Silny VPN trafia na naszą listę doskonałą infrastrukturą i przyzwoitą ceną. StrongVPN ma silną politykę braku logów i zbiera uznanie za dużą bazę adresów IP. Ma solidną kolekcję serwerów i lokalizacji na całym świecie. Jeśli potrzebujesz dedykowanego adresu IP, możesz uzyskać go od firmy, ale będziesz musiał skontaktować się z obsługą klienta, aby uzyskać pomoc w jego skonfigurowaniu.

Jeden z Silne VPN mocną stroną jest sieć firmowa. Jest właścicielem i operatorem całej infrastruktury sieciowej, co oznacza, że ​​nie ma narzuconych z zewnątrz ograniczeń dotyczących przepustowości ani rodzaju ruchu internetowego dozwolonego w sieci.

Regularny StrongVPN miesięczna cena 10,99 USD znajduje się pośrodku stawki, ale jego regularna roczna cena wynosząca 80 USD należy do najniższych wśród naszych konkurentów.

Nasz proces praktycznych testów i recenzji ma na celu przełamać ten szum. Kiedy przyglądamy się każdej usłudze VPN, nie tylko badamy ją pod kątem słabości technicznych, ale także analizujemy jej indywidualne mocne strony. Chcemy wiedzieć, co każda usługa robi najlepiej. Testujemy każdą sieć VPN pod kątem ponad 20 czynników i stale to robimy udoskonalanie naszej metodologii gdy dowiemy się więcej.

Testujemy sieci VPN pod kątem szybkości przeglądania i przesyłania strumieniowego w wielu krajach, a także stabilności ich połączenia i nawet najmniejszych potencjalnych wycieków prywatności. Testując na wielu urządzeniach i platformach, jesteśmy w stanie ocenić, które sieci VPN są najlepsze do gier, a które najlepsze do przesyłania strumieniowego, torrentowania lub udostępniania poufnych informacji. Co najważniejsze, koncentrujemy się na przeprowadzeniu dogłębnych badań niezbędnych do sprawdzenia historycznej wiarygodności każdej sieci VPN i jej wartości własności na notorycznie mrocznym rynku.

Sieci VPN na tej liście zasługują na naszą rekomendację nie tylko ze względu na zwiększenie swoich mocnych stron w zakresie prywatności cyfrowej — umożliwiają łatwe przesyłanie strumieniowe w celu pokonania multimediów blokowanych geograficznie, mają serwery przyjazne dla torrentów i są wystarczająco szybkie, aby obsługiwać gry na całym świecie. W oparciu o te ciągłe oceny przy każdym wpisie na naszej liście zobaczysz kilka wypunktowań, podkreślających mocne strony każdej sieci VPN i zastosowania, do których najczęściej ją zalecamy. A ponieważ staramy się dotrzymać kroku szybko zmieniającemu się rynkowi, zauważysz, że pozycja każdej usługi VPN zmienia się w miarę, jak dowiadujemy się więcej i ponownie testujemy.

Ta tabela pokazuje prędkości, których doświadczyliśmy podczas naszych testów. Twoje prędkości będą się różnić w zależności od takich czynników, jak Twój plan usług internetowych i typ połączenia. Procent utraty prędkości ma służyć jako ogólny wskaźnik tego, jak bardzo VPN spowalnia Twoje połączenie — niższe liczby oznaczają ogólne szybsze połączenie.

Wybór VPN wymaga znajomości dwóch podstawowych rzeczy: do czego chcesz go używać i za co jesteś skłonny zapłacić. Zakres ofert VPN jest szeroki, ale te dwie rzeczy pomogą Ci znaleźć VPN, który zapewnia odpowiednie połączenie szybkości, bezpieczeństwa i kosztów.

Poniżej znajdziesz szczegółowe sekcje często zadawanych pytań na temat wyboru VPN w oparciu o najczęstsze potrzeby: gry, multimedia strumieniowe, praca w domu i zawody, w których prywatność ma kluczowe znaczenie. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz potrzebować sieci VPN, która zapewnia wystarczające szyfrowanie, nie rejestruje Twojej aktywności, oferuje niezbędne funkcje bezpieczeństwa, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS i wyłącznik awaryjny, ma lokalizacje serwerów tam, gdzie ich potrzebujesz i może zapewnić duże prędkości połączenia. Pięć naszych najlepszych sieci VPN ma wszystkie te funkcje, chociaż prędkość połączenia będzie się różnić w zależności od dostawcy Internetu i serwera, z którym się łączysz.

Aby uzyskać głębsze informacje, zapoznaj się z naszym szczegółowym przewodnikiem dotyczącym oceny i przeglądu sieci VPN. Jeśli szukasz szybkich wskazówek, oto uniwersalne porady dla początkujących:

Nie korzystaj z bezpłatnych usług VPN: Z wyjątkiem Protona na powyższej liście znajdziesz tylko płatne opcje VPN, ponieważ tylko je możemy polecić.

Poszukaj sieci VPN bez logów, ale pamiętaj o zastrzeżeniach: najlepsze sieci VPN przechowują jak najmniejszą liczbę logów i czynią je tak anonimowymi, jak to tylko możliwe, więc w przypadku zapukania władz nie ma zbyt wiele danych do udostępnienia. Nawet sieci VPN „bez logów” nie są w 100% anonimowe.

Istnieją ograniczenia prywatności, jakie sieci VPN zapewniają obecnie użytkownikom iOS: Ostatnio niezależny badania ujrzały światło dzienne sugerując, że iPhone’y i iPady z systemem iOS 14 lub nowszym mogą być podatne na wycieki VPN tylko dla urządzeń, niezależnie od tego, która sieć VPN jest używana. Użytkownicy Apple zaniepokojeni potencjalnymi wyciekami mogą podjąć dodatkowe środki ostrożności, instalując VPN na routerze domowym, aby zapewnić szyfrowanie całej sieci Wi-Fi. Niektórzy użytkownicy iOS mogą potencjalnie zmniejszyć prawdopodobieństwo wycieków poza siecią domową, włączając wyłącznik awaryjny VPN i wybierając protokoły OpenVPN. Możesz także spróbować zamknąć wszystkie aplikacje, aktywować VPN, a następnie włączyć i wyłączyć tryb samolotowy przed normalnym użyciem urządzenia. Apple zaleca użytkownikom aktywację swoich urządzeń Zawsze włączony VPN profil zapewniający dodatkową ochronę.

Przejrzystość VPN jest ważna, ale kanarki to dopiero początek: Wiele służb korzysta z „kanarów nakazowych”, aby biernie informować opinię publiczną, czy zostały wezwane do sądu przez jednostkę rządową. Dzieje się tak dlatego, że wiele dochodzeń prowadzonych przez agencje bezpieczeństwa narodowego nie może być aktywnie ujawnianych przez prawo. Podobnie jak kwestia braku wyrębu – kanarki nakazowe nie zawsze są tak proste, jak się wydaje. Powinieneś poświęcić więcej czasu na sprawdzenie, czy Twoja potencjalna sieć VPN współpracowała w przeszłości z władzami oraz w jaki sposób i kiedy ujawniono ten fakt.

Zastanów się dwa razy nad skorzystaniem z VPN z siedzibą w USA: Patriot Act nadal jest prawem obowiązującym w USA, co oznacza, że ​​amerykańskie sieci VPN nie mają większego wyjścia, jeśli i kiedy federalni pojawią się z wezwaniami do sądu lub pisma dotyczące bezpieczeństwa narodowego w ręku żądając dostępu do serwerów, kont użytkowników VPN lub innych danych. Tak, mogą mieć niewiele danych, do których mogą uzyskać dostęp, jeśli usługa ma rygorystyczną politykę braku logów, ale dlaczego nie wybrać po prostu usługi znajdującej się poza jurysdykcją Wujka Sama? (Jeśli jest to dla Ciebie niepokojące, powinieneś także unikać krajów, z którymi Stany Zjednoczone mają umowy o wymianie informacji wywiadowczych).Źródło

Previous articleNasilają się konflikty na arenie między Bowserem i Leonsisem, Youngkinem i Va. Demsem
Next articleNajlepsze luksusowe ręczniki kąpielowe roku 2024