Zbliża się data premiery 7. sezonu „My Hero Academia”, a fani z niecierpliwością czekają na kilka aktualizacji. Według raportu siódmy sezon będzie miał premierę 4 maja.

My Hero Academia ugruntowała swoją pozycję jednej z najbardziej niezawodnych serii anime. Jak wynika z raportu opublikowanego w dexerto, seria przygotowuje się do premiery czwartego filmu i spodziewa się, że za kilka miesięcy nadejdzie siódmy sezon.

Przed premierą twórcy zaprezentowali wstępny zwiastun przedstawiający wszystkich bohaterów – All Might, Endeavour, Edgeshot, Best Jeanist, Mirko, Hawks i Aizawa.

Rok 2024 zapowiada się ekscytująco dla entuzjastów My Hero Academia, ponieważ nie tylko wiąże się z oczekiwaniem na siódmy sezon, ale także oznacza premierę kolejnego oryginalnego filmu z serii. Zaprezentowany podczas Jump Festa 2024 serial potwierdził, że według raportu czwarta część filmu anime ma trafić na ekrany latem 2024 roku.

Często zadawane pytania:

Pytanie 1. Czy będzie 7 sezon „My Hero Academia”?
A1.
Tak, trwa 7. sezon „My Hero Academia”.Pytanie 2. Kiedy zostanie wydany 7. sezon „My Hero Academia”?
A2.
7. sezon „My Hero Academia” zadebiutuje 4 maja.

(Możesz teraz subskrybować nasz Kanał Economic Times na WhatsAppie)

Oświadczenie o zrzeczeniu się odpowiedzialności: Autorem tej treści jest strona trzecia. Wyrażone tutaj poglądy są poglądami odpowiednich autorów/podmiotów i nie reprezentują poglądów Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie ręczy ani nie popiera żadnej z jej treści, ani nie jest za nią w żaden sposób odpowiedzialny. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków, aby upewnić się, że wszelkie podane informacje i treści są prawidłowe, aktualne i zweryfikowane. ET niniejszym zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, związanych z raportem i jakąkolwiek jego treścią.

Źródło

Previous articlePojedynek La Salle-Adamson inauguruje nowy sezon siatkówki UAAP
Next articleJak wygląda Wszechświat Przyzywający przed efektami specjalnymi i wizualnymi