Minął rok, a emocje nadal są duże. Zespół Milwaukee Dancing Babcie stracił czterech członków swojej społeczności, gdy w listopadzie 2021 r. mężczyzna przejechał przez paradę bożonarodzeniową w Waukesha. Tego dnia zabił łącznie sześć osób, a prawie 70 innych zostało rannych. Ponowny udział w tej paradzie przywołuje wspomnienia z tego fatalnego dnia. „Świadomość, że naszej upadłej czwórki nie ma tu z nami, ale także powrót do Waukesha ze świadomością, że tam postawiono ich ostatnie kroki” – powiedziała Jean Knutson, współprzewodnicząca Milwaukee Dancing Grannies. Grupa planuje w niedzielę uczcić pamięć swoich poległych członków. „Nosimy w formacie plakatu zdjęcia poległej czwórki, dołączą do nas niektórzy członkowie rodziny” – powiedział Knutson. Babcie planują także wieszać torby z prezentami, w których znajdują się bransoletki „Granny Strong” i „Waukesha Strong”. W ten sposób chcą podziękować społeczności za miłość i wsparcie. „To miłość i wsparcie społeczności dają nam siłę, abyśmy mogli nadal iść do przodu” – powiedziała Knutson. Grupę tworzy wspólnota sióstr, którą połączyła tragedia, ale która podejmuje kroki w kierunku uzdrowienia. „Budujemy nowe wspomnienia, ale nigdy nie zapominamy o tym, co przeżyliśmy” – powiedział Knutson. Szczegóły parady świątecznej w Waukesha 2022: Parada świąteczna Waukesha (waukesha-wi.gov)

Minął rok, a emocje nadal są duże.

Zespół Milwaukee Dancing Babcie stracił czterech członków swojej społeczności, gdy w listopadzie 2021 r. mężczyzna przejechał przez paradę bożonarodzeniową w Waukesha. Tego dnia zabił łącznie sześć osób, a prawie 70 innych zostało rannych.

Ponowny udział w tej paradzie przywołuje wspomnienia z tego fatalnego dnia.

„Świadomość, że naszej upadłej czwórki nie ma tu z nami, ale także powrót do Waukesha ze świadomością, że tam postawiono ich ostatnie kroki” – powiedziała Jean Knutson, współprzewodnicząca Milwaukee Dancing Grannies.

Grupa planuje w niedzielę uczcić pamięć swoich poległych członków.

„Nosimy w formacie plakatu zdjęcia poległej czwórki, dołączą do nas niektórzy członkowie rodziny” – powiedział Knutson.

Babcie planują także wieszać torby z prezentami, w których znajdują się bransoletki „Granny Strong” i „Waukesha Strong”. W ten sposób chcą podziękować społeczności za miłość i wsparcie.

„To miłość i wsparcie społeczności dają nam siłę, abyśmy mogli nadal iść do przodu” – powiedziała Knutson.

Grupę tworzy wspólnota sióstr, którą połączyła tragedia, ale która podejmuje kroki w kierunku uzdrowienia.

„Budujemy nowe wspomnienia, ale nigdy nie zapominamy o tym, co przeżyliśmy” – powiedział Knutson.

Szczegóły parady bożonarodzeniowej Waukesha 2022:

Parada bożonarodzeniowa w Waukesha (waukesha-wi.gov)

Źródło

Previous articleJohn Hurt nie był pierwszą ofiarą słynnej sceny Chestburster z „Obcego”.
Next articleSylvester Stallone otwarcie opowiada o „niszczycielskiej” stracie 36-letniego syna Sage’a w nowym dokumencie Netflix „Sly”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here