• Członek gangu z Houston Francisco Alanis Jr. aresztowany po tym, jak podczas kontroli drogowej z tyłu jego samochodu znaleziono wielu migrantów, w tym dzieci
  • Dorośli migranci uciekli z miejsca zdarzenia, zostawiając w bagażniku dwójkę dzieci z Meksyku bez opieki w wieku siedmiu i dziewięciu lat.
  • Po incydencie, który miał miejsce 3 listopada, Alanis postawiono zarzuty przemytu ludzi

Szokujące nagranie pokazuje moment, w którym migranci zapakowani do samochodu uciekają przed policjantem stanowym Teksasu, zostawiając dzieci w bagażniku.

Grupa była transportowana do Houston przez Francisco Alanisa Jr., potwierdzonego członka osławionego gangu więziennego Tango Blast, kiedy zostali zatrzymani 3 listopada.

Następnie kilku dorosłych uciekło z pojazdu, pozostawiając dwójkę dzieci z Meksyku w wieku siedmiu i dziewięciu lat bez opieki, które znaleziono w bagażniku samochodu.

Trzem imigrantom udało się uciec w zarośla, ale Alanis i jedna z jego pasażerek, J. Isabel De Nova Bautista, nielegalna imigrantka z Meksyku, zostali zatrzymani.

Film pokazuje, jak Alanis, zatrzymany w hrabstwie Linney, początkowo okłamał policjanta stanowego na temat osób znajdujących się w pojeździe, mówiąc: „Nie, proszę pana, nie mam tam nikogo, kto by się tam ukrywał”.

Na filmie uchwycono imigrantów uciekających przed policjantami stanowymi w Teksasie, którzy zostawiali dwójkę dzieci ukrytych w bagażniku samochodu

Policjant stanowy zatrzymał Chevroleta Tahoe na drodze w hrabstwie Linney 3 listopada z powodu częściowego zasłonięcia tablicy rejestracyjnej

Policjant stanowy zatrzymał Chevroleta Tahoe na drodze w hrabstwie Linney 3 listopada z powodu częściowego zasłonięcia tablicy rejestracyjnej

Policjant stanowy zatrzymał Alanisa ze względu na częściowe zasłonięcie jego tablicy rejestracyjnej. Jednak wkrótce zauważa wiele osób z tyłu i nakazuje Alanis wysiąść z samochodu.

Zakłada kajdanki członkowi gangu, który mówi mu, że nie ma pojęcia, ile osób przewozi, i dodaje: „Próbuję im tylko pomóc, potrzebowali podwózki po ulicach”.

Nagle jedne z tylnych drzwi otwierają się i wyskakuje mężczyzna, a za nim kobieta i jeszcze jeden mężczyzna, którzy zaczynają uciekać z miejsca zdarzenia.

Następnie policjant stanowy rzuca się na samochód i uniemożliwia czwartemu mężczyźnie ucieczkę, kładąc ręce na jego nadgarstku.

Mężczyzna próbuje rzucić się do ucieczki, ciągnąc funkcjonariusza za sobą, aż w końcu go zrzuca.

Kiedy ucieka, policjant stanowy otwiera bagażnik samochodu, ukazując przerażonych chłopców i dziewczynki.

Policjant prosi Alanis, aby sprawdziła, czy z dziećmi wszystko w porządku i wręcza im butelki z wodą.

Członek gangu odpowie teraz za przemyt ludzi. Jego pasażer Bautista zostanie oskarżony o unikanie aresztowania i stawianie mu oporu.

Kierowcą pojazdu był Francisco Alanis Jr., znany członek okrytego złą sławą więziennego gangu Tango Blast

Kierowcą pojazdu był Francisco Alanis Jr., znany członek okrytego złą sławą więziennego gangu Tango Blast

Policja podała, że ​​Alanis przewoziła migrantów do Houston, skąd planowali następnie udać się do Kalifornii

Policja podała, że ​​Alanis przewoziła migrantów do Houston, skąd planowali następnie udać się do Kalifornii

Alanis została oskarżona o przemyt ludzi

Pasażerka J. Isabel De Nova Bautista została oskarżona o stawianie oporu podczas aresztowania

Alanis został oskarżony o przemyt ludzi, a jego pasażer J. Isabel De Nova Bautista został oskarżony o stawianie oporu podczas aresztowania

Gang więzienny Tango Blast jest jednym z największych i najniebezpieczniejszych działających w Houston.

Członkowie byli wcześniej powiązani z handlem ludźmi, narkotykami i prostytucją i często można ich rozpoznać po tatuażach z numerami kierunkowymi miasta Bayou.

Materiał opublikowano zaledwie kilka dni po tym, jak osiem osób zginęło, gdy kierowca samochodu podejrzanego o przewóz przemyconych migrantów uciekł policji i uderzył w nadjeżdżający pojazd na autostradzie w południowym Teksasie.

Departament Bezpieczeństwa Publicznego stanu podał, że do wypadku doszło około godziny 6:30, kiedy kierowca Hondy Civic z 2009 roku próbował wyprzedzić funkcjonariuszy biura szeryfa hrabstwa Zavala i wyprzedzić półciężarówkę.

Civic zderzył się z Chevroletem Equinox 2015, który zapalił się.

Według DPS, wszyscy pasażerowie obu pojazdów zginęli. Dotyczy to 21-letniego kierowcy Civica pochodzącego z Houston i jego pięciu pasażerów.

Rzecznik departamentu Christopher Olivarez powiedział w oświadczeniu, że niektórzy pasażerowie pochodzili z Hondurasu. Dwie osoby w Równonocy pochodziły z Gruzji.

W zeszłym miesiącu gubernator Greg Abbott stan zbuduje kolejny mur graniczny powstrzymujący migrantów – tym razem wzdłuż granicy stanu z Nowym Meksykiem.Źródło

Previous articleHelen Skelton to wizja w postaci płaszcza w kratkę M&S za 79 funtów – kup go już teraz
Next articleAJ McLean rozmawia z żoną Rochelle, z którą był w separacji, „codziennie” pomimo separacji

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here