Premier Włoch Giorgia Meloni zerwała ze swoim chłopakiem, dziennikarzem telewizyjnym po sprośnych komentarzach, w których chwycił się za okolice genitaliów, proponując współgospodarza „trójki lub czwórki”, co doprowadziło do zawieszenia jego telewizji pokazywać.

Meloni w piątek ogłosiła w mediach społecznościowych rozstanie z Andreą Giambruno, który jest także ojcem ich 7-letniej córki.

„W tym miejscu kończy się mój związek z Andreą Giambruno, który trwał prawie dziesięć lat” – napisała Meloni zaledwie dwa dni po tym, jak wideo przedstawiające jego sprośne zachowanie podczas przerwy reklamowej popularnego programu Striscia la Notizia na Mediaset stało się wirusowe.

„Dziękuję mu za wspaniałe lata, które razem spędziliśmy, za trudności, które przeszliśmy i za to, że dał mi najważniejszą rzecz w moim życiu, czyli naszą córkę Ginevrę”.

Giambruno powiedział w piątek za pośrednictwem swojego agenta, że ​​on i Mediaset „uzgodnili”, że jego program zostanie zawieszony w następstwie skandalu. Podczas nagrywania piątkowego popołudniowego programu nie siedział na stanowisku prezentera. Mediaset powiedział SKY24, partnerowi CNN, że „bada fakty” dotyczące rzekomego zachowania Giambruno.

Na nagraniu, które nakręcono podczas przerwy reklamowej przed publicznością na żywo i opublikowano w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej programu, Giambruno spaceruje po planie i pyta współgospodarza, czy ma chłopaka: co, jak twierdzi, robi i o które zapytał ją wcześniej.

Następnie pyta, czy ma ochotę na seks grupowy, pytając, czy nie będzie miał nic przeciwko, jeśli dotknie jego okolic genitaliów, co zrobił podczas rozmowy z nią – jak wynika z wideo opublikowanego przez program. Współgospodarz podczas swoich komentarzy patrzy w dół na biurko.

Mediaset, którego właścicielem był nieżyjący już polityk Silvio Berlusconi, od dawna jest krytykowany za emisję seksistowskich treści i często publikuje filmy zza kulis swojego popularnego programu.

W poście Meloni w mediach społecznościowych napisała: „Od jakiegoś czasu nasze ścieżki się rozeszły i nadszedł czas, aby to przyznać. Będę bronić tego, czym byliśmy, będę bronić naszej przyjaźni i za wszelką cenę będę bronić siedmioletniej dziewczynki, która kocha swoją matkę i kocha swojego ojca, tak jak ja nie byłam w stanie pokochać swojego”.

Z jej autobiografii wynika, że ​​ojciec Meloni był narkomanem i przebywał w więzieniu. Wielu członków jej koalicji, w tym minister infrastruktury Matteo Salvini i minister spraw wewnętrznych Antonio Tajani, a także jej własna partia polityczna Bracia Włosi, zamieścili na Twitterze „uściski” w dowód jej osobistego bólu.

Dodała: „Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat” i poprosiła krytyków, aby nie próbowali wykorzystywać jej problemów w domu.

Giambruno już wcześniej zawstydził premiera, sugerując, że serii zbiorowych gwałtów na młodych kobietach można byłoby zapobiec, gdyby dziewczęta unikały alkoholu.

„Jeśli idziesz tańczyć, masz pełne prawo się upić” – powiedział w swoim programie telewizyjnym, który Mediaset anulował po tym, jak w tym tygodniu wyciekło wideo przedstawiające jego zachowanie.

„Ale jeśli unikniesz upicia się i utraty przytomności, być może unikniesz też kłopotów, bo wtedy znajdziesz wilka”.

Odpowiadając na pytanie dotyczące wypowiedzi Giambruno na temat przemocy wobec kobiet, Meloni stwierdził, że został „niezrozumiany”.

„Został źle zrozumiany. Wierzę w wolność prasy i nie mówię mu, co ma mówić” – powiedziała.

Meloni była szeroko krytykowana za to, że skupia się na tradycyjnych rodzinach, mimo że nie wyszła za mąż za Giambruno, oraz za skupienie się na ograniczaniu praw rodziców tej samej płci poprzez kryminalizację macierzyństwa zastępczego i usuwanie nazwiska jednego z rodziców z aktów urodzenia w miastach, w których jej partia polityczna ma większość.

Telefony, SMS-y i e-maile kierowane do rzeczników Meloni i partii politycznej z prośbą o komentarz nie zostały odebrane. Wiadomość do Giambruno nie została odebrana. Biuro spraw publicznych Mediaset potwierdziło, że jego program został zawieszony, ale nie podało powodu.

Źródło

Previous articleUAAP: Mike Phillips, La Salle pozostają skupieni na bramce pomimo gorącej passy
Next articleHarrison Ford trzaska batem w zwiastunie filmu „Indiana Jones i tarcza przeznaczenia”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here