W 2023 roku fani transmisji strumieniowej będą mieli większy wybór niż kiedykolwiek wcześniej, w tym Peacock NBC/Comcast, HBO Max firmy AT&T, Apple TV Plus i Disney Plus. Podczas gdy Peacock różni się nieco tym, że udostępnia wiadomości na żywo, w pozostałych serwisach brakuje tradycyjnych kanałów na żywo – zamiast tego skupiają się na wcześniejszych katalogach i nowych, oryginalnych programach – ale nadal mogą nadwyrężać Twój budżet na rozrywkę.

Netflixa: Netflix jest tak popularny, że stał się ogólnym terminem określającym streaming, w taki sam sposób, jak „Magic Marker” czy nawet „Cola” na Południu. Jest też niezwykle popularny „Netflix i relaks”. Plany z reklamami zaczynają się teraz od 7 dolarów miesięcznie, a usługa oferuje tysiące programów telewizyjnych i filmów, w tym oryginalne seriale telewizyjne, takie jak Black Mirror i Stranger Things (pamiętaj, że być może będziesz musiał wymienić plan na 15,50 dolarów, aby obejrzeć niektóre treści). . Następnie są oryginalne filmy Netflix, w tym zdobywcy Oscara Roma i Moc psa.

Prime Video: „inna” główna usługa przesyłania strumieniowego, która jest dostępna w ramach rocznego członkostwa Prime za 139 USD lub osobno za 9 USD miesięcznie. Interfejs nie jest tak przyjazny dla użytkownika jak Netflix, ale usługa oferuje także programy inne niż u rywala, w tym oryginalne treści, takie jak Pierścienie władzy, Cudowna pani Maisel i The Expanse. Amazon Prime również ma możliwość dodawania kanałów premium (HBO, Showtime i nie tylko), co czyni go potencjalnym punktem kompleksowej obsługi.

Disney Plus: jedna z największych usług przesyłania strumieniowego, która zostanie uruchomiona od jakiegoś czasu, Disney zgromadził mieszankę filmów, programów telewizyjnych i ekskluzywnych treści, w tym Lokiego, Andora i She-Hulk, już od 8 dolarów miesięcznie. Przeczytaj naszą recenzję Disney Plus tutaj.

Paw: Peacock to odpowiedź NBC na Paramount Plus. Jego głównym powodem do sławy jest to, że podstawowy poziom, obejmujący 7500 godzin treści, jest bezpłatny. Peacock Premium odblokowuje więcej treści za 6 dolarów miesięcznie – w tym ekskluzywne programy, takie jak Poker Face i Mrs. Davis – podczas gdy wersja reklamowa o nazwie Peacock Premium Plus kosztuje 12 dolarów miesięcznie.

Paramount Plus: Paramount Plus kosztuje 6 dolarów miesięcznie lub 12 dolarów miesięcznie za transmisję strumieniową bez reklam. Oferta serwisu telewizja na żywo dla abonentów Premium, treści sportowe i treści na żądanie z CBS, MTV, BET, Nickelodeon i Paramount Network, a także studia filmowego Paramount Pictures. Paramount Plus oferuje również ekskluzywne oryginały, takie jak Yellowjackets, 1923 i Picard.

Vudu i Movies Anywhere: Biblioteki cyfrowe (lub szafki) zawierające starsze treści UltraViolet oraz strumieniowe przesyłanie filmów i programów telewizyjnych, które można kupić wyłącznie, np. nowości.

Warto także sprawdzić bezpłatne usługi z reklamami, takie jak Roku Channel, Amazon Freevee, Tubi, Pluto i Crackle, które oferują bogactwo treści. Przeczytaj tutaj zestawienie bezpłatnych usług telewizyjnych CNET.Źródło

Previous articleNowa drużyna przejmuje tron ​​​​w naszych rankingach futbolu uniwersyteckiego
Next articleNajlepsze momenty w stylu ulicznym gwiazd w 2023 r.: zdjęcia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here