Zaktualizowano 17 grudnia 2023 o 10:00 czasu pacyficznego

Scenariusz

Giselle Castro-Sloboda

Nasi doświadczeni, wielokrotnie nagradzani pracownicy wybierają produkty, które oferujemy, oraz rygorystycznie badają i testują wybrane przez nas produkty. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem naszych linków, możemy otrzymać prowizję. Recenzje oświadczenia dotyczącego etyki

giselle-c.png giselle-c.png

Giselle Castro-Sloboda Pisarz poświęcony fitnessowi i odżywianiu

Jestem autorką artykułów poświęconych fitnessowi i żywieniu w CNET. Lubi recenzować najnowsze gadżety fitness, testować odzież aktywną i tenisówki, a także obalać mity dotyczące dobrego samopoczucia. W wolnym czasie lubię gotować nowe przepisy, biegać po malowniczych terenach, ćwiczyć na siłowni lub oglądać wiele programów telewizyjnych na raz. Jestem byłym trenerem personalnym i nadal lubię się uczyć i od czasu do czasu odświeżyć swoją wiedzę treningową. Moje treści dotyczące dobrego samopoczucia i stylu życia zostały opublikowane w różnych publikacjach internetowych, takich jak: Women’s Health, Shape, Healthline, Popsugar i nie tylko.

Ekspertyza Fitness i dobre samopoczucie

logo CNET

Dlaczego możesz zaufać CNET

Praktyczni recenzenci produktów

600070008000900010 00011 00012 00013 00014 00015 000

Plac Stopy przestrzeni laboratoryjnej

819 dolarów w Amazonie

kobieta używająca maxpro

Maxpro

Najlepsza przenośna maszyna kablowa do użytku domowego

Pokaż szczegóły

475 dolarów w Amazonie

hantle z regulacją boxflex

Hantle Bowflex SelectTech 1090

Najlepsze regulowane hantle

Pokaż szczegóły

140 dolarów w Amazonie

ławka do ćwiczeń Flybird

Regulowana wielofunkcyjna ławka treningowa Flybird

Najlepsza składana ławka do ćwiczeń

Pokaż szczegóły

35 dolarów w Amazonie

prosourcefit-wielofunkcyjny drążek do podciągania do drzwi

Drążek do podciągania i podciągania ProsourceFit

Najlepszy drążek do podciągania

Pokaż szczegóły

12 dolarów w Walmarcie

dyski do ćwiczeń prosourcefit-core dyski do ćwiczeń prosourcefit-core

Przesuwane dyski do ćwiczeń ProsourceFit

Najlepsze szybowce rdzeniowe

Pokaż szczegóły

129 dolarów w Amazonie

Bowflex-kettlebell Bowflex-kettlebell

Regulowany odważnik Kettlebell Bowflex SelectTech 840

Najlepszy regulowany kettlebell

Pokaż szczegóły

1056 dolarów w Amazonie

bieżnia składana Echelon bieżnia składana Echelon

Bieżnia Echelon Stride z funkcją automatycznego składania

Najlepsza składana bieżnia

Pokaż szczegóły

37 dolarów w Amazonie

Opaski oporowe fitcord-x Opaski oporowe fitcord-x

Opaski oporowe FitCord X-Over (aktualizacja: brak w magazynie)

Najlepsze zespoły oporu

Pokaż szczegóły

Twoja przestrzeń do ćwiczeń może być mała, ale to nie znaczy, że Twoje zajęcia fitness nie mogą być duże. Nadal możesz wziąć udział w fantastycznej sesji ćwiczeń, tak jak w pobliskiej siłowni, ale bez całego stresu związanego z dotarciem na miejsce. Aby urozmaicić swoje treningi, możesz sprawdzić te świetne rekomendacje aplikacji fitness. Jeśli jednak chcesz całkowicie skoncentrować się na swoim programie ćwiczeń, być może nadszedł czas, aby go podnieść sprzęt.

Jeśli chodzi o wyposażenie fitnessistnieje wiele rodzajów sprzętu, który może doskonale działać na małej przestrzeni. Być może nie masz żelaznego raju jako swojego oddanego domowa siłownia ale to nie ma znaczenia. Nie musisz ograniczać swoich treningów tylko dlatego, że szerokość Twojej przestrzeni jest minimalna. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu przestrzeni do ćwiczeń w domu, skorzystaj z poniższych opcji.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych fragmentach sprzęt do ćwiczeń które sprawdzają się w małych pomieszczeniach lub przestrzeniach i są łatwe do przechowywania, niezależnie od tego, jak ograniczona jest przestrzeń.

Pokaż mniej

Jeśli szukasz czegoś równoważnego maszynom kablowym na siłowni, Maxpro jest Twoim rozwiązaniem. Ta przenośna siłownia z linką została zaprojektowana jako oszczędzające miejsce, wszechstronne i łatwe narzędzie do treningu oporowego, którego można używać w dowolnym miejscu i czasie. Przypomina deskorolkę z mocowaniami do kabli i pokrętłami z boku, które można regulować w celu zwiększenia lub zmniejszenia oporu.

Najlepszą częścią Maxpro jest to, że można go złożyć na pół i przechowywać w torbie podróżnej, w której jest dostarczany. Urządzenie do treningu siłowego ma ponad 50 różnych ustawień oporu, a ciężar waha się od 5 do 300 funtów. Zawiera również dwa uchwyty do ćwiczeń, parę pasków na kostkę i nadgarstek, drążek do szybkiego łączenia i zestaw do montażu na drzwiach (jeśli masz miejsce na stałe urządzenie) oraz długi drążek, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb w zakresie treningu siłowego. Dodatkowo Maxpro ma aplikację, z którą możesz połączyć się przez Bluetooth, gdy szukasz spersonalizowanych zajęć treningowych lub uczysz się nowych ćwiczeń.

Pokaż ujęcie eksperta Pokaż mniej

Pokaż mniej

Jeśli nie masz miejsca na Tempo Studio, Tempo Move jest najlepszą opcją. Ta wersja posiada kompaktową szafkę do przechowywania ciężarków, która pomieści wszystkie Twoje inteligentne obciążniki i zmieści się w niemal każdym miejscu w domu. Aby uzyskać dostęp do tysięcy zajęć treningowych, wymagane jest połączenie z telewizorem lub HDMI. Jedyną wadą jest to, że ta domowa siłownia jest kompatybilna tylko z iPhone’ami, więc nie każdy będzie mógł uzyskać dostęp do programów.

Aby oglądać zajęcia fitness, potrzebujesz członkostwa Tempo, które kosztuje 35 dolarów miesięcznie i zapewnia dostęp. Aby zwiększyć spersonalizowane doświadczenie, możesz uzyskać w czasie rzeczywistym informacje zwrotne na temat swojej formy i liczby powtórzeń za pośrednictwem wizji 3D Tempo. Recenzje pokazują, że klienci są zadowoleni z Tempo Move – wielu nazywa go jednym z najlepszych zakupów, jakich dokonali.

Pokaż ujęcie eksperta Pokaż mniej

Pokaż mniej

Jeśli nie masz miejsca na wiele hantli, najlepszym wyborem będą hantle regulowane. Hantle Bowflex SelectTech 1090 zastępują 17 zestawów ciężarków i można je regulować w odstępach co 5 funtów w zakresie ciężaru od 10 do 90 funtów. Są idealne, jeśli chcesz utrzymać swoje zyski podczas przerwy w siłowni.

Często słyszę o tych hantlach, że ich rozmiar wymaga przyzwyczajenia się ze względu na ich dużą objętość. Lindsay Boyers, specjalistka CNET, stwierdziła, że ​​te hantle są najlepsze dla osób podnoszących ciężary, a zaokrąglony kształt i rowkowana faktura ułatwiają trzymanie ciężarków podczas ćwiczeń z pojedynczymi hantlami.

Pokaż ujęcie eksperta Pokaż mniej

Pokaż mniej

Ławeczkę do ćwiczeń możesz mieć w domu, nie zajmując jej miejsca w salonie. Najważniejsze jest, aby wybrać taki, który po użyciu można złożyć na pół, aby ułatwić przechowywanie. Regulowana ławka Flybird to wszechstronna opcja zaprojektowana z sześcioma pozycjami oparcia i czterema pozycjami siedziska. Może utrzymać ciężar do 600 funtów i jest wykonany z wytrzymałej stali o jakości handlowej.

Recenzenci twierdzą, że ta ławka jest solidna, można ją łatwo regulować i jest tak samo dobra jak te, które można znaleźć na siłowni. Użytkownicy zachwycają się tym, że jest to idealna ławka na małą przestrzeń, ponieważ można ją łatwo złożyć do przechowywania i zmieścić pod łóżkiem lub w rogu, gdy nie jest używana.

Pokaż ujęcie eksperta Pokaż mniej

Pokaż mniej

Każde drzwi możesz zamienić w element wyposażenia siłowni, zawieszając drążek do podciągania na ramie. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą w podciąganiu, czy starasz się być w tym lepszy, możesz ćwiczyć je w domu. Drążek do podciągania i podciągania ProsourceFit z wieloma uchwytami jest łatwy w montażu i przechowywaniu. Posiada również wiele chwytów, dzięki czemu idealnie nadaje się do ćwiczenia zarówno podciągania na drążku, jak i podciągania.

Ten drążek może utrzymać do 300 funtów i zmieścić się w drzwiach o szerokości co najmniej 36 cali. CNET poleciło ten drążek do podciągania jako najlepszy drążek wielofunkcyjny do domowych siłowni ze względu na przystępną cenę i pozytywne recenzje klientów.

Pokaż ujęcie eksperta Pokaż mniej

Pokaż mniej

Jeśli chcesz wzmocnić mięśnie tułowia w domu bez robienia przysiadów, dobrym rozwiązaniem będą suwaki treningowe. Są niedrogie, przenośne, można ich używać w ograniczonych przestrzeniach i świetnie sprawdzają się podczas treningu mięśni brzucha. Przesuwane dyski do ćwiczeń ProsourceFit to para płaskich, okrągłych, dwustronnych ślizgaczy, których można używać na podłogach dywanowych lub drewnianych.

Te suwaki to dobry sposób na zwiększenie tętna, poprawę stabilności i uczynienie ćwiczeń takich jak wspinaczka górska, szczupaki, ćwiczenia nóg, roll-outy i pompki bardziej wymagającymi. Przysięgam na to małe narzędzie, gdy chcę poprawić swoje deski, pompki, a nawet ćwiczenia fizjoterapeutyczne. Jeśli szukasz pomysłów na wykorzystanie tych suwaków w codziennych treningach, możesz skorzystać z tego samouczka CNET jako przewodnika.

Pokaż ujęcie eksperta Pokaż mniej

Pokaż mniej

Kettlebells to doskonałe, wszechstronne narzędzie treningowe, które pozwala czerpać korzyści z treningu siłowego i wytrzymałościowego. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kettlebellami lub chcesz odświeżyć swoje umiejętności, pomocne będzie obejrzenie kilku filmów instruktażowych, aby bezpiecznie wykonywać ćwiczenia. Regulowany odważnik Kettlebell firmy Bowflex SelectTech 840 jest doskonałym dodatkiem do Twojej domowej siłowni, ponieważ zastępuje sześć odważników Kettlebell o wadze od 6 do 40 funtów i można go regulować za pomocą pokrętła.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kettlebellami, w miarę zdobywania doświadczenia możesz stopniowo przechodzić do cięższych ciężarów. Użytkownicy Bowflex doceniają fakt, że regulowany odważnik Kettlebell oszczędza miejsce i jest trwałym elementem wyposażenia domowej siłowni.

Pokaż ujęcie eksperta Pokaż mniej

Pokaż mniej

Gdy pogoda nie pozwala na spacer lub jogging, bieżnia będzie najlepszym rozwiązaniem do wykonywania kroków. Chociaż większość bieżni wymaga dużo miejsca, bieżnia Echelon Stride jest przeznaczona do małych przestrzeni. Bieżnię zaprojektowano tak, aby można ją było złożyć na płasko w trzech prostych krokach, co umożliwia przechowywanie jej pod łóżkiem lub oparcie o ścianę, gdy nie jest używana.

Możesz wybrać się na spokojny spacer, jogging lub sprint (maksymalna prędkość to 20 km/h), a wszystko to bez wychodzenia na zewnątrz. Oceniający są zadowoleni z wygody tej bieżni, a jedna osoba nawet założyła wokół niej swoje domowe biuro, aby móc pracować. Należy pamiętać, że ta bieżnia może być najlepsza dla niższych osób, ponieważ niektóre recenzje mówią, że długość pasa była za krótka w przypadku wyższych użytkowników.

Pokaż ujęcie eksperta Pokaż mniej

Pokaż mniej

Posiadanie zestawu taśm oporowych jest idealne, jeśli dopiero zaczynasz trenować siłowo. Nie zajmują dużo miejsca i można je przechowywać w szafie. Posiadanie wysokiej jakości opasek jest również kluczowe, ponieważ wiele osób na rynku załamuje się. Taśmy oporowe składają się z wytrzymałych, elastycznych rurek pokrytych osłoną zabezpieczającą, która chroni Cię w przypadku pęknięcia taśmy.

Opaski FitCord X-Over są dostępne w siedmiu różnych gramaturach, dlatego są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Pisarka CNET, Amanda Capritto, już wcześniej polecała te zespoły oporu ze względu na ich długowieczność. Wielu klientów Amazona zgadza się z tym, twierdząc, że są dobrze zaprojektowane i ładnie wykonane. Niektórzy twierdzą, że mogli używać ich w ramach ćwiczeń fizjoterapeutycznych.

Pokaż ujęcie eksperta Pokaż mniej

Informacje zawarte w tym artykule służą wyłącznie celom edukacyjnym i informacyjnym i nie stanowią porady zdrowotnej ani medycznej. Zawsze konsultuj się z lekarzem lub innym wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stanu zdrowia lub celów zdrowotnych.

Przewodniki fitnessŹródło

Previous articleKalendarium związku Roba Gronkowskiego i Camille Kostek
Next articleNajlepsze nauszniki na zimę, o których nie wiedziałeś, że ich potrzebujesz