Butelka na wodę Contigo Wells Chill ze stali nierdzewnej z filtrem: Ipodobał mi się projekt tej butelki, od jej rozmiaru po słomkę z automatyczną wylewką, a nawet filtr. Mój problem z tą butelką polega na tym, że długość filtra była zbyt krótka w stosunku do rozmiaru butelki, więc zawsze wydawało się, że pozostaje woda, której nie można wypić, gdy spadnie poniżej pewnego punktu.

Nathan QuickSqueeze 12 uncji Izolowana podręczna butelka: Podczas biegu stwierdziłem, że ta podręczna butelka jest cięższa, niż chciałbym. Jeśli waga Ci nie przeszkadza, jest to nadal solidny wybór podręczny i posiada kieszeń zapinaną na zamek do przechowywania żeli, kluczy lub kart kredytowych.

Camelbak Eddy Plus: Chociaż Camelbak Eddy Plus miał dzióbek, który mi się podobał, butelka wydawała mi się cięższa. Brakowało mu izolacji i tylko jego części można myć w zmywarce. Zajęła drugie miejsce po butelce na wodę Nalgene Narrow Mouth Tritan, która również nie posiadała izolacji, ale ta ostatnia była nieco tańsza i w pełni można ją myć w zmywarce.

Yeti Rambler: Ta butelka na wodę Yeti z limitowanej edycji jest trwała, ale jest cięższa, jeśli zabierasz ją na wycieczkę lub na siłownię. Ten będzie lepszy, jeśli wybierasz się na biwak, łowisz ryby lub podróżujesz na tylnym siedzeniu i potrzebujesz butelki, która wytrzyma upadek lub sprawi, że napoje będą chłodne. Nie znalazł się na liście, ponieważ w porównaniu z innymi izolowanymi butelkami stwierdziłem, że nie radzi sobie z utrzymywaniem zimnej wody i brakuje mu wszechstronności.

Yeti Yonder 1-litrowy / 34 uncje Butelka wody: Myślałem, że to dość droga butelka na wodę, która nie ma żadnych specjalnych funkcji i brakuje jej izolacji. Istnieją bardziej przystępne opcje, które mają porównywalne funkcje jak ta butelka.

Hydro Flask 32 uncje Szerokie usta ze słomkową pokrywką: Butelka jest ciężka i może rzucać się w oczy, ale jest dobrze izolowana. Jest to nadal dobra opcja, jeśli nie przeszkadza Ci jej rozmiar. Jeśli potrzebujesz lżejszej i niedrogiej butelki, która utrzyma zimną wodę, lepiej będzie, jeśli zaopatrzysz się w jedną z pozostałych butelek z listy.Źródło

Previous articleVertical przejmuje thriller „Firecracker” przed Festiwalem Filmowym w Berlinie
Next articleUsher współpracuje z Off-White, aby stworzyć oszałamiający strój na Super Bowl