Apple ma jedne z najlepszych słuchawek i wkładek dousznych, jakie można obecnie kupić. Do wyboru jest wiele modeli słuchawek AirPods i mimo że urządzenia te mogą być opatrzone drogimi cenami, a Czarny Piątek już za niecałe dwa tygodnie, przewidujemy mnóstwo ofert, dzięki którym zakup własnej pary będzie nieco tańszy.

Przeszukaliśmy wcześniejsze oferty od wielu sprzedawców detalicznych i zebraliśmy poniżej wszystkie najlepsze oferty na Apple AirPods. Spodziewamy się, że w miarę zbliżania się tego wielkiego dnia będziemy widzieć więcej ofert na tych popularnych urządzeniach, więc zaglądaj tu regularnie – będziemy aktualizować tę stronę w miarę pojawiania się nowych ofert.

Oferty na słuchawki AirPods z okazji Czarnego Piątku

AirPods Pro 2 to ogólnie najlepsze słuchawki AirPods na rynku i zdobyły w tym roku nagrodę Editors’ Choice Award. Te słuchawki douszne są wyposażone w chip Apple H2 i zapewniają najwyższą jakość dźwięku, redukcję szumów i tryb przezroczystości, a także solidną jakość połączeń głosowych.

Detale

Chcesz wydać trochę mniej? Najlepsze budżetowe AirPods, jakie możesz kupić, to AirPods 2 z 2019 roku. Nie mają wszystkich funkcji nowszych modeli, ale nadal są solidną opcją w tej cenie. W tym sezonie zakupów świątecznych spadły do ​​poziomu 69 dolarów, ale obecnie ponownie przekroczyły 100 dolarów. Będziemy mieć oczy szeroko otwarte na powrót do najniższego poziomu w historii.

Detale

Przeczytaj naszą recenzję Apple AirPods 2019.

AirPods 3 z 2021 roku mają otwartą konstrukcję, co oznacza, że ​​nie mają aktywnej redukcji szumów. Oferują jednak lepszy dźwięk i mocniejszy bas niż poprzedni model i są wodoodporne, co może być warte poświęcenia się. Ponadto użytkownicy Apple mogą korzystać z dźwięku przestrzennego.

Detale

Te alternatywy dla AirPodów to nadal słuchawki douszne Apple wyposażone w chip Apple H1 i wiele podobnych funkcji, takich jak aktywna redukcja szumów i dźwięk przestrzenny. Końcówki skrzydeł dobrze przylegają i sprawiają, że Beats Fit Pro to solidna opcja do ćwiczeń.

Detale

Słuchawki Apple AirPods Max, AirPods Pro 2 i AirPods 2 są wyświetlane na czerwonym tle. Słuchawki Apple AirPods Max, AirPods Pro 2 i AirPods 2 są wyświetlane na czerwonym tle.

Apple/CNET

Jakie słuchawki AirPods najlepiej kupić?

David Carnoy i John Falcone z CNET przetestowali i ocenili najlepsze modele AirPods na rynku i przedstawili ich pełne zestawienie wraz z recenzjami. W tej chwili najlepsze słuchawki AirPods, jakie możesz kupić, to AirPods Pro 2. Istnieje jednak wiele innych opcji, które mogą okazać się dla Ciebie lepsze, w zależności od potrzebnych funkcji i budżetu.

Czy Czarny Piątek to dobry moment na zakup AirPods?

Ceny słuchawek AirPods zmieniają się w ciągu roku, ale największe wydarzenia zakupowe zwykle oferują największe obniżki cen, co oznacza, że ​​Czarny Piątek to naprawdę dobry moment, aby kupić parę za mniej. W tym roku spodziewamy się wielu okazji na całą gamę słuchawek AirPods.

Gdzie najlepiej kupić słuchawki AirPods w Czarny Piątek?

Chociaż rzadko można znaleźć zniżki na słuchawki AirPods lub inne urządzenia Apple bezpośrednio od Apple, wielu zewnętrznych sprzedawców oferuje obniżki cen słuchawek AirPods przez cały rok. Przewidujemy, że podczas wyprzedaży w Czarny piątek w Best Buy i w Czarny piątek w Walmart pojawią się znaczne zniżki na słuchawki AirPods, co sprawi, że ci dwaj sprzedawcy będą najlepsi do oglądania. I nie śpij na ofertach Amazona z okazji Czarnego Piątku – firma często dorównuje cenom oferowanym przez innych sprzedawców detalicznych, zwłaszcza podczas Czarnego Piątku. Prawdopodobnie znajdziesz w sklepach pewne zniżki na słuchawki AirPods, ale zapasy mogą być ograniczone, dlatego zalecamy kupowanie online, aby móc łatwo porównać specyfikacje i ceny oraz móc podczas zakupów sprawdzić, co jest w magazynie.

Więcej ofert na Czarny Piątek od CNETŹródło

Previous articleJoJo Siwa zalewa się łzami z powodu niepewności i komentarzy na temat wypadania włosów
Next articleJames Cameron (wreszcie) wypuści The Abyss: Special Edition zremasterowany w 4K w kinach w grudniu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here