Honor nawiązał współpracę z niemieckim producentem samochodów Porsche, aby zaprojektować składany telefon, który „wykorzystuje odrębne DNA samochodu sportowego”. Magic V2 RSR to limitowana edycja flagowego modelu Honor V2, który pretenduje do miana najlżejszego i najcieńszego na świecie telefonu składanego przypominającego książkę.

Tylna pokrywa Magic V2 RSR została zaprojektowana tak, aby przypominała „linę nalotową” maski Porsche 911. Wybrzuszenie kamery otoczone tytanem ma kształt podobny do zaokrąglonych szyb przednich samochodu. Poza designem, największą różnicą pomiędzy zwykłym Magic V2 a edycją Porche jest to, że Magic V2 RSR jest wyposażony w rysik wewnątrz pudełka. Rysika można używać zarówno na ekranie osłonowym, jak i wewnętrznym.

magic v2 rsr honor

Magic V2 RSR oddaje hołd samochodom Porsche, szczególnie poprzez swoją konstrukcję.

Honor

Istnieją inne drobne różnice między edycją RSR a zwykłą wersją Magic V2: model RSR ma więcej miejsca na dysku (1 TB w porównaniu z 512 GB) i, jak to nazywa Honor, ekran osłonowy z nanokrystaliczną osłoną odporną na zarysowania. Firma twierdzi, że ten ekran jest lepiej chroniony przed upadkami i zarysowaniami niż zwykłe szkło nanokrystaliczne, częściowo dzięki warstwie azotku krzemu na materiale szklanym. Przy wadze 234 gramów Magic V2 RSR jest o 3 gramy cięższy niż Magic V2.

Pomijając te różnice, Magic V2 RSR jest poza tym identyczny ze zwykłym Magic V2. Ma wciąż mocny chipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, moduł potrójnego aparatu (w komplecie z teleobiektywem) i dużą baterię obsługującą szybkie ładowanie o mocy 66 W. Obejmuje także czteroletnie aktualizacje oprogramowania Android i pięcioletnie aktualizacje zabezpieczeń.

Oczekuje się, że Honor wprowadzi Magic V2 RSR na rynek międzynarodowy w cenie wyższej niż Magic V2, która zaczyna się od 1700 funtów w Wielkiej Brytanii i 1999 euro w UE.

Składany Honor Magic V2 jest lżejszy od Samsunga Galaxy S24 Ultra

Zobacz wszystkie zdjęciaŹródło

Previous articleKursy pokazują wyraźnego faworyta dla Russella Wilsona
Next articleNajłatwiejsze triki do makijażu na glam walentynkowy lub galentynkowy