W tym miejscu podamy szczegółowe informacje na temat Amita Katyala, ponieważ społeczeństwo szuka go w Internecie. Opinia publiczna przegląda Internet, aby dowiedzieć się więcej o Amicie Katyale, i nie tylko chce poznać szczegóły jego aresztowania, ponieważ wieści na ten temat rozprzestrzeniają się w Internecie. Dlatego w tym artykule przedstawiliśmy naszym czytelnikom informacje o Amicie Katyale. Nie tylko, że podamy także szczegółowe informacje na temat jego aresztowania, ponieważ opinia publiczna będzie szukać tej informacji w Internecie. Dlatego czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

ED aresztuje Amita Katjala

Amit Katyal, promotor AK Infosystems, został zatrzymany przez Dyrekcję ds. egzekwowania prawa w związku z rzekomym programem zamiany ziemi na miejsca pracy. Według PTI, która powołuje się na źródła rządowe, Katyal jest rzekomym współpracownikiem przewodniczącego RJD Lalu Prasada. Zarówno jego syn, jak i Bihar DyCM Tejashwi Yadav są podejrzani o pranie pieniędzy i rzekomy program zamiany ziemi za miejsca pracy. Agencja federalna twierdzi, że chociaż przywódca RJD Tejashwi Yadav wykorzystuje przestrzeń Katyala w New Friends Colony w Delhi jako biuro AK Infosystem, jest to jego dom. Według źródeł PTI Katyal został aresztowany 10 listopada po tym, jak przez dwa miesiące unikał wezwania SOR. Według raportu po przesłuchaniu został osadzony w więzieniu i stanie przed lokalnym sędzią w sprawie aresztu.

Stwierdzono również, że wniosek Katyal o anulowanie wezwania na oddział ratunkowy w tej sprawie został niedawno oddalony przez Wysoki Trybunał w Delhi. W marcu oddział ratunkowy dokonał nalotu na domy Katyala, Lalu Prasada, Tejashwiego Yadava, jego sióstr i innych osób. Według ED Katyal jest byłym dyrektorem AK Infosystems i „bliskim współpracownikiem” supremo RJD. Firma, rzekomo „beneficjent” pozwu, ma siedzibę w kolonii New Friends Tejashwi Yadav w południowym Delhi. Sprawa skupia się na kadencji Prasada jako ministra kolei w rządzie UPA-1.

W latach 2004–2009 miały miejsce rzekome nominacje na stanowiska Grupy „D” w różnych strefach kolei indyjskich. W zamian rzekomo przekazali oni ziemię rodzinie Prasad i AK Infosystems Private Limited. Skarga Centralnego Biura Śledczego posłużyła jako podstawa dla wydziału karnego sprawy PMLA ED. CBI twierdzi, że nie opublikowano żadnego publicznego ogłoszenia dotyczącego nominacji, a obywatele Patny zostali wymienieni jako zastępcy kilku strefowych linii kolejowych. Osoby mianowane rzekomo sprzedały ziemię rodzinie Prasada ze znaczną obniżką w stosunku do stawek rynkowych wynoszących od jednej czwartej do jednej piątej w zamian za nominację, osobiście lub za pośrednictwem krewnych.

Źródło

Previous articleUAAP: Ateneo unika załamania serca, ucieka Adamsonowi i zajmuje 4. miejsce solo
Next articleJames Cameron prawie nie wybrał Leonardo DiCaprio i Kate Winslet do głównych ról w „Titanicu”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here