Jak ogłosił serwis Netflix, długo oczekiwany serial science fiction „3 Body Problem” będzie emitowany 21 marca 2024 r. W kampanii promocyjnej ogłoszono, że pierwsze osiem odcinków zostanie wyemitowanych 21 marca przyszłego roku.

Ujawniono pierwszą odsłonę serialu z udziałem gwiazd Johna Bradleya, sławy Gry o Tron, Jess Hong i Sea Shimooka. Producentami wykonawczymi 3 Body Problem są David Benioff i DB Weiss z „Gry o tron” oraz Alexander Woo „Terror: Hańba” i „Czysta krew”.

Serial jest adaptacją bestsellerowej serii książek „Problem trzech ciał” autorstwa Cixina Liu. W filmie 3 Body Problem występują także Benedict Wong, Eiza González, Jovan Adepo, Alex Sharp, Saamer Usmani, Liam Cunningham, Rosalind Chao, Jonathan Pryce, Marlo Kelly, Ben Schnetzer i Zine Tseng.

Serial opowiada historię młodej kobiety, której fatalna decyzja podjęta w Chinach w latach 60. XX wieku odbija się echem w przestrzeni i czasie aż po dzień dzisiejszy. Kiedy prawa natury w niewytłumaczalny sposób rozwikłają się na ich oczach, zgrana grupa genialnych naukowców łączy siły z niezachwianym detektywem, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości.

W klipie udostępnionym przez Netflix Jin Cheng (Hong) pokazuje Jackowi Rooneyowi (Bradley) metalowe urządzenie przypominające hełm rzeczywistości wirtualnej, ale kiedy Jack zauważa, że ​​nie ma tam ekranu, gniazda słuchawkowego ani nawet portu ładowania, spekuluje że może to być beta tester, ale Jin twierdzi, że nie rozumie mocy hełmu.

Kiedy Jack zakłada hełm, natychmiast zostaje przeniesiony na odludne pustkowie ze starą piramidą pośrodku pustyni. Cały jego strój został zmieniony tak, aby przypominał stary chiński materiał. Nagle za nim rozbrzmiewa głos Shimooki, która oznajmia: „Nie zostałeś zaproszony”, gdy ciie mieczem i przerywa scenę. Współautorami serialu są showrunnerzy Benioff, Weiss i Woo.

Często zadawane pytania:

Pytanie 1. Czy 3 Body Problem to serial okresowy?
A1.
3 Body Problem to serial science fiction, w którym Jack grany przez Johna Bradleya po założeniu hełmu zostaje przeniesiony do starożytności.

Pytanie 2. Czy 3 Body Problem jest oparte na jakiejś powieści? Jak się nazywa ta powieść?
A2.
Serial jest adaptacją bestsellerowej serii książek „Problem trzech ciał” autorstwa Cixina Liu.

Oświadczenie o zrzeczeniu się odpowiedzialności: Autorem tej treści jest strona trzecia. Wyrażone tutaj poglądy są poglądami odpowiednich autorów/podmiotów i nie reprezentują poglądów Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie ręczy ani nie popiera żadnej z jej treści, ani nie jest za nią w żaden sposób odpowiedzialny. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków, aby upewnić się, że wszelkie podane informacje i treści są prawidłowe, aktualne i zweryfikowane. ET niniejszym zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, związanych z raportem i jakąkolwiek jego treścią.

Źródło

Previous articleDetektywi Netflixa z serialu Dead Boy rozwiązują upiorne tajemnice w pierwszym zwiastunie spin-offu Sandmana
Next articleRodzina Beckhamów zyskuje miliony obserwujących od czasu premiery „Beckhama”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here