WOOSTER, Ohio — Dla Rity Dush choinki mają wiele znaczeń.

„Zarządzanie ziemią, pięknem i szczęściem rodzin” – powiedział Dush, właściciel Pine Tree Barn w Wooster.

W stodole znajduje się lista różnych rodzajów drzew, których wzrost zajmuje trochę czasu. „Zazwyczaj zbiory upływają około ośmiu lat” – powiedział Brad Moore, kierownik szkółki Pine Tree Farm.

Wybór idealnego drzewa również wymaga czasu. Gdy klienci zbiorą, ścinają je, wytrząsają sosny i zawijają je na wynos. Choć drzewo może trwać miesiąc lub dwa, radość trwa wiecznie.

„To duch świąt Bożego Narodzenia – uszczęśliwiacie rodziny. Widzisz małe dzieci, które są szczęśliwe” – powiedział Moore.

Nie tylko niesamowite doświadczenia i wspomnienia pozostają w pamięci klientów. Dla Dusha Pine Tree Barn ma głębsze znaczenie.

Dziś dwa lata temu straciła męża. Roger i Rita zbudowali Pine Tree na bazie korzeni rodzinnej farmy Rogera, Yuletide Tree Farm, 40 lat temu. Nigdy nie spodziewali się, że będzie tak wielka jak dzisiaj, ale złożyli sobie nawzajem obietnicę.

„Wiedzieliśmy, że nie będziemy żyć wiecznie i oboje chcieliśmy kontynuować gospodarstwo rolne. Dlatego nadal to robię i jestem pewna, że ​​gdybym była na jego miejscu, a on tu był, on też by to nadal robił” – powiedziała Rita.

I tak każdy uśmiech, który widzi na farmie, przynosi jej radość.

„To cudowne, absolutnie cudowne, szczególnie z małymi dziećmi, ale one są uśmiechnięte, szczęśliwe i pełne energii” – powiedział Dush.

Rita widzi, jak osiem lat pracy, kiedy Roger był u jej boku, ożywiło się.

„To daje mi powód do istnienia, tęsknię za nim” – powiedziała.

Gospodarstwo jest otwarte codziennie od 9:00 do 17:00. Na terenie obiektu znajduje się sklep z pamiątkami i restauracja. Aby uzyskać więcej informacji na temat Pine Tree Barn, kliknij Tutaj.

Oglądaj wiadomości na żywo i lokalne w dowolnym momencie:

Aktualności 5 Nocna sobota

Pobierz aplikację Wiadomości 5 Cleveland teraz znajdziesz więcej naszych artykułów, a także powiadomienia o najważniejszych wiadomościach, najnowszą prognozę pogody, informacje o ruchu drogowym i wiele więcej. Pobierz teraz na swój Urządzenie Apple tutaj, I twój Urządzenie z Androidem tutaj.

Możesz także oglądać News 5 Cleveland Roku, Telewizor apple, Amazon Fire TV, YouTube TV, DIRECTV NOW, Hulu Live i więcej. My też jesteśmy Amazonka Alexa urządzenia. Dowiedz się więcej o naszych opcjach przesyłania strumieniowego tutaj.Źródło

Previous articlePośrednik w handlu nieruchomościami z Gruzji przez pomyłkę otrzymuje zaproszenie do gry Masters
Next articleKaty Perry eksponuje swoje kształty w lateksowej sukience w kolorze nude na nowych, oszałamiających zdjęciach

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here