W tym miejscu podamy szczegółowe informacje na temat Sama Altmana i Elona Muska, ponieważ opinia publiczna szuka ich w Internecie. Opinia publiczna przegląda Internet, aby dowiedzieć się więcej o Samie Altmanie i Elonie Musku, i nie tylko chce wiedzieć więcej o ich najnowszych wiadomościach, które stają się wirusowe w Internecie. Dlatego w tym artykule przedstawiliśmy naszym czytelnikom informacje o Samie Altmanie i Elonie Musku. Nie tylko, że podamy także szczegółowe informacje na temat ich najnowszych wiadomości, gdy opinia publiczna będzie szukać ich w Internecie. Dlatego czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Sam Altman rzuca okiem na chatbota Grok AI Elona Muska

W zeszłym tygodniu w mieście głośno było o nowym, ogromnym, językowym modelu sztucznej inteligencji Elona Muska, Grok, kiedy ogłoszono wiele znaczących ogłoszeń w dziedzinie sztucznej inteligencji. Teraz Sam Altman, dyrektor generalny OpenAI, który w tym tygodniu był także gospodarzem inauguracyjnej konferencji programistów swojej firmy, odrzucił nowy model Muska. Altman stwierdził w tweecie, że „GPT mogą zaoszczędzić wiele wysiłku”. Opublikował zrzut ekranu najnowszej wersji ChatGPT, która umożliwia użytkownikom tworzenie GPT lub spersonalizowanych wersji chatbota. Altman wydał polecenie konstruktorowi GPT, aby „był chatbotem, który odpowiada na pytania z humorem Cringey boomer w niezręczny sposób, który wywołuje szok, by wywołać śmiech”, co pogłębiło już istniejącą animozję między nimi.

Sama Altmana

„Świetnie, chatbot jest skonfigurowany!” to odpowiedź GPT Builder na pytanie Altmana. Nazywa się Grok. Co sądzisz o nazwie? Czy wolałbyś mieć coś innego? Oprócz bagatelizowania modelu Grok Muska, Altman podkreślił najnowsze funkcje ChatGPT. Musk nie odpowiedział jeszcze na tweeta. Jak dotąd tweet Altmana otrzymał setki komentarzy i ponad 25 tys. polubień. 4 listopada dyrektor generalny Tesli zapowiedział wprowadzenie Groka, platformy zaprojektowanej tak, aby odpowiedzieć na niemal każde zapytanie.

Oczekuje się, że X będzie korzystał z modelu (wcześniej znanego jako Twitter). Grok odpowie beztroską uwagą. Warto zauważyć, że firma odradza korzystanie z niego, jeśli klienci uznają humor za obraźliwy. Grok ma dostęp do wiedzy o świecie, która jest aktualizowana w czasie rzeczywistym i pochodzi z platformy X. Twórca modelu, firma xAI, twierdzi, że wkrótce zamierza zwiększyć wydajność modelu. Model ma cztery miesiące i jest obecnie w fazie beta. Firma twierdzi, że Grok został stworzony, aby pomóc w zdobywaniu wiedzy przez człowieka.

Źródło

Previous articleUAAP: Jeff Napa namawia Bulldogs do „podniesienia poprzeczki” przed dwoma ostatnimi meczami
Next articleBarack Obama chwali porozumienia SAG-AFTRA i WGA oraz składa hołd pionierowi praw obywatelskich „Rustinowi” podczas pokazu w DC

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here