Firmy szybkiego handlu, takie jak Blinkit i Zepto, próbują zarobić na rozgrywanym dziś w Ahmedabadzie finale Pucharu Świata Indie-Australia. Współzałożyciel i dyrektor generalny Zepto, Aadit Palicha, powiedział na platformie mediów społecznościowych X (dawniej Twitter), że sprzedaż kwiatów pudży gwałtownie wzrosła tuż przed rozpoczęciem meczu o 14:00. Udostępnił także wykres przedstawiający, jak liczby kształtowały się w porównaniu ze zwykłą niedzielą.

„Zaczyna się ujawniać religijna strona Indii! Sprzedaż kwiatów pudży wzrosła dzisiaj w porównaniu ze zwykłą niedzielą. Myśleliśmy, że to z powodu Chhath Puja, ale od rozpoczęcia meczu nastąpił znaczny wzrost” – powiedział.

Podnieś swoje umiejętności techniczne dzięki wartościowym kursom umiejętności

Oferta uczelni Kurs Strona internetowa
Indyjska Szkoła Biznesu Transformacja cyfrowa ISB Odwiedzać
Indyjska Szkoła Biznesu Zarządzanie produktami ISB Odwiedzać
IIT Delhi Program certyfikatów IITD w zakresie nauki danych i uczenia maszynowego Odwiedzać

Tymczasem współzałożyciel i dyrektor generalny Blinkit, Albinder Dhindsa stwierdziło, że sprzedaż żetonów na platformie szybkiego handlu jest na dobrej drodze do osiągnięcia rekordowego poziomu.

„Zamówienia z żetonami zawsze osiągają szczyt w dni, w których grają Indie. Obecnie jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia nowego rekordowego poziomu sprzedaży żetonów na @letsblinkit” – oznajmił Dhindsa na Twitterze.

Dyrektor generalny Blinkit powiedział również, że liczba zamówień spadła w trakcie zakończenia, ale wzrosła po jego zakończeniu i rozpoczęciu emisji reklam.

Odkryj historie, które Cię interesują


„Zwróć uwagę na gwałtowny spadek liczby zamówień w momencie rzutu i pierwszej piłki w meczu. Ciekawie byłoby zobaczyć, jak ten wykres pokrywa się z otwieraniem aplikacji Hotstar” – powiedział.
Zamawiano także grube i szybkie koszulki indyjskiej drużyny krykieta, ponieważ Zepto i Blinkit obiecują dostawy w rekordowym czasie.

Jeden z użytkowników powiedział w X, że Zepto dostarczyło koszulkę w siedem minut za 999 rupii.

Bądź na bieżąco technologia i ważne wiadomości dotyczące start-upów. Zapisz się do naszego codziennego biuletynu, aby otrzymywać najnowsze i obowiązkowe wiadomości technologiczne, dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.Źródło

Previous articleNiechlujny weekend F1 w Las Vegas
Next articleSuzanne Shepherd nie żyje: aktorka „Goodfellas” i „Rodzina Soprano” miała 89 lat

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here