Pościg samochodowy kończy się strzelaniną z udziałem policji w Bronksie

BRONX (WABC) — Pościg samochodowy, który obejmował dwie dzielnice, zakończył się w sobotę wieczorem strzelaniną z udziałem policji.

Policja twierdzi, że do strzelaniny doszło w dzielnicy Grand Concourse przy 161 Street i Summit Avenue, ale tak naprawdę do zdarzenia doszło, gdy otrzymali telefon w sprawie włamania do samochodu na Manhattanie.

Funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia pod adresem 149 Street i Convent Avenue w Hamilton Heights, aby sprawdzić, czy doszło do włamania.

Funkcjonariusze powiedzieli, że gdy pracowali na miejscu zdarzenia, zobaczyli lekkomyślnie przejeżdżający w pobliżu samochód.

Policja rozpoczęła pościg za lekkomyślnym kierowcą i zakończyła się w Bronksie, gdzie aresztowała jedną z osób jadących tym samochodem.

Władze twierdzą, że inny podejrzany uciekł na bagnisty teren w pobliżu autostrady Major Deegan. Kilka minut później podejrzany wskazał broń i policję.

„W tej chwili członkowie komisariatu 3-0 wdają się z tą osobą w wymianę ognia. Po tej wymianie strzałów osoba ta wbiega na bagna tuż obok majora Deegana i następuje druga wymiana ognia” – NYPD – powiedział szef patrolu John Chell.

Komendant policji powiedział, że podejrzany został postrzelony w głowę i nogę. 39-latek jest znany policji i przebywa w krytycznym stanie w miejscowym szpitalu.

CZYTAJ TAKŻE | Oświetlenie choinki Rockefellera: co warto wiedzieć o tradycji bożonarodzeniowej w Nowym Jorku

Choinka w Rockefeller Center zapalonaNieoficjalne rozpoczęcie sezonu świątecznego w Nowym Jorku odbyło się w środę wraz z zapaleniem choinki w Rockefeller Center. CeFaan Kim ma więcej.

———-

* Więcej wiadomości z Bronksu

* Wyślij nam wskazówkę dotyczącą nowości

* Pobierz aplikację abc7NY, aby otrzymywać najświeższe informacje

* Śledź nas na YouTube

Prześlij wskazówkę lub pomysł na historię do Eyewitness News

Masz wskazówkę dotyczącą najświeższych wiadomości lub pomysł na historię, którą powinniśmy opisać? Wyślij to do Eyewitness News, korzystając z poniższego formularza. Jeśli załączasz film lub zdjęcie, obowiązują warunki użytkowania.

Prawa autorskie © 2023 WABC-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Źródło

Previous articleLeBron James bardzo chwali debiutanta NFL QB
Next articleChristina Hendricks ledwo powstrzymuje się w małym gorsecie na nowych, oszałamiających zdjęciach

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here