W tym miejscu będziemy dzielić się z Wami nowinami dotyczącymi serialu. Bachelor in Paradise to amerykański serial telewizyjny z konkursami typu reality show w stylu eliminacji. Serial miał premierę 4 sierpnia 2014 roku w telewizji ABC. Jest to spin-off amerykańskiego reality show The Bachelor and The Bachelorette. Pokaz. To bardzo ciekawe i niesamowite widowisko, które stworzyło miłość między ludźmi. Pierwotnie gospodarzem programu był Chris Harrison. W Internecie pojawiają się pytania. Kto poszedł do domu na studia licencjackie w raju? Kogo John Henry wybiera kawalera w raju? Postaramy się opisać wszystkie szczegóły dotyczące nowości. Kontynuujmy artykuł.

Kto wrócił do domu na studia licencjackie w raju

Mówimy o 9. sezonie Kawalera w raju, który miał premierę 28 września 2023 roku. W tym sezonie był niesamowity, a prowadzący. Zdjęcia do filmu odbywają się w miasteczku Sayulita, położonym w Vallarta-Nayarit. Wells Adams pracował jako barman przez 6 sezon. Kiedy ta seria została rozpoczęta, sezon został przesunięty ze zwykłego harmonogramu z poniedziałku i wtorku na czwartek. Więcej szczegółów opowiemy o tej serii, czytając ten artykuł.

Licencjat w raju

Z raportu wynika, że ​​w najnowszym odcinku Kawaler w raju Olivia odeszła, gdy John Henry wybierał Kat podczas ceremonii róż. Dokonując kluczowego wyboru, wybrał Kat Izzo zamiast Olivii, a efektem są ich zaręczyny i punkt zwrotny w romantycznej agresywności sezonu 9. Jeśli zobaczysz ostatni odcinek Dziewiątego sezonu Kawalera w Raju, dramatyczne wydarzenia ujawniły się przy wysokich odlotach. Rywalizacja Kat i Olivii nad Johnem Henrym nasiliła się, głównie do bójki na terenie plaży. Oprócz jej wysiłków wybiera Kat podczas Ceremonii Róży, pozostawiając Olivię bez zysku i kończąc ich połączenie.

Co więcej, wieczór był nieoczekiwany, kiedy Becca, w związku ze swoim związkiem z Bellowem, zdecydowała się na zawsze opuścić Paradise. Ta decyzja była dla niego zaskoczeniem i zwrotem akcji. John Henry stanął przed kluczową decyzją pomiędzy zawodniczkami Kat Izzo i Olivią Lewis. Po tym wydarzeniu John Henry wybiera Kat, a nie Olivię. W tym sezonie zwracamy uwagę na romantyczną dynamikę. Sezon 9 wygląda bardzo interesująco, a fani dostają w serialu wszystko, czego chcą. Jeśli otrzymamy dalsze szczegóły na temat nowości, poinformujemy Cię najpierw na tej samej stronie. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej aktualizacji.

Źródło

Previous articlePozwól JMU zagrać w grę w kręgle. To po prostu zdrowy rozsądek.
Next article„The Jazz Continuum” bada taniec społeczny Czarnych – od przeszłości do teraźniejszości

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here