Święto Dziękczynienia tuż za rogiem, wczesne wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku ruszyły, a to oznacza, że ​​zbliża się czas rozpoczęcia jednej z największych parad w USA: corocznej parady z okazji Święta Dziękczynienia Macy’s. Osobiście jest to moja ulubiona część Święta Dziękczynienia; Każdego roku nie mogę się doczekać widoków na pływaki, balony i występy.

Tegoroczna audycja zawiera kilka drobnych poprawek w typowym programie Dnia Dziękczynienia. Spodziewajcie się wcześniejszego rozpoczęcia (patrz poniżej) i kilku dodatkowych ujęć kamery, ale poza tym parada będzie funkcjonowała tak samo jak przez lata. Nie zabraknie klasycznych elementów parad, takich jak występy popularnych artystów na żywo, występy zespołów marszowych i występy na Broadwayu.

Jeśli tak jak ja jesteś fanem lub po prostu chcesz zabić czas podczas gotowania obiadu na Święto Dziękczynienia, masz szczęście, ponieważ transmitowanie parady będzie całkiem łatwe. Niezależnie od tego, czy planujesz oglądać uroczystość na żywo w Nowym Jorku, czy w zaciszu (i cieple) własnego domu, tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć.

PARADA Z okazji DNIA DZIĘKCZYNIENIA USA-NOWY JORK

Balon Pikachu powróci na 97. paradę Macy’s z okazji Święta Dziękczynienia.

Xinhua/Li Rui/Getty Images

O której zaczyna się parada z okazji Święta Dziękczynienia Macy’s?

97. parada Macy’s zostanie wyemitowana Czwartek, 23 listopada, o 8:30 ET (5:30 PT). Jeśli nie lubisz wczesnej pobudki w Święto Dziękczynienia, NBC i Peacock wyemitują bis o 14:00 czasu wschodniego (11:00 czasu polskiego).

Gospodarzami parady, podobnie jak w zeszłym roku, będą Today Savannah Guthrie, Hoda Kotb i Al Roker. Wśród wykonawców znajdą się Jon Batiste, Brandy, Chicago, En Vogue, Ashley Park z obsadą oraz Muppety z Ulicy Sezamkowej, Pentatonix i wielu innych. Wielbicieli Broadwayu ucieszą występy takich artystów jak & Juliet, Back to The Future: The Musical, How to Dance in Ohio, Shucked, Spamalot i jak zwykle Radio City Rockettes.

Oprócz wszystkich występów i platform na paradę powrócą w tym roku ulubione balony fanów, takie jak Bluey, Grogu i Pikachu, a do składu dołączą nowe dodatki, takie jak Beagle Scout Snoopy i Po Kung Fu Pandy.

Transmituj paradę z okazji Święta Dziękczynienia w Peacock

Parada będzie jednocześnie transmitowana w Peacock i hiszpańskojęzyczna w Telemundo. Jest to najtańsza opcja przesyłania strumieniowego do oglądania wydarzenia, a na platformie znajdują się treści NBC i Telemundo. Po paradzie widzowie mogą zostać do wieczora, aby obejrzeć na antenie Peacock mecz NFL pomiędzy San Francisco 49ers i Seattle Seahawks.

Zwykle Paw będzie miał Specjalny Czarny Piątek do obniżek cen. Nie zostało to jeszcze ogłoszone, ale zaktualizujemy tę historię, gdy transakcja zostanie ogłoszona. Aby dowiedzieć się więcej, dowiesz się, jak przygotować się na tegoroczne zakupy z okazji Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku.

Przesyłanie strumieniowe filmów Peacock i logo telewizji Przesyłanie strumieniowe filmów Peacock i logo telewizji

Jamesa Martina/CNET

Subskrypcja Peacock Premium kosztuje 6 USD miesięcznie w przypadku wersji opartej na reklamach lub 12 USD miesięcznie w przypadku Peacock Premium Plus, która eliminuje większość przerw komercyjnych, a także umożliwia pobieranie wybranych treści do oglądania w trybie offline. Pamiętaj, że w ramach subskrypcji Premium Plus pojawiają się reklamy ze względu na umowy licencyjne na zawartość.

Studenci mogą kwalifikować się do zniżki, a Ty możesz otrzymać Peacock Premium za darmo, jeśli jesteś klientem internetowym Spectrum lub Xfinity.

Oglądaj paradę w serwisie transmisji strumieniowej telewizji na żywo

Jeśli zrezygnowałeś z telewizji kablowej, nadal możesz obejrzeć tegoroczną paradę, subskrybując usługę transmisji telewizyjnej na żywo, taką jak YouTube TV, Fubo Lub Temblak. Pamiętaj, że NBC jest dostępne tylko w wybierz miasta na Sling Blue lub subskrypcje Sling Blue + Orange.

Usługa transmisji strumieniowej telewizji YouTube Usługa transmisji strumieniowej telewizji YouTube

Sarah Tew/CNET

Usługa transmisji strumieniowej telewizji na żywo obsługuje NBC i Telemundo, a treści możesz oglądać na żywo lub na żądanie. Platforma kosztuje 73 USD miesięcznie i możesz wpisać swój kod pocztowy, aby zobaczyć, które sieci lokalne są dostępne w Twojej okolicy. Przeczytaj naszą recenzję YouTube TV.

Jak oglądać paradę z okazji Święta Dziękczynienia za pomocą VPN

Być może podróżujesz za granicę i chcesz przesyłać strumieniowo Peacock z dala od domu. Dzięki VPN możesz wirtualnie zmienić swoją lokalizację na telefonie, tablecie lub laptopie, aby uzyskać dostęp do parady z dowolnego miejsca na świecie. Istnieją inne dobre powody, aby używać VPN również do przesyłania strumieniowego.

VPN to najlepszy sposób, aby uniemożliwić dostawcy usług internetowych ograniczanie prędkości poprzez szyfrowanie ruchu. Korzystanie z VPN to także świetny pomysł, jeśli podróżujesz i masz połączenie z siecią Wi-Fi i chcesz dodać dodatkową warstwę prywatności dla swoich urządzeń i loginów. Streaming telewizji może być nieco płynniejszy dzięki niezawodnej, wysokiej jakości sieci VPN, która przeszła nasze testy i standardy bezpieczeństwa.

Możesz legalnie korzystać z VPN do strumieniowego przesyłania treści, pod warunkiem, że VPN są dozwolone w Twoim kraju i masz ważną subskrypcję usługi przesyłania strumieniowego, z której korzystasz. Stany Zjednoczone i Kanada należą do krajów, w których sieci VPN są legalne, ale odradzamy przesyłanie strumieniowe lub pobieranie treści z nielegalnych witryn z torrentami. Polecamy ExpressVPN, ale możesz wybrać innego dostawcę z naszej najlepszej listy, takiego jak Surfshark lub NordVPN.

Logo Express VPN na ekranie laptopa Logo Express VPN na ekranie laptopa

Sarah Tew/CNET

Jeśli szukasz bezpiecznej i niezawodnej sieci VPN, naszym wyborem redaktorów jest ExpressVPN. Jest szybki, działa na wielu urządzeniach i zapewnia stabilne strumieniowanie. Zwykle kosztuje to 13 USD miesięcznie, ale możesz zyskać 15 miesięcy za 6,67 USD miesięcznie, decydując się na roczny plan ExpressVPN co obejmuje trzy miesiące bezpłatne.

ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Przeczytaj naszą recenzję ExpressVPN.

Postępuj zgodnie z instrukcjami dostawcy VPN dotyczącymi instalacji i wybierz kraj, w którym parada będzie transmitowana strumieniowo w Peacock (np. USA). Zanim otwierasz aplikację do przesyłania strumieniowego, upewnij się, że masz połączenie z siecią VPN w wybranym regionie. Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo wydarzenie na więcej niż jedno urządzenie, możliwe, że będziesz musiał skonfigurować każde z nich, aby mieć pewność, że jesteś zalogowany. Przejdź do ustawień i sprawdź połączenia sieciowe, aby sprawdzić, czy jesteś zalogowany i połączony z siecią VPN konto. Teraz możesz otworzyć Peacock do transmisji strumieniowej.

Jeśli napotkasz problemy z przesyłaniem strumieniowym, najpierw upewnij się, że Twoja sieć VPN działa na zaszyfrowanym adresie IP. Sprawdź dokładnie, czy postępujesz zgodnie z instrukcjami instalacji i czy wybrałeś właściwy obszar geograficzny do przeglądania. Jeśli nadal występują problemy z połączeniem, konieczne może być ponowne uruchomienie urządzenia. Zamknij wszystkie aplikacje i okna, uruchom ponownie urządzenie i najpierw połącz się z VPN. Pamiętaj, że niektóre usługi przesyłania strumieniowego mają ograniczenia dostępu VPN.Źródło

Previous articleDlaczego Leonard Nimoy prawie odmówił zagrania Spocka w Star Trek II: Gniew Khana
Next articleOdcisk stopy dinozaura jurajskiego sprzed 140 milionów lat odkrył biegacz w rezerwacie przyrody wiewiórki rudej

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here