W piątek spółka Peak XV Partners (dawniej Sequoia Capital India & SEA) sprzedała 1,5% udziałów w Aptus Value Housing Finance India za ponad 213 crore rupii w drodze transakcji na otwartym rynku. Peak XV Partners, poprzez swoją spółkę zależną, Peak XV Partners Investments VI sprzedał udziały w dwóch transzach Aptus Value Housing Finance India na Krajowej Giełdzie Papierów Wartościowych (NSE).

Według danych dotyczących transakcji pakietowych dostępnych w NSE, Peak XV Partners Investments VI sprzedał 74 35 937 akcji, co stanowi 1,5% udziałów w Aptus Value Housing Finance India.

Podnieś swoje umiejętności techniczne dzięki wartościowym kursom umiejętności

Oferta uczelni Kurs Strona internetowa
Indyjska Szkoła Biznesu Transformacja cyfrowa ISB Odwiedzać
Indyjska Szkoła Biznesu Certyfikat ISB Professional w zakresie zarządzania produktami Odwiedzać
IIM Lucknow Program wykonawczy IIML w zakresie FinTech, bankowości i zarządzania ryzykiem stosowanym Odwiedzać

Akcje te zostały sprzedane po średniej cenie 287 rupii za sztukę, co oznacza, że ​​wartość transakcji wyniosła 213,41 crore rupii.

Po transakcji udział Peak XV Partners w spółce spadł do 1,11 proc. z 2,61 proc.

W międzyczasie SBI Mutual Fund nabył 60 lakh akcji, a Blue Diamond Properties Pvt Ltd nabył ponad 14,35 lakh akcji, co stanowi odpowiednio 1,2% i 0,3% udziałów w Aptus Value Housing Finance India Ltd.

Akcje zostały zakupione po tej samej cenie przez SBI Mutual Fund i Blue Diamond Properties Pvt Ltd.

Odkryj historie, które Cię interesują


Akcje spółki Aptus Value Housing Finance India podskoczyły o 5,98 procent, zamykając się na poziomie 303,20 rupii na giełdzie NSE.

Bądź na bieżąco z najważniejszymi nowościami technologicznymi i start-upowymi. Zapisz się do naszego codziennego biuletynu, aby otrzymywać najnowsze i obowiązkowe wiadomości technologiczne, dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

Źródło

Previous articleBoston Celtics stają się pierwszą drużyną, która w tym sezonie odniosła 30 zwycięstw, pokonując New Orleans Pelicans
Next articleThere was never a band like Rush. Geddy Lee doesn’t want to forget it.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here