Chociaż Hallmark Channel zazwyczaj rozpoczyna bożonarodzeniowe programy w lipcu, fani naprawdę łapią falę świątecznych filmów jesienią. Jeśli spóźnisz się na świąteczne odliczanie w sieci, czas wczuć się w atmosferę i sprawić, by impreza trwała aż do 2024 roku.

Transmisja strumieniowa to rozwiązanie dla tych, którzy nie mają dostępu do kanału Hallmark za pośrednictwem dostawcy telewizji kablowej lub satelitarnej. Być może już oglądasz bezpłatne treści Hallmark Movies & More za pośrednictwem platformy FAST (dla „bezpłatnej telewizji z reklamami”), takiej jak Pluto TV, to jednak kanał Hallmark Channel jest w tym sezonie wypełniony nowymi tytułami. Oto, gdzie możesz przesyłać strumieniowo bez kabla i jak VPN może pomóc Ci w tym.

Czytaj więcej: Najlepsza usługa przesyłania strumieniowego w 2023 r

mężczyzna i kobieta stoją na nabrzeżu i patrzą na siebie

Hallmark Media

Oglądaj kanał Hallmark w Peacock

Najtańszą usługą przesyłania strumieniowego obsługującą Hallmark Channel jest Peacock. Aplikacja zawiera m.in Charakterystyczne centrum gdzie możesz oglądać na żywo nowe premiery filmów i seriali telewizyjnych w trakcie ich emisji w sieci nadawczej lub przesyłać je strumieniowo na żądanie przez maksymalnie trzy dni. Oprócz oglądania tytułów Hallmark na żądanie widzowie mogą oglądać trzy kanały na żywo w usłudze transmisji strumieniowej, które udostępniają treści 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu: Hallmark Channel, Hallmark Movies & Mysteries oraz Hallmark Drama. Dostępna jest również treść w języku hiszpańskim.

Uwaga: reklamy są odtwarzane podczas przeglądania treści w sekcji kanałów, niezależnie od typu subskrypcji.

Przesyłanie strumieniowe filmów Peacock i logo telewizji Przesyłanie strumieniowe filmów Peacock i logo telewizji

Jamesa Martina/CNET

Aby oglądać Hallmark, będziesz potrzebować subskrypcji Peacock Premium. Wersja oparta na reklamach kosztuje 6 dolarów miesięcznie lub 12 dolarów miesięcznie za wersję Peacock Premium Plus, która usuwa większość reklam, a także umożliwia pobieranie wybranych treści do oglądania offline. Pamiętaj, że w ramach subskrypcji Premium Plus pojawiają się reklamy ze względu na umowy licencyjne na zawartość.

Studenci szkół wyższych mogą kwalifikować się do zniżki na 12 miesięcy Peacock Premium. Możesz także zaoszczędzić, płacąc za rok z góry zamiast za 12 pojedynczych miesięcy. Osoby posiadające Internet Spectrum lub Xfinity mogą kwalifikować się do darmowego Premium.

Jak oglądać kanał Hallmark w usłudze transmisji strumieniowej telewizji na żywo

Kilka platform do transmisji strumieniowej telewizji na żywo oferuje tę sieć w swoich programach, ale radzimy wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twojemu budżetowi i preferencjom dotyczącym treści. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie transmisji strumieniowej telewizji na żywo, przeczytaj nasze porównanie kanałów i porównanie YouTube TV z Hulu Plus Live TV.

logo Filo logo Filo

Filon

Za 25 USD miesięcznie Philo jest najtańszą dostępną usługą subskrypcji telewizji na żywo. Oferuje na swojej platformie ponad 70 kanałów na żywo, w tym Hallmark Channel, Hallmark Drama i Hallmark Movies & Mysteries. Oglądaj nowe tytuły na żywo z opcją strumieniowego przesyłania treści na żądanie lub zapisywania ulubionych za pomocą rejestratora DVR. Przeczytaj naszą recenzję Philo, aby dowiedzieć się więcej.

Logo YouTube TV na telefonie Logo YouTube TV na telefonie

Sarah Tew/CNET

Usługa transmisji strumieniowej telewizji na żywo oferuje kanał Hallmark, dzięki czemu możesz oglądać treści na żywo lub na żądanie. Platforma kosztuje 73 USD miesięcznie i możesz wpisać swój kod pocztowy, aby zobaczyć, które sieci lokalne są dostępne w Twojej okolicy oprócz zwykłego asortymentu. Przeczytaj naszą recenzję YouTube TV.

Oglądaj kanał Hallmark z dowolnego miejsca za pomocą VPN

Być może podróżujesz za granicę i chcesz przesyłać strumieniowo Peacock z dala od domu. Dzięki VPN możesz wirtualnie zmienić swoją lokalizację na telefonie, tablecie lub laptopie, aby uzyskać dostęp do treści Hallmark z dowolnego miejsca na świecie. Istnieją inne dobre powody, aby używać VPN również do przesyłania strumieniowego.

VPN to najlepszy sposób, aby uniemożliwić dostawcy usług internetowych ograniczanie prędkości poprzez szyfrowanie ruchu. Korzystanie z VPN to także świetny pomysł, jeśli podróżujesz i masz połączenie z siecią Wi-Fi i chcesz dodać dodatkową warstwę prywatności dla swoich urządzeń i loginów. Streaming telewizji może być nieco płynniejszy dzięki niezawodnej, wysokiej jakości sieci VPN, która przeszła nasze testy i standardy bezpieczeństwa.

Możesz legalnie korzystać z VPN do strumieniowego przesyłania treści, pod warunkiem, że VPN są dozwolone w Twoim kraju i masz ważną subskrypcję usługi przesyłania strumieniowego, z której korzystasz. Stany Zjednoczone i Kanada należą do krajów, w których sieci VPN są legalne, ale odradzamy przesyłanie strumieniowe lub pobieranie treści z nielegalnych witryn z torrentami. Polecamy ExpressVPN, ale możesz wybrać innego dostawcę z naszej najlepszej listy, takiego jak Surfshark lub NordVPN.

Ekspresowy VPN Ekspresowy VPN

Sarah Tew/CNET

Jeśli szukasz bezpiecznej i niezawodnej sieci VPN, naszym wyborem redaktorów jest ExpressVPN. Jest szybki, działa na wielu urządzeniach i zapewnia stabilne strumieniowanie. Zwykle kosztuje to 13 USD miesięcznie, ale możesz zyskać 15 miesięcy za 6,67 USD miesięcznie, decydując się na roczny plan ExpressVPN co obejmuje trzy miesiące bezpłatne.

ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Przeczytaj naszą recenzję ExpressVPN.

Postępuj zgodnie z instrukcjami dostawcy VPN dotyczącymi instalacji i wybierz kraj, w którym kanał Hallmark transmituje strumieniowo na Peacock (np. USA). Zanim otwierasz aplikację do przesyłania strumieniowego, upewnij się, że masz połączenie z siecią VPN w wybranym regionie. Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo zawartość na więcej niż jedno urządzenie, być może będziesz musiał skonfigurować każde z nich, aby upewnić się, że jesteś zalogowany. Przejdź do ustawień i sprawdź połączenia sieciowe, aby sprawdzić, czy jesteś zalogowany i połączony z kontem VPN . Teraz możesz otworzyć Peacock do transmisji strumieniowej.

Jeśli napotkasz problemy z przesyłaniem strumieniowym, najpierw upewnij się, że Twoja sieć VPN działa na zaszyfrowanym adresie IP. Sprawdź dokładnie, czy postępujesz zgodnie z instrukcjami instalacji i czy wybrałeś właściwy obszar geograficzny do przeglądania. Jeśli nadal występują problemy z połączeniem, konieczne może być ponowne uruchomienie urządzenia. Zamknij wszystkie aplikacje i okna, uruchom ponownie urządzenie i najpierw połącz się z VPN. Pamiętaj, że niektóre usługi przesyłania strumieniowego mają ograniczenia dostępu VPN.Źródło

Previous articleOczekuje się, że Jets będą ścigać Star WR poza sezonem
Next article„Igrzyska Śmierci: Ballada o ptakach śpiewających i wężach” pochłonęły 99 milionów dolarów podczas światowego otwarcia; „Trolle Band Together” osiągają ponad 100 milionów dolarów w kasie międzynarodowej

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here