Spotkanie pijackie pomiędzy sąsiednimi multimilionerami zakończyło się tym, że jeden z nich rzekomo groził drugiemu piłą łańcuchową i kopał go w pachwinę w ramach wyzwania „kung fu”.

Ruifan Zhao (31 l.) powiedział, że nie pamięta nocy, kiedy według policji groził swojemu sąsiadowi w Dural, na zielonych północno-zachodnich przedmieściach Sydney.

Powiedział policji, że stracił przytomność wkrótce po przybyciu z butelką japońskiej whisky do domu kierowcy V8 Super-Ute Gerarda Maggsa na kolację 23 października 2022 r.

Jednak w środę Sąd Lokalny w Parramatta usłyszał, że ta noc przerodziła się w serię niebezpiecznych wyzwań, m.in Codzienny Telegraf zgłoszone.

Zhao został później aresztowany i oskarżony o pospolitą napaść i grożenie panu Maggsowi piłą łańcuchową Ozito z zamiarem popełnienia ciężkiego uszkodzenia ciała.

31-letni Ruifan Zhao powiedział, że nie pamięta nocy, kiedy policja twierdzi, że groził swojemu sąsiadowi Gerardowi Maggsowi (na zdjęciu) w zielonej północno-zachodniej dzielnicy Dural, na przedmieściach Sydney

Policja wycofała zarzuty związane z piłą łańcuchową po tym, jak przyznał się on do zwykłej napaści, a sędzia Laurie Robertson skazał Zhao na 18-miesięczny nakaz resocjalizacji bez odnotowania wyroku skazującego.

Prawnik Zhao, Michael Bowe, powiedział sądowi, że tego wieczoru doszło do „dwóch bardzo nietrzeźwych mężczyzn zachowujących się jak dzieci”.

Z dokumentów policyjnych przedstawionych sądowi wynika, że ​​pan Maggs zaprosił Zhao o 18:00, a Zhao przejechał swoją nową Corvettą kilka metrów w poprzek ulicy, aby się tym pochwalić.

Jak usłyszał sąd, mężczyźni wypili pół butelki szkockiej whisky pana Maggsa, a następnie wypili japońską whisky przyniesioną przez Zhao.

Sądowi powiedziano, że Zhao zabrał mu koszulę w kuchni, a jego prawnik twierdzi, że było to spowodowane tym, że „robi mu się gorąco, kiedy pije whisky”.

„Wyglądało na to, że pokazywał ofierze swoje ciało, wykonując pozy, kiedy pan Maggs rzucił wyzwanie kung fu, aby sprawdzić, jak wysoko może kopnąć jego sąsiad” – czytamy w dokumentach policyjnych.

Pan Maggs powiedział Zhao, aby „kopnął go w rękę, a następnie uniósł rękę wysoko i na bok, aby oskarżony mógł kopnąć”.

Jednak zamiast kopnąć rękę, Zhao kopnął pana Maggsa „z siłą” w pachwinę, przez co upadł z bólu na ziemię – podała policja.

Następnie ofiara wstała i kopnęła Zhao, który następnie został usunięty z posesji przez rodzinę pana Maggsa.

Zhao został później aresztowany i oskarżony o pospolitą napaść i grożenie panu Maggsowi piłą łańcuchową Ozito

Zhao został później aresztowany i oskarżony o pospolitą napaść i grożenie panu Maggsowi piłą łańcuchową Ozito

Policja podała, że ​​Zhao złożył ręce i zaczął prosić o przebaczenie.

Został oskarżony o to, że później podszedł do bramki bezpieczeństwa Maggs z 14-calową piłą łańcuchową Ozito i zapytał: „Gdzie jest Gerard?”.

Z dokumentów policyjnych wynika, że ​​został skonfrontowany z synem pana Maggsa, który zapytał: „Co to do cholery jest, koleś?”.

Według doniesień mężczyźni są obecnie w przyjacielskich stosunkach, ale nie piją razem.

Źródło

Previous articleByli mentorzy mają dużą część sukcesu NU Lady Bulldogs, mówi trener
Next articleBarton Cowperthwaite z Tiny Pretty Things walczy z rakiem

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here