Ogłoszono podczas gali Netflix, nagrodę redakcji CNET Editors’ Choice Award Tydzień Geeków 2023 wirtualne wydarzenie, że w nadchodzących miesiącach doda kilka gier do swojej usługi gier. Wśród tych gier znajdują się wielokrotnie nagradzane tytuły, takie jak Hades oraz gra oparta na popularnym serialu Netfliksa Napad pieniędzy.

Chociaż Netflix jest praktycznie synonimem strumieniowego przesyłania filmów i programów telewizyjnych, takich jak Black Mirror i Stranger Things, Twoja subskrypcja zapewnia także dostęp do biblioteki gier mobilnych, w które możesz grać na swoim urządzeniu. Urządzenie z systemem iOS lub Android. Jeśli subskrybujesz Netflix (7 dolarów miesięcznie), możesz grać w te i wiele innych gier bez reklam i zakupów w aplikacji, bez dodatkowych opłat.

Oto tytuły, które Netflix Games wkrótce doda do swojej usługi. Nie ma jeszcze dat premiery tych tytułów, chyba że zaznaczono inaczej.

Napad pieniędzy

Usługa przesyłania strumieniowego zmienia swój popularny dramat kryminalny w interaktywną grę dostępną wyłącznie dla serwisu Netflix. Dołączasz do załogi w oryginalnym napadzie z serialu, a twoje wybory pomagają określić, co stanie się dalej. Ta gra narracyjna zostanie wydana wraz z spinoffem Money Heist Berlin, który Netflix powiedział przyjedzie w grudniu.

Cień i Kość: Wejdź do Fałdy

Akcja rozgrywa się pomiędzy pierwszym i drugim sezonem serialu Seria NetflixaW grze Comet możesz odkrywać świat jako główni bohaterowie serialu: Alina, Jesper, Sturmhond i generał Kirigan. Podczas swoich podróży spotykasz nowych złoczyńców i znajome twarze, gdy odkrywasz kolejne historie w Grishaverse. W ten ekskluzywny tytuł Netflix Games można już grać.

Wybieg kurczaków: ekstrakcja jaj

Twórcą tego ekskluzywnego filmu dla serwisu Netflix jest firma Aardman, twórcy serii filmów Chicken Run. Ta gra to rozgrywana w czasie rzeczywistym gra polegająca na napadach z góry na dół, wypełniona mrożącymi krew w żyłach ucieczkami. Twoim zadaniem jest ratowanie kurczaków i upewnienie się, że bezpiecznie wrócą na Wyspę Kurczaków. Akcja gry toczy się po filmie Bieg kurczaków: Świt samorodka się kończy, więc chociaż nie ma jeszcze daty premiery, gra prawdopodobnie ukaże się mniej więcej w tym samym czasie co film.

Smoczy Książę: Xadia

Na podstawie Netflixa Smoczy Książę serial animowany, w tej grze RPG możesz wcielić się w niektórych z największych bohaterów serii. Możesz połączyć siły ze znajomymi, aby walczyć ze złoczyńcami, odkrywać nowe historie lub śmiać się. Ta gra będzie dostępna wyłącznie w serwisie Netflix Games po premierze, a później pojawi się także na komputerach PC.

Hades

https://www.youtube.com/watch?v=iRDeQoad80s

Netflix wkrótce doda tę wielokrotnie nagradzaną grę roguelike dungeon crawler do swojej biblioteki gier. Wcielasz się w Zagreusa, księcia podziemia, siekając i przecinając hordy wrogów w podróży, aby przeciwstawić się Hadesowi. Żadne dwie rozgrywki nie są takie same, co sprawia, że ​​każde doświadczenie ma swoje własne, unikalne wyzwanie.

Warkocz, wydanie rocznicowe

https://www.youtube.com/watch?v=oNS7kBfG6Mk

Piętnaście lat po premierze wielokrotnie nagradzana platformówka Braid pojawi się w serwisie Netflix Games. Podróżuj przez szereg światów, w których manipulujesz czasem, aby rozwiązać różne zagadki. To wydanie zmienia także tytuł na nowoczesny sprzęt, zachowując jednocześnie integralność oryginału.

Drzwi Śmierci

https://www.youtube.com/watch?v=S7vAj-PZfhE

W tej niezależnej przygodowej grze akcji sterujesz wroną, której zadaniem jest zbieranie dusz. Gra jest wypełniona lochami i łamigłówkami i prawdopodobnie przypomni graczom grę Legend of Zelda.

Katana Zero

https://www.youtube.com/watch?v=CaBM1HPD9xI

Tnij, doskakuj i kontroluj czas w tej pełnej neonów platformówce akcji. Wcielasz się w zabójcę cierpiącego na amnezję, który może cofnąć czas. W miarę postępów w grze odkrywasz coraz więcej swojej przeszłości poprzez retrospekcje, aż poznasz mroczną prawdę o otaczającym cię świecie.

Oto, jak uzyskać dostęp do gier w bibliotece Netflix.

1. Pobierz aplikację Netflix na iPhone’a, iPada lub urządzenie z systemem Android.
2. Otwórz aplikację Netflix i zaloguj się na swoje konto.
3. Przewiń stronę główną w dół, aż zobaczysz Gry mobilne karuzela.
4. Kliknij grę, aby dowiedzieć się więcej na jej temat.
5. Uzyskiwać Pobierz grę aby pobrać interesującą Cię grę.

Otworzy się dodatkowe wyskakujące okienko ze sklepu Apple App Store lub Google Play z pytaniem, czy chcesz pobrać grę. Po potwierdzeniu tej czynności rozpocznie się pobieranie gry na Twoje urządzenie, podobnie jak innych aplikacji.

Więcej informacji znajdziesz w innych tytułach Netflix Games, w tym Oxenfree 2, WrestleQuest i The Queen’s Gambit Chess.

iphone-15-gaming-shootout-00-05-02-02-still004

Patrz na to: Granie na iPhone’ie 15 Pro, Xbox i Nintendo SwitchŹródło

Previous articleByły obrońca NFL, gwiazda Uniwersytetu w Houston, DJ Hayden, zginął w wypadku samochodowym
Next articleSavannah Chrisley wyjaśnia, dlaczego tata Todd jest przeciwny poznaniu jej nowego chłopaka

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here