Jeśli zwlekałeś z podarowaniem swojej ukochanej czegoś słodkiego i przemyślanego, mamy oferty last minute, z których nadal możesz skorzystać przed Walentynkami. Nie tylko możesz znaleźć coś, co z pewnością pokocha Twoja wyjątkowa osoba, ale też nie będziesz musiał tracić rąk i nóg. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, od jadalnych bukietów po produkty, które mogą dodać pikanterii, a znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz, aby świętować z walentynkami i nie przekraczać swojego budżetu.

kwiaty

1-800-Kwiaty

W 1-800-Flowers znajdziesz mnóstwo oszczędności na prezentach walentynkowych, a niektóre opcje są przecenione nawet o 50%. Możesz nawet zdobyć dwa tuziny czerwonych róż w luksusowym, eleganckim wazonie za jedyne 88 dolarów.

edible-arrangement-valentine.png edible-arrangement-valentine.png

Jadalne aranżacje

Z okazji Walentynek firma Edible Arrangements oferuje 25% zniżki na swoje smakołyki. Wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego MIŁOŚĆ25 aby skorzystać z oszczędności. Na przykład możesz teraz zaoszczędzić 15 dolarów na pysznym talerzu serników Ty i ja, co obniża cenę do zaledwie 45 dolarów.

Bransoletka Yuki z 18-karatowego złota marki Baublebar jest przedstawiona na czerwonym tle. Bransoletka Yuki z 18-karatowego złota marki Baublebar jest przedstawiona na czerwonym tle.

Baublebar/CNET

Dzięki rabatowi do 60% na wybraną biżuterię z wyprzedaży możesz sporo zaoszczędzić na pięknych przedmiotach, które z pewnością pokocha Twoja wyjątkowa osoba. Cena bransoletki Yuki z 18-karatowego złota wynosi obecnie zaledwie 84 dolarów. Otrzymasz bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach powyżej 75 USD, co sprawia, że ​​jest to idealny moment na zdobycie czegoś błyszczącego w atrakcyjnej cenie.

Logo Lovehoney jest wyświetlane na zielonym tle. Logo Lovehoney jest wyświetlane na zielonym tle.

Lovehoney/CNET

Lovehoney oferuje do 50% zniżki na produkty, aby zachować pikantność między Tobą a Twoją miłością. Obecnie możesz zbudować własny pakiet walentynkowy o wartości 100 USD od Lovehoney i zaoszczędzić ponad 80 USD. A jeśli wydasz więcej niż 150 USD, możesz zakwalifikować się do jednodniowej wysyłki za 15 USD z UPS.

Logo Adama i Ewy jest wyświetlane na niebieskim tle. Logo Adama i Ewy jest wyświetlane na niebieskim tle.

Adam i Ewa/CNET

Adam & Eve to kolejna witryna oferująca mnóstwo zabawek dla dorosłych z dużymi rabatami. W tej chwili możesz zaoszczędzić 25% w całej witrynie, korzystając z kodu promocyjnego Kochanek25 przy kasie.

Szukasz więcej zniżek? CNET ma najlepsze oferty z 1-800-Kwiaty, Jadalne aranżacje, Adam i Ewa i wiele innych, wraz z ofertami kodów promocyjnych – wszystko aktualizowane i weryfikowane codziennie.

Witamy w Kupony CNET, pierwszy przystanek przed zakupami, oferujący mnóstwo ofert i rabatów od najlepszych sprzedawców internetowych. Po prostu przejdź do naszej strony z kuponami i wpisz swój ulubiony sklep lub markę, aby znaleźć wszystkie oferty dostępne na dany tydzień.Źródło

Previous articleDisney zwiększa zyski, oferty Fortnite i „Eras Tour” w liście do akcjonariuszy w związku z trwającą walką o proxy
Next articleSuper Bowl zawiera nieparzystą liczbę linków do ulubionego numeru 13 Taylor Swift