FILADELFIA (WPVI) — Kibice Eagles obudzili się w niedzielny poranek wcześnie rano, aby zdążyć przed meczem, a niektórzy z nich świętowali znacznie więcej niż najlepsza drużyna w piłce nożnej.

„Pierwszy raz płakałem podczas Super Bowl w 1980 r., kiedy Raiders nas pokonali” – powiedział Dan McAlee, który jest fanem Eagles od szóstego roku życia.

Ta gra stała się jedną z jego ulubionych gier wszechczasów, jeszcze zanim zespół wszedł na boisko. Cała rodzina weterana Wietnamu zaskoczyła go z okazji jego 70. urodzin.

„Poszedłem pomóc kierowcy autobusu zjechać z autostrady i wszyscy byli na pokładzie. Wsiadłem i wszyscy tam byli” – powiedział.

W morzu tysięcy fanów Eagles Dan nie był jedynym, który świętował swój wielki dzień za pomocą tylnej klapy.

„Dzisiaj skończyłem 30 lat, więc to dobry dzień. Wszyscy moi przyjaciele i rodzina świetnie się tutaj bawią” – powiedział Rob D’Adrea z północno-wschodniej Filadelfii. Wsiadł do autobusu na stadiony z 75 najbliższymi przyjaciółmi i rodziną, przywożąc mnóstwo meczów i mnóstwo dobrego jedzenia.

„Mieliśmy wędzonego kurczaka, wędzoną wieprzowinę, pieczony makaron z serem” – powiedział, pokazując ich smarowidło, które jest oczywiście centralnym punktem każdej dobrej tylnej klapy Eagles.

„Dostaliśmy kanapki na śniadanie, jajko na bekonie z serem, bułkę wieprzową z jajkiem i serem. Dostaliśmy tater tots i mimozy. Najważniejsza część to mimozy” – powiedziała Courtney Bartkowski z Ewing w stanie New Jersey.

Ona i jej przyjaciele dobrze rozpoczęli dzień. Fani Eagles z całego świata chcieli pokazać Tennessee, dlaczego Filadelfia jest najlepszym miastem piłkarskim.

„To miasto jak żadne inne. Każdy, kto przyjeżdża do Filadelfii, świetnie się bawi” – ​​powiedziała Shelley Holt z Lawrenceville w stanie New Jersey.

Dzięki temu kibice Eagles mogą kibicować drużynie numer jeden w piłce nożnej. To prezent, który wciąż daje się fanom, takim jak Dan, na całe życie.

„Myślę, że to najlepszy zespół, jaki widziałem od długiego, długiego czasu” – powiedział.

Prawdziwe urodziny Dana przypadają dopiero w styczniu. Teraz, kiedy urządził przyjęcie, ma nadzieję na jeszcze jeden prezent; wyjazd Eagles na Super Bowl.

Źródło

Previous articleIvor Robson, słynny głos golfisty na British Open, umiera w wieku 83 lat
Next articlePatrick Mahomes i Brittany Mahomes świętują wakacje na zdjęciach rodzinnych SKIMS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here