautorstwu przełomowej piosenki Cardi B, Bodak Yellow, która wspięła się na szczyty list przebojów. Bądź na bieżąco z nami, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje.

Źródło

Previous articleShannon Sharpe mówi, że „trudno zaufać” 1 AFC North QB
Next articleNie karm trolli i nie obwiniaj reżyserki Marvels Nii DaCosta za sprzedaż kasową filmu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here