Jeśli chodzi o wysokiej jakości naczynia kuchenne, Le Creuset należy do najlepszych w branży. Ale taki poziom rzemiosła nie jest tani. Niezależnie od tego, czy jesteś szefem kuchni, czy nowicjuszem, naczynia kuchenne Le Creuset pomogą ulepszyć Twoją kuchnię. Jeśli chcesz zdobyć niesamowitą ofertę przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu wakacyjnego, teraz masz szansę. QVC obniżyło cenę holenderskiego piekarnika Signature Series firmy Le Creuset z 445 dolarów do zaledwie 270 dolarów — to 175 dolarów zniżki. Nie spodziewamy się, że ta oferta będzie trwała długo, dlatego zalecamy dokonanie zakupu raczej wcześniej niż później, jeśli nie chcesz przegapić oszczędności sprzed Czarnego Piątku.

Jeśli chodzi o przygotowywanie posiłków, trudno przebić wszechstronność holenderskiego piekarnika. W rzeczywistości podobny z Le Creuset znalazł się nawet w naszym zestawieniu najlepszych holenderskich opcji piekarników dla tych, którzy chcą popisywać się tą od dawna sławną marką. Dzięki pojemności 6,75 litra ten holenderski piekarnik jest idealnym rozmiarem do karmienia grup składających się z maksymalnie sześciu osób. Można w nim ugotować do 5 funtów kurczaka, przygotować dużą porcję chili lub przygotować inne dania jednogarnkowe, takie jak pieczenie i warzywa, przy stosunkowo niewielkim wysiłku.

Emaliowane żeliwo pomaga równomiernie rozprowadzać ciepło i jest odporne na odpryski i pęknięcia. Dodatkowo dopasowana pokrywa pomaga utrzymać i rozprowadzać wilgoć, a duże uchwyty zapewniają pewny chwyt i łatwe podnoszenie, nawet podczas używania rękawic kuchennych. Jest kompatybilny z kuchenkami gazowymi, elektrycznymi i indukcyjnymi, a także piekarnikami i można go bezpiecznie używać w temperaturze do 480 stopni Fahrenheita. Ten holenderski piekarnik można przechowywać w zamrażarce i lodówce, co zapewnia pewną elastyczność w przechowywaniu resztek. Pamiętaj, że chcesz umyć ten przedmiot ręcznie, unikając narzędzi ściernych lub środków czyszczących, aby utrzymać go w dobrym stanie.

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z QVC, możesz zyskać dodatkowe 20 USD zniżki na pierwszy zakup, jeśli wydasz 40 USD lub więcej. Wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego WAKACJE20 przy kasie, aby skorzystać z tej zniżki. Aby uzyskać więcej oszczędności na narzędziach kuchennych dla swojego domu, zapoznaj się z naszym zestawieniem ofert frytkownic na Czarny Piątek, które mają miejsce teraz.

Więcej ofert na Czarny Piątek od CNETŹródło

Previous articleNU jest prawie dwukrotnie do pokonania, a La Salle zaskakuje UP w grze w koszykówkę kobiet
Next articleKelly Clarkson dramatycznie schudła w pięknej, podkreślającej figurę skórzanej spódnicy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here