Była senator Leila de Lima została zwolniona z aresztu w siedzibie filipińskiej policji krajowej w Camp Crame po przejściu badań lekarskich i fizykalnych.

Przed obowiązkowym badaniem de Lima przywitała się z przedstawicielami mediów około 16:30, gdy coraz bardziej zbliżała się do wolności.

Wskazując, że sprawiedliwość była opóźniona w przypadku byłej senator Leili de Lima, kilku prawodawców z zadowoleniem przyjmuje decyzję sądu w Muntinlupie o uwzględnieniu jej wniosku o zwolnienie za kaucją.

PCG twierdzi, że PH nie chce prowokować Chin, wysyłając statki marynarki wojennej do Ayungin

Filipińska straż przybrzeżna twierdzi, że powodem, dla którego w misjach zaopatrzeniowych do BRP Sierra Madre wykorzystuje się cywilne łodzie zaopatrzeniowe zamiast statków marynarki wojennej, jest zapobieganie eskalacji napięć na zachodnim Morzu Filipińskim.

Urzędnik filipińskiego urzędu statystycznego ujawnia, że ​​niektórzy obcokrajowcy używają fałszywych aktów urodzenia, aby uzyskać filipińskie paszporty.

Zastępczyni krajowej statystyki PSA, Marizza Grande, powiedziała, że ​​we współpracy z Departamentem Spraw Zagranicznych (DFA) potwierdzili, że sześciu obcokrajowców posiadających paszporty filipińskie złożyło akty urodzenia wskazujące, że są Filipińczykami, ale stwierdzono, że dokumenty zostały zmienione.

Prezydencka grupa zadaniowa ds. bezpieczeństwa mediów twierdzi, że nagroda za aresztowanie zabójcy nadawcy Juana Jumalona wzrosła do 3,7 mln funtów.

Zastosowanie PTFoMS. Paul Gutierrez powiedział, że dzieje się tak dlatego, że 11 listopada Prezydencka Komisja ds. Zwalczania Przestępczości Zorganizowanej (PAOCC) przekazała na rzecz nagrody 100 000 funtów.

Policja twierdzi, że ujęła wszystkich dziewięciu uciekinierów z komisariatu nr 1 policji w Manili w Tondo.

MPD poinformowało, że aresztowanie ostatniego uciekiniera miało miejsce w poniedziałek wczesnym rankiem w Cavite.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się pomyślnie.Źródło

Previous articleNBA: Kelly Oubre Jr. złamała żebro po uderzeniu przez pojazd, który uciekł z miejsca zdarzenia
Next articleTaylor Swift prosi publiczność, aby trzymała prezenty: „Naprawdę wkurza mnie, kiedy na scenę rzucane są różne rzeczy”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here