W tym miejscu przekażemy szczegółowe informacje na temat gry Inzoi społeczeństwu, które wyszukuje ją w Internecie. Opinia publiczna przegląda Internet, aby dowiedzieć się więcej o grze Inzoi, i nie tylko chce wiedzieć, gdzie jest ona dostępna na Steamie, ponieważ wszyscy szukają jej w Internecie. Dlatego w tym artykule przedstawiliśmy naszym czytelnikom informacje o grze Inzoi. Nie tylko podamy szczegóły dotyczące tego, kiedy będzie ona dostępna na Steamie, ponieważ społeczeństwo szuka jej w Internecie. Dlatego czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Czy Inzoi będzie na streamie?

Swą najnowszą zapowiedzią gry Krafton, znany koreański wydawca odpowiedzialny za PlayerUnknown’s Battlegrounds i The Callisto Protocol, zaskoczył społeczność graczy. Zmienili kurs i zaprezentowali optymistyczną i realistyczną grę symulacyjną na silniku Unreal Engine 5. W tej chwili niewiele wiadomo na temat gry. Jednak wielu fanów jest ciekawych platform, na których dostępny będzie Inzoi. W chwili pisania tego tekstu (17 listopada 2023 r.) nie wiadomo, czy Inzoi będzie dostępny na Steamie. Wiemy jednak, że gra ukaże się na komputerach osobistych. W tej chwili jest to jedyna zweryfikowana platforma.

Czy Inzoi będzie na streamie?

Pomimo braku oficjalnych informacji, datę premiery gry na platformie Steam możemy przewidzieć, przeglądając wcześniejsze premiery gier Krafton na PC. Jeśli chodzi o wydanie Inzoi Steam, możemy stwierdzić, że wszystko idzie dobrze. W szczególności Steam oferuje wszystkie tytuły Krafton, które zostały opublikowane na PC. Dotyczy to również gier, które stworzyli i wydali. Dlatego nawet w przypadku braku formalnego potwierdzenia zasadne jest domniemanie, że Inzoi będzie dostępne na platformie Steam w momencie premiery. Oprócz wydania Inzoi na PC Steam, jakich innych platform możemy się spodziewać? Po raz kolejny platformy Inzoi nie są oficjalnie ujawniane. Mimo to brzmi to jak idealna gra do wypróbowania na konsoli.

Premiera Inzoi na PS5 i Xbox Series X/S jest zatem raczej pewna. Ale sytuacja wygląda gorzej, jeśli chodzi o starą generację. Uważamy, że Inzoi nie zostanie wydane na PlayStation 4 i Xbox One ze względu na wysoki poziom jakości grafiki i wykorzystanie silnika Unreal Engine 5. Taka jakość grafiki po prostu nie jest przeznaczona dla tych systemów. Pamiętaj, że to tylko przypuszczenia z naszej strony. Jeśli Krafton będzie w stanie obalić te informacje, z przyjemnością to zrobimy.

Źródło

Previous articleAktualności na żywo z NFL: Washington Commanders kontra New York Giants
Next articleInsider krytykuje QB uczelni za to, że nie rozmawiał z mediami

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here