Hotspot Shield

Nie polecamy Hotspot Shield do krytycznego korzystania z VPN ze względu na jurysdykcję w USA, oprócz korzystania z własnego protokołu Hydra VPN o zamkniętym kodzie źródłowym. Jeśli jednak bezpieczeństwo i prywatność nie są dla Ciebie najważniejsze, Hotspot Shield działa przyzwoicie jako VPN dla Smart TV. Chociaż może nie jesteśmy całkowicie zachwyceni jego ochroną prywatności, jesteśmy zachwyceni jego szybkością — Hotspot Shield jest szybki.

Doskonale nadaje się także do strumieniowego przesyłania treści na telewizorze Smart TV. Dzięki serwerom zlokalizowanym w ponad 80 krajach na całym świecie będziesz mieć dostęp do szerokiego wyboru regionów geograficznych dzięki Hotspot Shield.

Jednak sekcja wsparcia Hotspot Shield i ogólna obsługa klienta pozostawiają sporo do życzenia. Sekcja Pomoc techniczna jest nieco skomplikowana, a wyszukiwarka nie zawsze wyświetla dokładnie to, czego szukasz, więc znalezienie tego, czego szukasz, może zająć trochę czasu. Funkcja czatu na żywo jest dostępna tylko dla klientów premium. Gdy znajdziesz to, czego szukasz, przewodniki i samouczki wystarczą do skonfigurowania, ale ścieżka nie jest tak czysta jak w przypadku innych sieci VPN. Podobnie jak inne na tej liście, Hotspot Shield oferuje aplikacje dla Fire TV i Google TV, a także samouczki dotyczące konfigurowania VPN na routerze.

Jeśli chcesz wydać 13 USD miesięcznie lub 96 USD, otrzymasz superszybką sieć VPN dla telewizorów Smart TV, która doskonale nadaje się do odblokowywania treści w Hotspot Shield. Jeśli jednak w ogóle obawiasz się jurysdykcji amerykańskiej firmy, lepiej skorzystaj z innej opcji, takiej jak ExpressVPN, NordVPN, Surfshark lub IPVanish. Ze względu na średnią cenę i średnie bezpieczeństwo w jurysdykcji Stanów Zjednoczonych, trudno polecić Hotspot Shield zamiast konkurentów VPN wszystkim oprócz zwykłych użytkowników.

Przeczytaj naszą recenzję Hotspot Shield.

CyberGhost

CyberGhost VPN może nie oferować wszystkich bajerów i gwizdków, jak inne sieci VPN na tej liście, ale może nie musi, ponieważ jest po prostu absurdalnie łatwy w użyciu. Posiada również serwery specjalnie zoptymalizowane pod kątem przesyłania strumieniowego w różnych usługach, co czyni go doskonałym wyborem dla inteligentnego telewizora.

Nie jest to najszybsza sieć VPN na rynku, ale nie powinieneś mieć żadnych problemów ze strumieniowym przesyłaniem treści bez buforowania. CyberGhost posiada serwery zlokalizowane w 100 krajach na całym świecie, co czyni go jednym z najlepszych pod względem globalnego zasięgu sieci.

Jeśli zdecydujesz się podłączyć VPN do swojego telewizora Smart TV za pośrednictwem routera, CyberGhost udostępnia w swoim Centrum pomocy szczegółowe instrukcje, jak to zrobić – nawet jeśli nie oferuje niestandardowego oprogramowania routera, takiego jak ExpressVPN. Jeśli masz Fire TV lub Google TV, możesz pobrać aplikację CyberGhost VPN bezpośrednio na swój telewizor. CyberGhost VPN oferuje również inteligentne rozwiązanie DNS, które zapewni Ci dostęp do serwerów DNS w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Japonii.

Cyberghost VPN może być również dość przyjazny dla budżetu. Będziesz płacić 13 USD miesięcznie, 42 USD co sześć miesięcy w przypadku planu dwuletniego lub łącznie 57 USD za pakiet 26-miesięczny, po czym będziesz naliczany opłatę roczną. Jest to jedna z najtańszych sieci VPN dla inteligentnych telewizorów i bardzo wydajna, jeśli nie przeszkadza Ci VPN, który nie jest pełen zaawansowanych opcji. Dostępna jest nawet hojna 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Ale nawet za tę cenę dostępne są lepsze opcje, takie jak ExpressVPN, NordVPN, Surfshark i IPVanish.

Przeczytaj naszą recenzję CyberGhost.Źródło

Previous articleUAAP: UP jeszcze się nie zakończyło, po zdobyciu historycznego miejsca na pierwszym miejscu
Next articleRanking wszystkich filmów o Igrzyskach Śmierci

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here