Zobacz w Samsungu

Galaxy Z Flip 5 u Samsunga

600 USD zniżki w przypadku ofert wymiany i przewoźników

Zobacz w Best Buy

Galaxy Z Flip 5 w Best Buy

200 USD zniżki na odblokowane modele, więcej po wymianie

Zobacz w Amazonie

Galaxy Z Flip 5 w Amazonie

Do 200 USD zniżki na odblokowane modele

Zobacz w Verizon

Galaxy Z Flip 5 w Verizon

Do 1000 USD zniżki w przypadku wymiany i nowej linii

Samsung Galaxy Z Flip 5 to jeden z najlepszych składanych telefonów, z jakim się zetknęliśmy, a jego cena początkowa wynosi 1000 dolarów, co sprawia, że ​​jest zaskakująco przystępny cenowo, biorąc pod uwagę zastosowaną technologię. Ale kto chce płacić pełną cenę? Nie my i jesteśmy gotowi się założyć, że Ty też nie. Dlatego właśnie polowaliśmy, aby znaleźć najlepsze ceny w okolicy. Zebraliśmy je tutaj, abyś nigdy nie płacił więcej, niż musisz. Oferty obejmują bezpłatne telefony z nowymi liniami, zniżki na odblokowane modele i nie tylko. Po prostu wybierz ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się nowym telefonem.

Ta historia jest częścią Wydarzenie Samsungazbiór aktualności, porad i porad CNET dotyczących najpopularniejszych produktów firmy Samsung.

Galaxy Z Flip 5 to obecnie jedna z najgorętszych rzeczy w technologii mobilnej i to świetny zakup, nawet za pełną cenę. Dzięki szybkiemu układowi Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, większemu zewnętrznemu wyświetlaczowi o przekątnej 3,4 cala i składanemu wewnętrznemu wyświetlaczowi o przekątnej 6,7 cala, niezależnie od tego, otrzymasz dużo telefonu za rozsądną cenę – i zauważalną poprawę w stosunku do starszego Galaxy Z Odwróć 4.

Trzy Samsungi Galaxy Z Flip 5 w wielu kolorach

SAMSUNG

W jakich kolorach występuje Galaxy Z Flip 5?

Galaxy Z Flip 5 jest dostępny w mnóstwie kolorów, chociaż niektóre są dostępne wyłącznie dla Samsunga. Każdy sprzedawca powinien oferować kolory grafitowy, lawendowy, kremowy i miętowy. Jednak ci, którzy chcą kupić nowego Galaxy Z Flip 5 w kolorze szarym, niebieskim, zielonym lub żółtym, będą musieli dokonać zakupu bezpośrednio od Samsunga.

Zrzut ekranu z rozpakowanego Samsunga Galaxy Zrzut ekranu z rozpakowanego Samsunga Galaxy

SAMSUNG

Ile kosztuje Galaxy Z Flip 5?

Cena wywoławcza Galaxy Z Flip 5 w USA, zanim dodasz jakiekolwiek wymiany lub skorzystasz z rabatów, przeczytaj poniżej.

  • Samsung Galaxy Z Flip 5 (256 GB): 1000 dolarów
  • Samsung Galaxy Z Flip 5 (512 GB): 1120 dolarów

Najlepsze oferty na Galaxy Z Flip 5

Samsung nie oferuje obecnie żadnych bezpośrednich rabatów na swój najnowszy telefon Z Flip 5, ale możesz zaoszczędzić nawet 600 dolarów, wymieniając stary telefon. Najnowsze modele Apple, Samsunga i Google zapewnią Ci największą zniżkę, ale nawet stare telefony pozwolą Ci zaoszczędzić co najmniej 200 USD.

Operatorzy oferują także dodatkowe oszczędności przy zakupie nowego telefonu za pośrednictwem firmy Samsung. Klienci AT&T zaoszczędzą do 1000 USD dzięki kwalifikującej się wymianie i zakupom na raty, podczas gdy klienci Verizon zaoszczędzą do 200 USD dzięki wymianie (o ile posiadasz kwalifikujący się plan nieograniczony lub przejdziesz na kwalifikujący się plan nieograniczony). Klienci T-Mobile mogą zaoszczędzić 600 dolarów dzięki nowej linii – bez konieczności wymiany.

Samsung oferuje także dodatkowe oszczędności na innych urządzeniach w pakiecie z tym zakupem, w tym 114 dolarów zniżki na Galaxy Watch 6 i 130 dolarów zniżki na parę Galaxy Buds 2 Pro.

Możesz teraz zaoszczędzić 200 USD na wszystkich odblokowanych konfiguracjach Z Flip 5 w Best Buy, co obniża cenę modelu 256 GB do 800 USD, a modelu 512 GB do 920 USD. Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, jeśli masz stary telefon do wymiany. Best Buy twierdzi, że dzięki wymianie otrzymasz aż 450 dolarów, ale w rzeczywistości możesz zaoszczędzić nawet 525 dolarów, a najnowsze iPhone’y zapewniają największą zniżkę.

Klienci Verizon mogą również skorzystać z dodatkowych oszczędności. Zaoszczędzisz 150 USD dzięki aktywacji tego samego dnia, a możesz zaoszczędzić do 1000 USD dzięki kwalifikującej się wymianie, o ile posiadasz kwalifikujący się plan nieograniczony lub przejdziesz na niego.

Podobnie jak Best Buy, Amazon oferuje obecnie co najmniej 200 dolarów zniżki na niektóre konfiguracje Z Flip 5, co obniża cenę początkową do 800 dolarów. Grafitowa wersja 512 GB również jest tańsza o 200 USD, chociaż inne kolory mają mniej znaczące zniżki.

Możesz również pakiet je za pomocą pary słuchawek Samsung Galaxy Buds 2 Pro, co pozwala zaoszczędzić dodatkowe 40 USD w porównaniu z zakupem ich osobno.

Jeśli T-Mobile jest Twoim wybranym operatorem, czytaj dalej.

Zasadniczo dostępne są tutaj cztery opcje:

  • Zamień swój stary telefon na plan Go5G Next lub Go5G Plus lub zdobądź nowy składany telefon za darmo.
  • Dodaj nową linię w planie Go5G Next lub Go5G Plus i odbierz telefon za darmo.
  • Zaoszczędź 600 USD, dodając nową linię w innym kwalifikującym się planie usług.
  • Po prostu oddaj swój stary telefon i zaoszczędź do 350 USD, jeśli masz plan Go5G, lub do 200 USD, jeśli korzystasz z innego kwalifikującego się planu usług.

Możesz otrzymać nowego Galaxy Z Flip 5 za darmo, kupując go na raty i wymieniając kwalifikujący się telefon. Otrzymasz pełną zniżkę na każde urządzenie o wartości zaledwie 95 USD lub więcej, a nawet stare i uszkodzone urządzenia o wartości co najmniej 35 USD nadal zapewnią Ci kredyt w wysokości 800 USD. Rabat zostanie naliczony jako kredyt na rachunku przez 36 miesięcy.

Zarówno nowi, jak i obecni klienci mogą zaoszczędzić dzięki Z Flip 5 w Verizon. Jeśli dodasz nową linię usług do kwalifikującego się nieograniczonego planu 5G, możesz zaoszczędzić do 1000 USD w ramach kwalifikującej się wymiany, dzięki której otrzymasz podstawowy model 256 GB za darmo. Lub, jeśli jesteś już klientem Verizon, który kwalifikuje się do uaktualnienia, nadal możesz zaoszczędzić do 800 USD po prostu dokonując wymiany.

Verizon oferuje także inne bonusy, w tym 400 dolarów zniżki na Google Pixel Watch 2, 170 dolarów zniżki na Samsung Galaxy Watch i 550 dolarów zniżki na Samsunga Galaxy Tab S9 FE 5G, choć dla tych urządzeń będziesz potrzebować także nowej linii usług. Nowi klienci Verizon otrzymają bezpłatną kartę podarunkową o wartości 200 USD po zmianie istniejącego numeru u innego operatora.

z-flip-5-review-cnet-00-00-18-22-still003.png z-flip-5-review-cnet-00-00-18-22-still003.png

Patrz na to: Recenzja Samsunga Galaxy Z Flip 5: Telefony z klapką znowu są fajneŹródło

Previous articleVikings ogłaszają oficjalny status Justina Jeffersona
Next articleShania Twain wypowiada się później "Bardzo straszne" Katastrofa autobusu wycieczkowego

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here