Były kapitan Indii Kapil Dev oświadczył w niedzielę, że nie został zaproszony na tutaj finał Pucharu Świata pomiędzy gospodarzami a Australią. Kapil, który poprowadził Indie do ich pierwszego tytułu mistrza świata ODI w 1983 roku, powiedział, że chce pojechać na mecz z resztą kolegów z drużyny.

„Nie zostałem tam zaproszony. Nie zadzwonili do mnie, więc nie pojechałem. Po prostu. Chciałem, żeby był tam ze mną cały zespół ’83, ale to chyba ze względu na to, że to tak duże wydarzenie a ludzie są tak zajęci obowiązkami, że czasami o nich zapominają” – powiedział Kapil ABP News.

Wśród innych byłych kapitanów Indii, którzy byli obecni na stadionie Narendra Modi, był Sourav Ganguly, który został zaproszony w charakterze byłego prezydenta BCCI. Zapraszanie byłych prezydentów i urzędników jest normą BCCI.

Inne gwiazdy, które były obecne na tym ważnym meczu, to aktorzy Shahrukh Khan, Deepika Padukone i Ranveer Singh. Na trybunach siedział także mistrz badmintona Prakash Padukone.

Źródło

Previous articleKatastrofa Bidena w Święto Dziękczynienia: nowy sondaż pokazuje, że Trump POBIJA Bidena w 2024 r. – po tym, jak wyborcy stwierdzili, że nie pochwalają jego podejścia do kryzysu izraelskiego i po zdezorientowanym wystąpieniu w APEC
Next articleRidley Scott odrzucił kilka filmów o superbohaterach: „To nie dla mnie”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here