• Sondaż New NBC News po raz pierwszy pokazuje, że Biden przegra z Trumpem w 2024 roku
  • Następuje po innych fatalnych sondażach, które pokazują, że Trump prowadzi w kluczowych stanach wahadłowych
  • Nowy sondaż cieszy się także aprobatą Bidena przy najniższym w historii głosie wynoszącym 40 procent

W niedzielę prezydent Joe Biden stanął przed kolejnym ciosem – nowy sondaż pokazał, że przegrał z Donaldem Trumpem w wyborach powszechnych w 2024 roku.

Nowy Ankieta NBC News opublikowane w niedzielę wynika, że ​​46 procent zarejestrowanych wyborców zagłosowałoby na Trumpa w 2024 r. w porównaniu z 44 procentami, które stwierdziły, że oddałyby głos na obecnego prezydenta.

We wrześniu to samo badanie wykazało, że mężczyźni mieli po 46 procent głosów.

Dodatkowo w czerwcu Biden wyprzedził Trumpa nieznacznie o 4 punkty – 49% do 45%.

Niedzielne wyniki po raz pierwszy w sondażu pokazały, że Trump wyprzedza Bidena.

Warto zauważyć, że przewaga Trumpa nad Bidenem mieści się w 3,1-procentowym marginesie błędu sondażu.

W niedzielę prezydent Joe Biden stanął przed kolejnym ciosem – nowy sondaż pokazał, że przegrał z Donaldem Trumpem w wyborach powszechnych w 2024 r.

Opublikowany w niedzielę sondaż NBC News po raz pierwszy pokazuje Trumpa przed Bidenem.  Sondaż pokazuje byłego prezydenta z 46% poparciem zarejestrowanych wyborców i Bidena z 44%

Opublikowany w niedzielę sondaż NBC News po raz pierwszy pokazuje Trumpa przed Bidenem. Sondaż pokazuje byłego prezydenta z 46% poparciem zarejestrowanych wyborców i Bidena z 44%

Najnowsze wynika z sondażu „New York Timesa” przeprowadzonego na przełomie października i listopada, który wykazał, że Trump pokonał Bidena w pięciu z sześciu stanów będących na polu bitwy kluczowych dla wygrania wyborów w 2024 roku.

W miarę napływania sondaży Biden rezygnuje z udziału w dorocznym szczycie Współpracy Gospodarczej Azji i Pacyfiku (APEC) w San Francisco, gdzie spotkał się z prezydentem Chin Xi Jinpingiem w obliczu rosnących napięć z narodem komunistycznym.

Sondaże Bidena w dalszym ciągu słabną w obliczu serii katastrof, w tym zwiększonego upadku gospodarczego i utrzymującego się konfliktu między Izraelem a Hamasem.

Prezydent spotkał się z ogromną krytyką ze strony propalestyńskich Demokratów, zdenerwowanych jego ciągłym wspieraniem Izraela w jego kontratakach przeciwko terrorystom Hamasu działającym w palestyńskiej twierdzy w Gazie.

Spotkał się także z krytyką za wystawną kolację z Xi jako „gościem honorowym” zaledwie kilka godzin po tym, jak prezydent nazwał go dyktatorem.

Sondaż NBC News również pokazuje, że Biden ma najniższy w historii wskaźnik poparcia na poziomie 40 procent, co oznacza spadek o jeden punkt w porównaniu z wrześniem.

Jego dezaprobata sięga aż 57 procent.

Po raz pierwszy sondaże wykazały, że poparcie dla Bidena spadło poniżej poziomu dezaprobaty w październiku.

Ankieta NBC News została przeprowadzona w dniach 10–14 listopada i wzięło w niej udział 1000 zarejestrowanych wyborców.Źródło

Previous articlePBA: Tyler Bey zapewnia „zabawną” wygraną Magnolii z Ginebrą
Next articleNie zostałem zaproszony na finał Pucharu Świata: Kapil Dev

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here