Mapa miasta Quezon. PLIKI PYTANIA

MANILA, Filipiny – Jak poinformowały w niedzielę lokalne władze, mężczyzna, który zyskał popularność po tym, jak zeskoczył z balustrady wiaduktu Meralco Avenue w Quezon City, przeżył.

Do zdarzenia doszło w sobotę o 17:22, a sprawcą został zidentyfikowany 26-letni John Mark Santos Aquino.

Był zagranicznym pracownikiem filipińskim, a obecnie pracuje jako ochroniarz.

Aquino uderzył w motocykl podczas lądowania na wiadukcie Ortigas Avenue, powodując uszkodzenie pojazdu, a jego kierowca i pasażer upadli na ziemię.

Odniósł liczne obrażenia różnych części ciała i został przewieziony do Centrum Medycznego Victora R. Potenciano przez zespół ratunkowy Metropolitan Manila Development Authority.

PRZECZYTAJ: Pracownik budowlany przeżył po upadku z trzeciego piętra ratusza w Manili

Jak podała QCPD, około godziny 18:30 przewieziono go do centrum medycznego Mandaluyong City Medical Center w celu leczenia.

PRZECZYTAJ: Nie żyje mężczyzna, który skoczył z trzeciego piętra ratusza w Manili

Władze lokalne podały, że godzinę później Aquino został przeniesiony do Krajowego Centrum Zdrowia Psychicznego w Mandaluyong City w celu oceny psychicznej.

Tymczasem właściciel pojazdu, którym wylądował Aquino, postanowił wziąć odpowiedzialność za naprawę swojego motocykla i nie będzie składał skargi karnej przeciwko Aquino.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, potrzebuje pomocy, infolinię kryzysową Narodowego Centrum Zdrowia Psychicznego (NCMH) można uzyskać pod numerem 1553 (bezpłatny numer stacjonarny na terenie całego Luzon), 0917-899-USAP (8727), 0966-351-4518 i 0908-639-2672.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleAdams wraca do formy MVP, gdy Kings strzelają obok Bullets, Goulding wznosi się nad Phoenix i zapewnia United zwycięstwo w derbach
Next articleDziesięć dni przed premierą „Strefy mroku” Mike Wallace zadał Rodowi Serlingowi pytanie, które mocno się zestarzało

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here