Drużyna piłkarska Calallen Wildcats może przygotowywać się do najważniejszego meczu roku w piątek, ale niektórzy gracze mają już trochę perspektywy dzięki swojej działalności charytatywnej.

Grzejniki dla bohaterów uruchomiono zaledwie tydzień temu, kiedy David Salinas Jr. z United Veterans Burial Association usłyszał od weterana, że ​​jego grzejnik się zepsuł.

Dlatego przedstawił pomysł znalezienia i przekazania grzejników kosmicznych swojemu synowi i przyjacielowi syna, którzy obaj grają w drużynie piłkarskiej Wildcats.

„Dzięki temu wiem, że angażuję się w społeczność, niezależnie od tego, czy chodzi o robienie czegoś na boisku dla drużyny piłkarskiej, ale o coś większego ode mnie poza piłką nożną” – powiedział David Salinas III, młodszy rozgrywający i zewnętrzny obrońca w programie drużyna.

„Po prostu pomóż społeczności, kiedy tylko możesz. Próbuję tylko pomóc weteranom, którzy tak wiele dla nas robią, więc dlaczego nie zrobić dla nich trochę podczas wakacji?” Skyler Rubio powiedziała, starszy skrzydłowy i bezpieczeństwo.

„Młodzież jest naszą przyszłością. Musimy więc zacząć prowadzić ich we właściwym kierunku i uważam, że nam się to udało, a weterani stanowią dużą część życia” – powiedział Salinas Jr.

Do tej pory potrzebującym weteranom przekazano 15 grzejników kosmicznych.

„To było coś, co przyszło dla nich po prostu w odpowiednim momencie” – powiedział Samuel Juarez, sekretarz i Chaplin ze Stowarzyszenia Pogrzebowego United Veterans Burial Association. „Powiedzieli, że naprawdę doceniają, że ktoś poświęca im czas tylko po to, by upewnić się, że robią to dobrze. OK.”

Mamy nadzieję, że wpływ działalności charytatywnej na młodych mężczyzn będzie się rozprzestrzeniał i że będzie można pomóc większej liczbie weteranów.

Faktycznie, początkujący piłkarz Drayson Gamez przekazał grzejniki w czwartkowy wieczór.

„To ich uczy, że poza piłką nożną są jeszcze inne rzeczy” – powiedział Salinas Jr. „Są ludzie, którzy potrzebują pomocy i mogliby z niej skorzystać. Większość dzieci nie jest świadoma tego, co się tam kryje. „

Salinas powiedział, że to imponujące, jak piłkarze zrobili postęp. Powiedział, że zaczęło się od kilku seniorów, potem włączyli się juniorzy, a teraz dołączyli do nich nowicjusze.

„Mam nadzieję, że to wiele dla nich znaczy” – powiedział Rubio. „Pomaganie im pomaga mi czuć się dobrze, więc. Wszystko, co pomoże im w czasie wakacji i zapewni lepszy rok.”

Salinas Jr. powiedział, że zbiórka nie będzie miała daty końcowej. Będą jeździć, dopóki będzie zimno i ludzie będą w potrzebie. Gdy tylko się ociepli, w gorącym sezonie wrócą do pozyskiwania kibiców dla potrzebujących weteranów.

W piątkowy wieczór w San Antonio Wildcats zmierzą się z Boerne w finale regionalnym.

Jeśli jesteś weteranem potrzebującym grzejnika lub chcesz się w to zaangażować, Salinas Jr. powiedział, żebyś zadzwonił do jego biura i wspomniał o grzejnikach dla bohaterów. Numer jego biura to 361-668-5715.

Aby uzyskać najnowsze aktualizacje wiadomości lokalnych, kliknij tutaj lub pobierz aplikację KRIS 6 News.Źródło

Previous articleCo sprawiło, że Pelé był taki wspaniały
Next articlePatrząc wstecz na każdy szczegół 3-dniowego ślubu Paris Hilton

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here