Maryanne Trump Barry była emerytowaną sędzią federalną i starszą siostrą prezydenta Donalda Trumpa

Maryanne Trump Barry, lat 86, najstarsze rodzeństwo byłego prezydenta USA Donalda Trumpa, została znaleziona martwa w poniedziałek w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku.

Według „Post Millennial” policja znalazła jej martwe ciało w mieszkaniu przy 5th Avenue na Upper East Side na Manhattanie około godziny 4:00. Miejski lekarz sądowy nie podał jeszcze przyczyny śmierci, ale policja stwierdziła, że ​​nie było żadnych oznak urazów ani przestępstwa.

Urodzona w 1937 r. Maryanne była najstarszą z pięciu braci i sióstr Trumpów. Została nominowana do Sądu Okręgowego Stanów Zjednoczonych w New Jersey przez prezydenta Ronalda Reagana w 1983 r. oraz do Sądu Apelacyjnego Stanów Zjednoczonych (Trzeciego Okręgu) przez prezydenta Billa Clintona w 1999 r. Barry Trump stał się nieczynnym sędzią w 2016 r., a w 2019 r. przeszedł na emeryturę, pozostawiając oczach opinii publicznej podczas prezydentury jej brata.

„Już jako dziecko wiedziałem, że nie należy nawet próbować konkurować z Donaldem” ona powiedziała Magazyn nowojorski w 2002. „Nie byłbym w stanie wygrać. Już w dzieciństwie budował modele. Ogromne budynki.”

Maryanne poszła do college’u w Mount Holyoke, a tytuł magistra na Uniwersytecie Columbia uzyskała w 1962 roku. Wyszła za mąż za Davida Desmonda, z którym miała syna, który później został psychologiem i humorystą. Sześć lat po porodzie Maryanne rozpoczęła studia prawnicze na Uniwersytecie Hofstra i rozpoczęła karierę prawniczą.

CZYTAJ WIĘCEJ:
Trump przysięga „galon” krwi wroga za jedną amerykańską kroplę

Swoją pierwszą pracę po ukończeniu studiów prawniczych opisała jako „jedna z dwóch asystentek amerykańskich prawników w biurze liczącym 63 amerykańskich prawników i pierwsza kobieta, która zajmowała się przestępstwami występując wyłącznie przed sędziami płci męskiej”.

Po rozwodzie z Desmondem Maryanne poślubiła Johna Barry’ego, prawnika, który często pracował nad sprawami dla Trump Organisation, firmy jej brata. Barry zmarł w 2000 roku.

Możesz udostępnić tę historię w mediach społecznościowych:

Źródło

Previous articleKruki wykazują niepokojący trend w zakresie strat w tym sezonie
Next articleDeadline uruchamia witrynę do przesyłania strumieniowego dźwięku i ekranu: Film

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here