Monitorowanie swojej posesji, nawet gdy jesteś poza domem, to prosty sposób na zapewnienie sobie odrobiny spokoju ducha, a inwestowanie w domowe kamery monitorujące do użytku wewnątrz i na zewnątrz wraz z wideodomofonami może pomóc Ci zachować czujność we wszystkim, co dzieje się w domu . Firma Wellbots uruchomiła już ceny z okazji Czarnego Piątku na setki produktów, w tym na wiele aparatów Ring, co sprawia, że ​​jest to świetna okazja, aby zdobyć jeden – lub kilka – z dużą zniżką.

Ring Video Doorbell Pro 2 to nasz aktualny wybór najlepszej, wysokiej klasy kamery wideodomofonowej, jaką możesz kupić. Ten przewodowy model oferuje wykrywanie ruchu 3D, kolorowe widzenie w nocy, a nawet widok z lotu ptaka, a także szerokie pole widzenia 150 stopni, imponującą rozdzielczość 1536p i kompleksowe szyfrowanie wideo. Zwykle kosztuje 250 dolarów, co jest naszym największym problemem w przypadku tego modelu, ale teraz Wellbots obniżył cenę o 102 dolarów, co oznacza, że ​​możesz zabrać go do domu za tylko 148 dolarów. To znakomita umowa.

Jeśli szukasz tańszej opcji dzwonka wideo, rozważ dzwonek wideo Ring drugiej generacji. Jego 50 dolarów teraz, co pozwala zaoszczędzić 50% ceny katalogowej. I chociaż brakuje mu niektórych bardziej zaawansowanych funkcji Pro 2, ma podstawy, których potrzebujesz, w tym wideo 1080p HD, noktowizor, wykrywanie ruchu i Alexę.

Dla tych, którzy szukają bardziej wszechstronnego aparatu do sprawdzania wszystkiego, gdy jesteś poza domem, kamera Ring Stick Up Cam 3. generacji to solidny wybór. Model ten jest zasilany bateryjnie i odporny na warunki atmosferyczne, co oznacza, że ​​można go używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oferuje wideo HD 1080p, noktowizor w podczerwieni, dwukierunkowy dźwięk i wiele więcej, a teraz jest to do 58 dolarów obecnie w Wellbots – to oszczędność 42 dolarów.

Znajdziesz tu także wiele innych modeli dostępnych w okazyjnych cenach, m.in kamery reflektorowe. Koniecznie zrób zakupy cały wybór sprzedaży w Wellbots, aby znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego domu. Więcej ofert na najnowsze technologie znajdziesz także na trwającej właśnie wyprzedaży Best Buy z okazji Czarnego Piątku.

Warto zauważyć, że firma Ring współpracowała z lokalnymi wydziałami policji i w przeszłości doszło do wycieku danych użytkowników, dlatego koniecznie zapoznaj się z informacjami firmy Ring oświadczenie o ochronie prywatności i zdecyduj, jaki jest Twój poziom komfortu zgodnie z zasadami firmy przed dokonaniem zakupu.

Więcej ofert na Czarny Piątek od CNETŹródło

Previous articleJeśli Bill Belichick skończy swoją karierę, oto kto może go zastąpić w Nowej Anglii
Next articleMatt James przysięga na TEN wirusowy przepis na Święto Przyjaciół, w którym wykorzystuje się chipsy ziemniaczane!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here