W tym miejscu podamy szczegółowe informacje na temat Jeffreya Huarda, ponieważ opinia publiczna szuka go w Internecie. Opinia publiczna przegląda Internet, aby dowiedzieć się więcej o Jeffreyu Huardzie i nie tylko chce poznać szczegóły jego śmierci, ponieważ wieści o niej rozprzestrzeniają się w Internecie. Dlatego w tym artykule przedstawiliśmy naszym czytelnikom informacje o Jeffreyu Huardzie. Nie tylko, że podamy także szczegóły jego śmierci, gdy opinia publiczna będzie szukać tej informacji w Internecie. Dlatego czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Śmierć Jeffreya Huarda

Dyrektor duchowy seminariów Jeffrey Huard niestety zmarł w wieku 68 lat. Jego przyjaciele, rodzina i cała społeczność są pogrążeni w wielkim smutku. Życie Huarda charakteryzowało się jego niezachwianym zaangażowaniem w duchową służbę ludziom i doradzanie im na duchowych ścieżkach. Urodzony w Duluth w stanie Minnesota w 1955 roku Jeffrey Huard przez całe swoje życie wywarł głęboki wpływ na społeczność. Ukończył Saint Paul Seminary i w 1994 roku przyjął święcenia kapłańskie w archidiecezji Minneapolis i St. Paul.

Śmierć Jeffreya Huarda

Huard był kapelanem Wspólnoty Chrystusa Odkupiciela w West St. Paul (1996–1999), dyrektorem duszpasterstwa kampusowego na Uniwersytecie św. Tomasza w St. Paul (1999–2007), wikariuszem parafii Wszystkich Świętych w Lakeville (1994–1997) i proboszcz parafii św. Marka w St. Paul (2007–2009), między innymi na innych stanowiskach. Huard był także dumnym członkiem kapłańskiego bractwa Towarzysze Chrystusa, piastując przez pewien czas funkcję moderatora. Nadzorował program formacji duchowej seminarium w latach 2009–2021, a po opuszczeniu stanowiska nadal był mentorem studentów.

Kapłaństwo darzy Huarda wielkim szacunkiem, wspominając go jako życzliwego, współczującego i pobożnego człowieka, który poświęcił znaczną część swojego życia pomaganiu seminarzystom i innym księżom w ich duchowej podróży do Chrystusa. Opinia publiczna nie została jeszcze poinformowana o przyczynie śmierci Jeffreya Huarda. W odpowiednim czasie więcej informacji na temat przyczyny śmierci zostanie podanych do wiadomości publicznej. Seminarium Św. Pawła zamieściło na Facebooku informację o jego śmierci. Ku pamięci ks. Huarda i społeczność Eagan w Minnesocie wspólnie zaplanowali nabożeństwo pochówkowe w parafii św. Jana Neumanna. W piątek 24 listopada w godzinach 18.00-19.00 odbędzie się wizytacja. O godzinie 19.00 zostaną odprawione nieszpory za zmarłych. Liturgia pogrzebowa odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 listopada, o godzinie 10.00, a pochówek odbędzie się natychmiast.

Źródło

Previous articlePBA: Magnolia odrabia duży deficyt i pokonuje Ginebrę
Next articleGwiazda „Stricte” Rose Ayling-Ellis dzieli się nieoczekiwanym zdjęciem w kostiumie kąpielowym po ponownym spotkaniu Giovanniego Pernice’a

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here