RIVIERA BEACH, Floryda — Setki uczniów w hrabstwie Palm Beach otrzyma w przyszłym tygodniu bezpłatne, nowe przybory szkolne dzięki corocznemu programowi Tools for Schools.

Już od 20. roku Dostawy czerwonych jabłek, Fundacja Edukacyjna hrabstwa Palm Beachbezpłatny sklep z materiałami dla nauczycieli, nawiązał współpracę z Publix Super Markets w celu dystrybucji podstawowych przyborów szkolnych o wartości ponad 201 000 dolarów wśród nauczycieli ze 120 szkół okręgowych objętych tytułem I.

Nauczyciele i dyrektorzy pojechali do sklepu z artykułami Red Apple w Riviera Beach już o 8 rano, aby odebrać artykuły od wolontariuszy, tworząc kolejkę wystarczająco długą, aby owinąć budynek i jechać dalej ulicą.

Wolontariusze załadowali do samochodów zapasy, inni podawali gorącą czekoladę i słodycze.

Prezes Fundacji Edukacyjnej Jim Moore był także disc jockeyem podczas wydarzenia, podczas gdy kwartet fryzjerski śpiewał kierowcom serenadę, czekając na dostawy. Imprezę odwiedził nawet Święty Mikołaj.

Nadinspektor hrabstwa Palm Beach, Michael Burke, powiedział, że wydarzenie jest szczególnie potrzebne, ponieważ jeden na pięciu uczniów z okręgu żyje na granicy ubóstwa.

„To duży krok, aby upewnić się, że dzieci mają przybory, których potrzebują, aby pozostać w klasie” – powiedział Burke.

Dwayne Dennard, dyrektor gimnazjów i szkół średnich w Pahokee, potwierdził słowa Burke’a, podkreślając potrzebę zaopatrzenia.

WPTV

Dwayne Dennard, dyrektor gimnazjów i szkół średnich w Pahokee, wyjaśnia, jak ważne są bezpłatne przybory szkolne dla swoich uczniów.

Dennard powiedział, że 99% uczniów w jego dwóch szkołach korzysta z programu posiłków bezpłatnych lub po obniżonych cenach, co wskazuje na znaczne potrzeby finansowe.

„Bez tych artykułów wiele naszych dzieci nie będzie w stanie w pełni wykorzystać swojego potencjału” – powiedział Dennard. „Są dzieci, które straciliśmy, ponieważ nie mieliśmy tego rodzaju artykułów. To świetna szansa dla rodziców i uczniów, biorąc pod uwagę obecną inflację”.

Rozdawane materiały obejmowały wszystko, od notebooków po słuchawki i nie tylko.

Burke powiedział, że przybory zostaną rozdane uczniom w szkole w przyszłym tygodniu.Źródło

Previous articleCancer and Injuries Nearly Broke Jim Kelly. Now, His Focus Is on What He’s Found.
Next articleCzy radość ze sztuki może nas połączyć? Projekt bostoński testuje ten pomysł.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here