Okulary mogą być dość drogie, ale Czarny Piątek już za kilka tygodni i można znaleźć znaczne oszczędności. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz czytników na co dzień, pary stylowych okularów przeciwsłonecznych czy przeciwodblaskowych okularów blokujących niebieskie światło, w Prive Revaux będziesz w stanie teraz dużo zaoszczędzić. Marka obniża 35% rabatu na Twoje zakupy i oferuje bezpłatną wysyłkę, jeśli kupisz dwa lub więcej produktów i użyjesz kodu promocyjnego CZARNY PIĄTEK przy kasie. Oferta ta jest dostępna od teraz do 26 listopada.

Kupowanie okularów przez Internet to świetny sposób na porównanie cen i stylów. Nasze ulubione, inspirowane projektantami okulary blokujące niebieskie światło, Alchemist z Prive Revaux, zwykle kosztują 40 dolarów, ale teraz firma obniżyła cenę o połowę. A kiedy zastosujesz tę ofertę z okazji Czarnego Piątku, będziesz mógł zdobyć parę tylko 13 dolarów. To świetna okazja dla tych, którzy borykają się z zmęczeniem oczu po całym dniu wpatrywania się w ekran – może to być także świetny pomysł na prezent.

Znajdziesz tu także mnóstwo niesamowitych okularów przeciwsłonecznych po dużych rabatach. Miłośnicy stylu lotniczego mogą się chwycić Poślizg okulary przeciwsłoneczne lub osoby poszukujące soczewek typu kocie oko mogą się zaczepić Hepburna za 26 dolarów — to 14 dolarów oszczędności na każdym produkcie. Do Twojego zakupu dołączona jest również ściereczka z mikrofibry i składany futerał, a firma oferuje 30-dniową politykę zwrotu. Koniecznie sprawdź cały wybór okularów w Prive Revaux, w tym dziesiątki okulary do czytania znaleźć odpowiednie dopasowanie w atrakcyjnej cenie.

Aby uzyskać więcej oszczędności przed tym wielkim dniem, możesz sprawdzić wyprzedaż w Czarny piątek w Amazonie lub Wyprzedaż w Czarny piątek w Walmart. Obie oferują teraz tysiące produktów po niskich cenach.

Więcej ofert na Czarny Piątek od CNETŹródło

Previous articleMike McDaniel needs a reboot
Next articleNajlepszą sztuką roku jest wstrząsający utwór „Stereophonic” Davida Adjmiego

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here