• W sobotę w prowincji Rio Negro w Argentynie wykoleił się pociąg La Trochita

Brytyjczyk walczy o życie na oddziale intensywnej terapii po tym, jak zabytkowy pociąg parowy przewożący dziesiątki turystów wykoleił się podczas przekraczania argentyńskiego pasma górskiego.

Zabytkowy pociąg turystyczny La Trochita, znany w języku angielskim jako Old Patagonian Express, wykoleił się w sobotę w prowincji Rio Negro, przewożąc 53 osoby.

Wśród turystów, którzy byli głównie amerykańskie, czterech zostało rannych i zostali zabrani do różnych szpitali w całym regionie.

Brytyjczyk został zabrany do szpitala w Ingeniero Jacobacci, gdzie początkowo był leczony z powodu drobnych siniaków i kontuzji. Następnie został przeniesiony do szpitala Bariloche Zonal Hospital w celu wykonania tomografii komputerowej.

Ale w niedzielę rano władze lokalne zgłoszone że jego stan zdrowia uległ pogorszeniu.

Bezimienny mężczyzna został przyjęty we wczesnych godzinach porannych na Oddział Intensywnej Terapii z powodu zaburzeń rytmu serca, gdzie przeprowadzono ocenę kardiologiczną. Jak dotąd nie nadeszły żadne nowe raporty.

W sobotę w prowincji Rio Negro wykoleiła się historyczna łódź La Trochita, na której znajdowały się 53 osoby

Brytyjczyk został zabrany do szpitala w Ingeniero Jacobacci, gdzie początkowo był leczony z powodu drobnych siniaków i kontuzji

Brytyjczyk został zabrany do szpitala w Ingeniero Jacobacci, gdzie początkowo był leczony z powodu drobnych siniaków i kontuzji

Jednak w niedzielę rano lokalne władze poinformowały, że jego stan zdrowia się pogorszył

Jednak w niedzielę rano lokalne władze poinformowały, że jego stan zdrowia się pogorszył

Do wypadku doszło w sobotę około 6 kilometrów od Río Chico. W tym czasie na pokładzie szkolenia znajdowało się 53 zagranicznych pasażerów, którzy zostali skierowani do różnych ośrodków zdrowia zlokalizowanych w El Maitén i Ingeniero Jacobacci.

Według lokalnych źródłado wypadku doszło na skutek zapadania się torów w terenie, choć oficjalna przyczyna nie jest jeszcze znana.

Zwykle La Trochita obsługuje trasę między Ingeniero Jacobacci a stacją Ojos de Agua, gdzie przyjeżdża zwykle o 13:15. Jednak zagraniczni turyści wynajęli specjalną trasę do Ñorquinco, 160 kilometrów od stacji początkowej.

Formacja wykoleiła się pomiędzy Mamuel Choique i Río Chico, w sercu stepu Rio Negro, regionu, który dziś doświadcza wielkiego spadku temperatury i silnych wiatrów.

Na słynnej trasie turystycznej grupa przewodników opowiada historię pociągu, a wagony oprowadza zwykle muzyk, w jednym z nich znajduje się mała kawiarnia.

Według lokalne źródła wiadomościnie jest to pierwszy przypadek wypadku w serwisie.

Na początku września ubiegłego roku doszło do wykolejenia kolejnego połączenia świadczonego przez firmę na trasie Viedma – Bariloche.

Kilka kilometrów od przybycia do Bariloche formacja wykoleiła się bardzo blisko stacji Perito Moreno. W tym czasie nie było żadnych poważnych obrażeń, chociaż wszyscy pasażerowie musieli zostać ewakuowani i przewiezieni vanem do tego miasta.

W związku z tym wykolejeniem połączenie zostało zawieszone na 15 dni i przeprowadzono remont trasy pomiędzy Pilcaniyeu i Bariloche.

Źródło

Previous articleChristian McCaffrey reaguje po pobiciu rekordu NFL
Next articleDlaczego Alyson Hannigan nie uważa, że ​​Sarah Michelle Gellar „skończyła” z Buffy po trzecim sezonie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here