Informacje cyfrowe: 3 grudnia 2022 r. (przed południem)


Informacje cyfrowe: 3 grudnia 2022 r. (przed południem)

02:59

BRICK, New Jersey (CBS) – W piątek wieczorem w hrabstwie Ocean aresztowano dwie osoby za okrucieństwo wobec zwierząt i narażanie dzieci na niebezpieczeństwo – podaje policja. Funkcjonariusze udali się do domu w hrabstwie Ocean po anonimowej skardze dotyczącej potencjalnej hodowli szczeniąt.

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, uratowali prawie 200 zwierząt, ale w przypadku co najmniej dwóch psów na pomoc było już za późno.

Policja w Brick w stanie New Jersey była w domu przy Arrowhead Park Drive w piątek o 19:30, gdzie powitali ich mieszkańcy, 49-letnia Aimee Lonczak i 58-letni Michele Nycz.

Podczas wstępnego przesłuchania funkcjonariusze poczuli silny zapach zwierząt wydobywający się z domu. Pozwolono im wejść do domu, gdzie powitało ich mnóstwo zaniedbanych zwierząt.

Wewnątrz znajdowały się psy i koty w klatkach, ułożone jedna na drugiej.

Policja wezwała pomoc ze strony ekipy ds. materiałów niebezpiecznych, ponieważ dom był pokryty odchodami. Wtedy też w domu znaleźli dwa martwe psy.

Ratownikom zajęło około 10 godzin usunięcie wszystkich zwierząt wysłanych do kilku okolicznych schronisk.

Weterynarz, który udzielił pomocy, wysłał także co najmniej osiem zwierząt do pilnej opieki weterynaryjnej.

Dalsze dochodzenie wykazało również, że w domu mieszkała 16-letnia nastolatka, córka Łonczaka. Lonczak i Nycz zostali aresztowani za znęcanie się nad zwierzętami i narażanie dzieci na niebezpieczeństwo.

Dochodzenie jest w toku i mogą zostać postawione dodatkowe zarzuty.

Źródło

Previous articleAnalityk wyjaśnia, dlaczego bengale są teraz w stanie najwyższej gotowości
Next articleDyrektor muzyczny LA Reid oskarżony o napaść na tle seksualnym

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here