Jaki jest najlepszy dostawca Internetu w Anchorage?

GCI to najlepszy dostawca Internetu w Anchorage, z najszybszymi prędkościami w mieście i największym zasięgiem. Jest to jedyne połączenie przewodowe dostępne w Anchorage, dzięki czemu jest mniej podatne na zakłócenia pogodowe i przeciążenia sieci niż inni dostawcy.

Jeśli chcesz zapłacić najniższą cenę, najtańszym internetem w Anchorage jest Borealis Broadband. Dostawca usług stacjonarnych usług bezprzewodowych oferuje plany już od 40 USD miesięcznie za prędkość pobierania i wysyłania 3 megabitów na sekundę, a wszystkie plany obejmują limit danych wynoszący 1 terabajt. Starlink to najlepszy dostawca Internetu satelitarnego w Anchorage, ale sprzęt trzeba kupić z góry za 599 dolarów.

CNET bierze pod uwagę prędkość, cenę, obsługę klienta i ogólną wartość, aby polecić najlepszych dostawców usług internetowych w Anchorage w kilku kategoriach. Nasza ocena obejmuje odniesienie do zastrzeżonej bazy danych zbudowanej na przestrzeni lat przeglądu usług internetowych. Sprawdzamy to na podstawie informacji o dostawcy, sprawdzając lokalnie adresy pod kątem dostępności usług. Uważnie czytamy również warunki dostawców i, jeśli to konieczne, dzwonimy do dostawców usług internetowych w celu sprawdzenia szczegółów.

Pomimo naszych wysiłków, aby znaleźć najbardziej aktualne i dokładne informacje, nasz proces ma pewne ograniczenia, o których powinieneś wiedzieć. Dane dotyczące cen i prędkości są zmienne: niektóre adresy mogą kwalifikować się do różnych poziomów usług, a miesięczne koszty mogą się różnić, nawet w obrębie jednego miasta. Najlepszym sposobem sprawdzenia dostępnych opcji jest umieszczenie swojego adresu na stronie internetowej dostawcy.

Ponadto ceny, prędkość i inne informacje wymienione powyżej oraz w poniższych kartach dostawców mogą różnić się od tych, które ustaliliśmy w naszych badaniach. Zgodnie z naszą bazą danych zawierającą informacje o planach, dostarczoną bezpośrednio przez dostawców usług internetowych, na kartach wyświetlany jest pełny zakres cen i szybkości usługodawcy w całych Stanach Zjednoczonych. Jednocześnie tekst jest specyficzny dla tego, co jest dostępne w Anchorage. Ceny wymienione w tekście tego artykułu pochodzą z naszych badań i obejmują obowiązujące rabaty za comiesięczne konfigurowanie płatności automatycznych – co jest standardową ofertą branżową. Mogą być również dostępne inne rabaty i promocje, takie jak podpisanie umowy terminowej lub łączenie wielu usług.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak sprawdzamy dostawców Internetu, odwiedź naszą stronę z pełną metodologią.

Najlepszy internet w Anchorage na Alasce

Chociaż GCI jest drogie, jest to również jedyna powszechnie dostępna opcja szybkiego Internetu w Anchorage. Jak ujął to jeden z komentatorów sub-reddita Anchorage: „Internet GCI jest najlepszy… Mówi to ktoś, kto nienawidzi GCI”. Internet przewodowy firmy GCI jest zdecydowanie najszybszy w okolicy i jest mniej podatny na zakłócenia pogodowe niż dostawcy satelitarni i bezprzewodowi.

. . . Lub zadzwoń i dowiedz się więcej: Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej

Sprawdź w GCI

zero

Istnieje znaczna różnica między GCI a naszym drugim wyborem, Starlink. Internet satelitarny jest prawie zawsze drogi i powolny, a chociaż Starlink jest szybszy niż inni satelitarni dostawcy usług internetowych, nadal będziesz za niego płacić. Zapewnia prędkość pobierania do 250 Mb/s i chociaż dane są technicznie nieograniczone, Twój ruch może zostać pozbawiony priorytetu, aby zrobić miejsce dla abonentów Priority Data. Starlink wymaga również zakupu anteny satelitarnej za 599 dolarów z góry, ale jest to równowartość opłat za sprzęt od innych dostawców telewizji satelitarnej.

. . . Lub zadzwoń i dowiedz się więcej: Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej

Sprawdź w Starlinku

zero

W Anchorage trudno o tani internet — stacjonarny bezprzewodowy internet Borealis Broadband to jedyna opcja w okolicy z planami poniżej 50 dolarów miesięcznie. Za te niższe ceny uzyskasz znacznie wolniejsze prędkości, ale jeśli wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić pocztę e-mail lub przeglądać media społecznościowe, Borealis powinien być odpowiedni. Wszystkie plany obejmują 1 TB danych, czyli więcej niż większość limitów danych GCI.

. . . Lub zadzwoń i dowiedz się więcej: Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej

Sprawdź w Borealisie

Porównanie dostawców Internetu Anchorage

Dostawca Technologia internetowa Miesięczny przedział cenowy Zakres prędkości Miesięczne koszty sprzętu Limit danych Kontrakt Wynik recenzji CNET
Komunikacja na Alasce DSL 85-95 dolarów 10-40Mbps Nic Nic Nic Nie dotyczy
Internet szerokopasmowy Borealis Naprawiono połączenie bezprzewodowe 40-170 dolarów 3-30Mbps Nic 1 TB Nic Nie dotyczy
GCI Kabel 85-185 dolarów 250-2500Mbps Nic 250 GB – bez ograniczeń Nic Nie dotyczy
HughesNet Satelita 50-150 dolarów 15-50Mbps 14 dolarów 15-200 GB Dwa lata 5.7
Starlink Satelita 90 dolarów 25-220Mbps 599 dolarów z góry Nic Nic Nie dotyczy
Viasat Satelita 70-300 dolarów 25-50Mbps 15 dolarów 60-500 GB Dwa lata 6.1

Pokaż więcej (2 pozycje)

Źródło: analiza CNET danych dostawców.

Inni dostępni dostawcy Internetu w Anchorage

  • Komunikacja na Alasce: Alaska Communications oferuje dostęp do Internetu światłowodowego pod kilkoma adresami w Anchorage, ale jest przede wszystkim dostawcą usług DSL, obejmującym 74% gospodarstw domowych w Anchorage. Ceny są takie same jak w przypadku GCI przy znacznie niższych prędkościach, ale w obu planach Alaska Communication otrzymasz nieograniczoną ilość danych.
  • Internet satelitarny: Oprócz Starlink, HughesNet i Viasat oferują satelitarne usługi internetowe w Anchorage. (HughesNet kontraktuje usługę satelitarną do lokalnych sprzedawców detalicznych na Alasce). Nie są to też świetne opcje, z uwagi na wysokie ceny, niskie prędkości i ograniczone limity danych, które sprawiają, że przesyłanie strumieniowe lub wideokonferencje są niepraktyczne. Jeśli korzystasz z satelity, prawdopodobnie lepiej będzie, jeśli przełkniesz wysoki koszt sprzętu Starlink.

Tanie opcje internetowe w Anchorage

Anchorage ma bardzo niewiele tanich opcji Internetu. Borealis Broadband to jedyny dostawca, który oferuje plany poniżej 50 dolarów – a za tę cenę będziesz musiał radzić sobie z wyjątkowo niskimi prędkościami. To lepsze niż opcje dostępne w Juneau, które nie ma planów internetowych za mniej niż 50 dolarów.

Jaki jest najtańszy abonament internetowy w Anchorage?

Dostawca Cena wywoławcza Maksymalna prędkość pobierania Miesięczna opłata za sprzęt
Brąz szerokopasmowy Borealis 40 dolarów 3Mbps Nic
HughesNet 15 GB 50 dolarów 15Mbps 14 dolarów
HughesNet 50 GB 50 USD (75 USD po roku) 25Mbps 14 dolarów
Żelazo szerokopasmowe Borealis 55 dolarów 5Mbps Nic
Viasat 70 dolarów 25Mbps 15 dolarów

Pokaż więcej (1 pozycja)

Źródło: analiza CNET danych dostawców.

kotwicowisko-alaska kotwicowisko-alaska

Niebieski mak / Getty Images

Jak znaleźć oferty internetowe i promocje w Anchorage

Najlepsze oferty internetowe i najlepsze promocje w Anchorage zależą od tego, jakie zniżki są dostępne w momencie wyszukiwania. Większość ofert jest krótkotrwała, ale często szukamy najnowszych ofert.

Dostawcy Internetu Anchorage, tacy jak Viasat, mogą przez ograniczony czas oferować niższe ceny początkowe lub dodatki do transmisji strumieniowej. Wielu dostawców, w tym GCI, Borealis Broadband i Starlink, stosuje te same standardowe ceny przez cały rok.

Aby zapoznać się z obszerniejszą listą promocji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych ofertach internetowych.

Jak szybki jest internet szerokopasmowy w Anchorage?

Według danych testów prędkości Ookla, spośród 100 najbardziej zaludnionych miast w USA, Anchorage osiąga 90. miejsce pod względem prędkości. Mieszkańcy uzyskują średnio prędkość pobierania 172 Mb/s i wysyłania 27 Mb/s. Najszybszym dostawcą Internetu w Anchorage jest GCI, zapewniający średnią prędkość pobierania 252 Mb/s.

Najszybsze plany internetowe w Anchorage

Dostawca Cena wywoławcza Maksymalna prędkość pobierania Maksymalna prędkość wysyłania Limit danych Rodzaj połączenia
GCI Czerwony Nieograniczony 185 dolarów 2500 Mb/s 75Mbps Nic Kabel
GCI najszybszy 160 dolarów 1000 Mb/s 40Mbps 1000 GB Kabel
GCI szybciej 110 dolarów 500Mbps 20Mbps 600 GB Kabel
Szybki GCI 85 dolarów 250Mbps 10Mbps 250 GB Kabel
Starlink 90 dolarów 220Mbps 20Mbps Nic Satelita

Pokaż więcej (1 pozycja)

Źródło: analiza CNET danych dostawców.

Jaka jest dobra prędkość Internetu?

Większość planów połączeń internetowych może teraz obsługiwać podstawowe zadania związane z produktywnością i komunikacją. Jeśli szukasz planu internetowego, który umożliwia wideokonferencje, strumieniowe przesyłanie wideo lub gry, będziesz mieć lepsze wrażenia dzięki solidniejszemu połączeniu. Oto przegląd zalecanych minimalnych prędkości pobierania dla różnych aplikacji, według FCC. Należy pamiętać, że są to jedynie wytyczne i że prędkość Internetu, usługi i wydajność różnią się w zależności od typu połączenia, dostawcy i adresu.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat wymaganej szybkości Internetu.

  • Prędkość od 0 do 5 Mb/s umożliwia wykonywanie podstawowych czynności: przeglądanie Internetu, wysyłanie i odbieranie poczty elektronicznej oraz przesyłanie strumieniowe wideo o niskiej jakości.
  • Szybkość od 5 do 40 Mb/s zapewnia wyższą jakość przesyłania strumieniowego wideo i wideokonferencji.
  • Szybkość od 40 do 100 Mb/s powinna zapewnić jednemu użytkownikowi przepustowość wystarczającą do zaspokojenia wymagań współczesnej pracy zdalnej, transmisji strumieniowej wideo i gier online.
  • Szybkość od 100 do 500 Mb/s pozwala od jednego do dwóch użytkowników jednocześnie wykonywać czynności wymagające dużej przepustowości, takie jak wideokonferencje, przesyłanie strumieniowe i gry online.
  • Szybkość od 500 do 1000 Mb/s umożliwia trzem lub większej liczbie użytkowników jednoczesne wykonywanie czynności wymagających dużej przepustowości.

Jak CNET wybrał najlepszych dostawców Internetu w Anchorage

Dostawcy usług internetowych są liczni i mają charakter regionalny. W przeciwieństwie do najnowszego smartfona, laptopa, routera czy narzędzia kuchennego, niepraktyczne jest osobiste testowanie każdego ISP w danym mieście. Jakie jest zatem nasze podejście? Zaczynamy od sprawdzenia informacji o cenach, dostępności i szybkości, opierając się na naszych własnych historycznych danych ISP, stronach dostawców i informacjach o mapach z Federalnej Komisji Łączności pod adresem FCC.gov.

Ponadto odwiedzamy witrynę FCC, aby sprawdzić nasze dane i upewnić się, że bierzemy pod uwagę każdego dostawcę usług internetowych świadczącego usługi na danym obszarze. Wprowadzamy również adresy lokalne na stronach internetowych dostawców, aby znaleźć konkretne opcje dla mieszkańców. Oceniamy źródła takie jak American Customer Satisfaction Index i JD Power, aby ocenić poziom zadowolenia klientów z usług dostawcy usług internetowych. Plany i ceny usługodawców internetowych podlegają częstym zmianom; wszystkie podane informacje są aktualne w momencie publikacji.

Kiedy już będziemy mieli zlokalizowane informacje, zadajemy trzy główne pytania:

  1. Czy dostawca oferuje dostęp do stosunkowo szybkiego Internetu?
  2. Czy klienci otrzymują przyzwoitą wartość za to, co płacą?
  3. Czy klienci są zadowoleni z ich usług?

Chociaż odpowiedź na te pytania jest często wielowarstwowa i złożona, polecamy dostawców, którzy są najbliżej „tak” we wszystkich trzech kwestiach. Wybierając najtańszy serwis internetowy, szukamy planów z najniższą opłatą miesięczną, chociaż bierzemy pod uwagę także podwyżki cen, opłaty za sprzęt i umowy. Wybór najszybszej usługi internetowej jest stosunkowo prosty. Przyglądamy się reklamowanej prędkości wysyłania i pobierania, a także uwzględniamy rzeczywiste dane dotyczące prędkości ze źródeł takich jak Ookla I Raporty FCC.

Aby dokładniej zapoznać się z naszym procesem, odwiedź naszą stronę dotyczącą testowania dostawców usług internetowych.

Jakie jest ostatnie zdanie na temat dostawców Internetu w Anchorage?

Życie w Anchorage ma wiele wspaniałych zalet, ale dobry internet nie jest jedną z nich. Najlepszym dostawcą, jakiego znaleźliśmy, jest GCI, jedyne powszechnie dostępne połączenie przewodowe w mieście. Potem następuje znaczny spadek. Starlink zapewnia przyzwoite prędkości, ale wymaga zakupu anteny satelitarnej za 599 USD, a miesięczna cena jest nadal wysoka i wynosi 90 USD. Borealis Broadband oferuje najtańsze plany internetowe w Anchorage, ale jest zbyt wolne do przesyłania strumieniowego lub wideokonferencji.

Dostawcy Internetu w Anchorage — często zadawane pytania

Jaki jest najlepszy dostawca usług internetowych w Anchorage?

GCI to najlepszy dostawca usług internetowych w Anchorage, oferujący najszybsze prędkości na milę. Ceny zaczynają się od 85 dolarów miesięcznie, a większość planów obejmuje ograniczenia danych, ale nadal jest to najlepsza opcja w okolicy.

Czy w Anchorage dostępny jest internet światłowodowy?

Według danych Internet światłowodowy jest dostępny dla 1% gospodarstw domowych w Anchorage Dane FCC.

Kto jest najtańszym dostawcą Internetu w Anchorage?

Borealis Broadband to najtańszy dostawca Internetu w Anchorage, którego plany zaczynają się od 40 USD miesięcznie za prędkość pobierania i wysyłania 3 Mb/s.

Który dostawca Internetu w Anchorage oferuje najszybszy plan?

GCI oferuje najszybszy plan internetowy w Anchorage, z prędkością pobierania do 2500 Mb/s za 185 dolarów miesięcznie.Źródło

Previous articleKohli nie pobił rekordu, ale Indie perfekcyjnie przygotowały się do półfinału Pucharu Świata, pokonując Holendra
Next article13 świątecznych znalezisk, które możesz kupić w sklepie Macy’s

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here