ZDJĘCIE PLIKU ZAPYTAJĄCEGO

MIASTO LUCENA — Podróże morskie małych statków w północnej części prowincji Quezon są nadal zawieszone we wtorek, 13 lutego, z powodu złej pogody, podała filipińska straż przybrzeżna (PCG).

Powołując się na prognozę filipińskiej Agencji ds. Usług Atmosferycznych, Geofizycznych i Astronomicznych (Pagasa) z godziny 5 rano, w zaleceniu PCG stwierdzono, że silna wichura z siłą wiatru związaną z północno-wschodnim monsunem uderzyła w północne i wschodnie wybrzeże wyspy Polilio oraz północne wybrzeże Panukulan. , Burdeos, wschodnie wybrzeże Patnanungan i Jomalig, wszystkie gminy wyspiarskie w północnej części Quezon zwrócone w stronę Oceanu Spokojnego.

„W związku z tym zawiesza się wszystkie łodzie rybackie i wszystkie rejsy małych statków o pojemności poniżej 250 ton brutto po wyżej wymienionych obszarach w północnym Quezon” – stwierdziła PCG-Northern Quezon w swoim postanowieniu.

CZYTAĆ: Małe statki w północnym Quezon przestały żeglować z powodu złej pogody

W poniedziałek 12 lutego PCG rozpoczęło wstrzymywanie podróży morskich dla małych statków.

Nakaz zawieszenia zostanie zniesiony, a podróże morskie małymi statkami „mogą zostać wznowione w dowolnym momencie, gdy pozwolą na to warunki pogodowe/morskie, zgodnie z deklaracją” – oznajmiło PCG-Northern Quezon.

Kopia postanowienia została opublikowana na stronie Facebooka Południowego Tagalskiego Okręgu Straży Przybrzeżnej.

CZYTAĆ:PCG nadal zakazuje żeglugi małym statkom morskim w południowym Luzonie, z wyjątkiem…


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleJessel Taank z RHONY używała tego tuszu do rzęs z apteki za 9 dolarów od 15 roku życia
Next articleUsher poślubia Jennifer Goicoechea w Vegas podczas weekendu Super Bowl