59 dolarów w Amazonie

Kompaktowy zasilacz z dwoma portami USB-C o mocy 35 W

Pokaż szczegóły

MacBook Air z wewnętrznym chipem M2 firmy Apple to świetny laptop. Kupując nowy model, Apple oferuje użytkownikom możliwość skonfigurowania go według własnych upodobań. Większość opcji jest znana wieloletnim fanom Apple, np. wybór procesora i ilości miejsca na urządzeniu, ale jedna opcja wyróżnia się: Apple pyta Ty jaki zasilacz chcesz do MacBooka Air. Mając na uwadze ten wybór, oto niektóre z najlepszych MacBooka Air M2 ładowarki, które możesz teraz kupić.

Kupując nowego MacBooka Air M2, będziesz miał do wyboru trzy zasilacze: 30-watowy zasilacz USB-C, 35-watowy kompaktowy zasilacz z dwoma portami USB-C i 67-watowy zasilacz USB-C Zasilacz (Apple nazywa je zasilaczami o mocy 30 W, 35 W i 67 W). Należy zauważyć, że tylko podstawowa konfiguracja za 1099 USD zapewnia wszystkie trzy opcje. Podbicie do konfiguracji za 1399 USD – a Zwycięzca nagrody redakcji CNET – daje wybór pomiędzy ładowarkami o mocy 35 i 67 W.

Chociaż opcje zasilania podczas konfigurowania komputerów stacjonarnych są czymś powszechnym, w przypadku laptopów jest to niezwykłe. Z tego powodu może nie być od razu jasne, który będzie najlepszy dla Twoich potrzeb. Ta lista pozwoli Ci lepiej zorientować się, co oferuje każdy adapter, dzięki czemu będziesz mógł wybrać najlepszy dla swoich potrzeb.

Pokaż mniej

30-watowy adapter USB-C to standardowy adapter, który z pewnością rozpoznają długoletni fani Apple. Waga wynosi 5,6 uncji (159 gramów) i wymiary 3 na 2 na 2 cale (7,3 na 5,1 na 5,1 centymetra). Wybór tego adaptera nie spowoduje dodania dodatkowych kosztów do ostatecznej sumy. To szeroko kompatybilny z iPhone’ami, iPadami i komputerami Mac, ale Apple zaleca używanie tego adaptera przede wszystkim z MacBookiem Air. 30-watowy adapter USB-C to solidna opcja dla osób, które nie chcą myśleć o swoim adapterze. Spełnia swoje zadanie i robi to dobrze.

Pokaż ujęcie eksperta Pokaż mniej

Pokaż mniej

Kompaktowy zasilacz z dwoma portami USB-C o mocy 35 W to nowy dodatek do oferty zasilaczy Apple. Przy wadze 3,7 uncji (105 gramów) i 1,9 na 1,9 na 1,1 cala (4,7 na 4,7 na 2,9 centymetra) jest nieco lżejszy niż 30-watowy zasilacz USB-C. Cechą wyróżniającą ten adapter jest to, że posiada dwa porty USB-C, co oznacza, że ​​można ładować dwa urządzenia jednocześnie. Podobnie jak w przypadku 30-watowego adaptera USB-C, z tą ładowarką można korzystać większość urządzeń, ale Apple zaleca ten adapter do MacBooka Air. Kompaktowy adapter z dwoma portami USB-C o mocy 35 W jest idealny dla osób, które mają ograniczoną przestrzeń i wiele urządzeń wymagających ładowania. Warto zauważyć, że wybranie tego adaptera doda 20 dolarów do zakupu MacBooka Air M2.

35-watową ładowarkę można również kupić osobno za 59 dolarów, co jest drogie. Za tę samą cenę rozważ Ładowarka Anker Nano II o mocy 65 W który jest bardziej kompaktowy, ma dwa porty USB-C i USB-A i ma prawie dwukrotnie większą moc wyjściową.

Pokaż ujęcie eksperta Pokaż mniej

Pokaż mniej

Kolejną opcją dla nabywców MacBooka Air jest 67-watowy adapter USB-C. Jest to największy adapter z całej trójki, ważący 7,2 uncji (204 gramy) i 2,9 na 2,9 na 1,1 cala (7,5 na 7,4 na 2,9 centymetra). Największą różnicą między tym adapterem a 30-watowym adapterem USB-C jest czas ładowania 67-watowego adaptera USB-C. Jest niesamowicie potężny, m.in Obiecujące jabłko może naładować urządzenie od 0% do 50% w 30 minut. Aby skorzystać z superszybkiego ładowania adaptera, Apple zaleca w połączeniu z MacBookiem Air M2. Podobnie jak w przypadku 35-watowego kompaktowego adaptera z dwoma portami USB-C, wybranie tego zasilacza doda 20 USD do ostatecznej sumy.

67-watowa ładowarka Apple jest również dostępna osobno w cenie 59 dolarów. Podobnie jak w przypadku zasilacza 35-watowego, dostępne są tańsze ładowarki innych firm, np Pionier RAVpower PD za 40 dolarówktóry jest mniejszy, lżejszy i obsługuje szybkie ładowanie.

Pokaż ujęcie eksperta Pokaż mniejŹródło

Previous articleMeri Brown z „Siostry Żon” wspomina skandal związany z łowieniem sumów podczas dramatu Kody
Next articleObsada „To właśnie miłość” ponownie połączy siły w specjalnym programie telewizyjnym z okazji 20. rocznicy serialu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here