Jeśli chcesz teraz zdobyć najlepszy składany telefon na rynku, prawdopodobnie będziesz chciał Z Fold 5, najnowszego składanego telefonu Samsunga. Chociaż istnieje duża konkurencja, w tym niedawno wydany OnePlus Fold, Z Fold 5 pozostaje na szczycie pakietu. Niestety, jako najnowszy model, nie ma na nim zbyt wielu świetnych ofert, chociaż udało nam się znaleźć kilka świetnych ofert i bezpośrednich rabatów.

Ta historia jest częścią Wydarzenie Samsungazbiór aktualności, porad i porad CNET dotyczących najpopularniejszych produktów firmy Samsung.

Wybrani sprzedawcy oferują aż 300 dolarów zniżki na odblokowane modele, a możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, jeśli masz stary telefon do wymiany lub być może potrzebujesz nowej linii usług. Aby pomóc Ci w pełni skorzystać z tych ofert, poniżej zestawiliśmy niektóre z najlepszych dostępnych obecnie ofert Z Fold 5. Będziemy nadal aktualizować tę stronę w miarę pojawiania się i znikania ofert, więc pamiętaj o częstym sprawdzaniu najlepszych dostępnych cen.

Telefon Samsung Z Fold 5 i rysik na białym tle.

SAMSUNG

W jakich kolorach dostępny jest Galaxy Z Fold 5?

Istnieją trzy główne warianty kolorystyczne nowego Galaxy Z Fold 5: fantomowa czerń, kremowy i lodowaty błękit. Istnieją jednak również dwa ekskluzywne warianty – szary i niebieski – które są dostępne tylko w przypadku zamówienia bezpośrednio za pośrednictwem firmy Samsung.

Trzy telefony Samsung Z Fold 5 na niebieskim tle. Trzy telefony Samsung Z Fold 5 na niebieskim tle.

SAMSUNG

Ile kosztuje Galaxy Z Fold 5?

Nowy Galaxy Z Fold 5 zachowuje te same ceny katalogowe, co poprzednia generacja Z Fold 4 i zaczyna się od 1800 dolarów przed zastosowaniem jakichkolwiek rabatów i ofert.

  • Samsung Galaxy Z Fold 5 (256 GB): 1800 dolarów.
  • Samsung Galaxy Z Fold 5 (512 GB): 1920 dolarów.
  • Samsung Galaxy Z Fold 5 (1 TB): 2160 dolarów.

Najlepsze oferty na Galaxy Z Fold 5

Zamawianie nowego Z Fold 5 bezpośrednio od firmy Samsung wiąże się z wieloma korzyściami, w tym dostępem do ekskluzywnych kolorów. To powiedziawszy, niestety nie ma bezpośrednich zniżek, ale możesz zdobyć kredyty o wartości do 1000 USD. Największe środki w zamian będą pochodzić z najnowszych telefonów Apple i Samsung, co zapewni Ci największą zniżkę. Nawet stare i uszkodzone telefony nadal zapewnią Ci minimalną zniżkę w wysokości 200 USD.

Samsung przyjmuje także wybrane tablety i smartwatche w zamian za mniejszy rabat.

Samsung oferuje także 15% zniżki dla studentów.

Amazon to obecnie jedno z niewielu miejsc oferujących bezpośrednie zniżki na odblokowane modele Z Fold 5. Możesz zaoszczędzić 300 USD na wszystkich kolorach i konfiguracjach, co oznacza spadek modelu 256 GB do 1500 USD, a modelu 512 GB do 1620 USD. Pamiętaj, że Amazon nie oferuje obecnie żadnego z modeli 1 TB.

Best Buy ma własny program wymiany, w ramach którego możesz zaoszczędzić do 450 USD na odblokowanych modelach w zamian za stary telefon. Klienci Verizon również automatycznie zaoszczędzą 300 USD i otrzymają większy kredyt w zamian, który może zaoszczędzić nawet 1000 USD, chociaż dostępny jest tylko wariant modelu 256 GB w kolorze fantomowej czerni.

AT&T oferuje do 1000 dolarów zniżki na Z Fold 5 z kwalifikującą się wymianą, ale aby skorzystać z oferty, musisz kupić telefon na raty. Otrzymasz pełną zniżkę na każdy telefon z serii Galaxy S, Note lub Z, a także każdy telefon o wartości zaledwie 35 USD lub więcej. AT&T przyjmuje nawet stare i uszkodzone urządzenia, więc możesz być zaskoczony tym, co możesz dostać za pęknięty telefon gromadzący kurz w szufladzie. Zniżka jest naliczana jako kredyt na rachunki przez 36 miesięcy i obniża cenę Z Fold 5 do zaledwie 22,23 USD miesięcznie.

Klienci Verizon, którzy dodadzą nową linię usług, mogą zaoszczędzić do 1000 USD dzięki kwalifikującej się wymianie. Lub, jeśli jesteś już klientem, który kwalifikuje się do uaktualnienia, nadal możesz zaoszczędzić do 800 USD, dokonując jedynie wymiany. Verizon oferuje także inne bonusy, w tym kredyt promocyjny o wartości 350 USD na Galaxy Watch6 lub Watch6 albo darmowy Samsung Galaxy Tab S9 FE 5G. Pamiętaj jednak, że dla tych urządzeń będziesz potrzebować także nowej linii usług.

T-Mobile to obecnie jedyny operator oferujący zniżki na Galaxy Z Fold 5, które nie wymagają wymiany. Możesz zaoszczędzić do 1000 USD na rachunku, dodając nową linię usług w planie Go5G Next lub Go5G Plus lub 600 USD, dodając nową linię w innym kwalifikującym się planie usług. Jeśli masz stary telefon na wymianę, możesz zaoszczędzić do 1000 USD, jeśli już go posiadasz lub przejdziesz na plan Go5G Next lub Plus, lub do 500 USD, jeśli masz inny kwalifikujący się plan usług.

Chociaż Xfinity nie oferuje bezpośredniego rabatu, możesz otrzymać do 500 USD kredytów przy zakupie nowej linii i kolejne 500 USD kredytu na wymianę. Wszystkie kolory są dostępne zarówno w wersji 256 GB, jak i 512 GB, chociaż nie ma w magazynie wersji 1 TB.Źródło

Previous articleAustralia wycofuje się z serii krykieta w Afganistanie z powodu ograniczeń nałożonych przez talibów na kobiety
Next articleRodzina Tuohy ujawnia, ile Michael Oher zarobił na Blind Side

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here