ZDJĘCIE PLIKU ZAPYTAJĄCEGO

MANILA, Filipiny – Liczba zgłoszonych ofiar śmiertelnych w następstwie trzęsienia ziemi o magnitudzie 6,8, które nawiedziło Mindanao, wzrosła do ośmiu, podali w niedzielne popołudnie urzędnicy zajmujący się reagowaniem na klęski żywiołowe.

Według stanu na godzinę 15:00 Krajowa Rada ds. Redukcji i Zarządzania Ryzykiem Katastrof (NDRRMC) oświadczyła, że ​​nadal sprawdza przyczynę śmierci ofiar.

Według doniesień, obrażenia odniosło także trzynaście osób.

Agencja stwierdziła ponadto, że na obszarach dotkniętych trzęsieniem przywrócono linie energetyczne, a wszystkie mosty, których dotyczyły trzęsienia, umożliwiono przejezdność.

PRZECZYTAJ: 82 wstrząsy wtórne zarejestrowane kilka dni po trzęsieniu o magnitudzie 6,8 w skali Richtera wstrząsnęły Sarangani

Jednak z 12 dotkniętych dróg w Soccsksargen trzy są nadal zablokowane – twierdzi NDRRMC.

PRZECZYTAJ: Sarangani zawiesza zajęcia stacjonarne w dniach 20–21 listopada w celu inspekcji infrastruktury po trzęsieniu ziemi

NDRRMC również poinformowało, że do tej pory odnotowało łącznie 125 uszkodzonych domów i infrastruktury w mieście Davao.

Władze lokalne prowincji Sarangani ogłosiły wcześniej tego dnia, że ​​odwołują zajęcia stacjonarne w poniedziałek, aby zrobić miejsce na inspekcje infrastruktury po trzęsieniu ziemi, które odbędą się w dniach 20–21 listopada.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleRidley Scott odrzucił kilka filmów o superbohaterach: „To nie dla mnie”
Next articlePBA: Maverick Ahanmisi cieszy się z pierwszego „Manila Classic” pomimo porażki w Genewie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here