ZDJĘCIE PLIKU ZAPYTAJĄCEGO

MIASTO ZAMBOANGA, Zamboanga del Sur — Angelito Sunajo Olis, lat 12, zbierał kokosy na rodzinnej farmie w Barangay Bohe Sapa w mieście Lamitan w stanie Basilan, kiedy rzekomo został zaatakowany bolo przez swoją babcię.

Pułkownik policji Arlan Delumpines, dyrektor policji miejskiej w Lamitan, powiedział, że do zdarzenia doszło w piątek około 19:00, ale udało się zareagować około dwie godziny później po zgłoszeniu Jojo Manuela, przewodniczącego Bohe Sapa w Barangay.

Domniemany napastnik został zidentyfikowany jako Marilou Tabugara Tumangquiz,

PRZECZYTAJ: Wnuk sieka babcię na śmierć po tym, jak został zbesztany w San Carlos

W trakcie wstępnego dochodzenia Delumpines stwierdziła, że ​​Tumangquiz poprosiła swojego wnuka, aby towarzyszył jej przy zbieraniu kokosów, dlatego udali się na farmę.

„Znaleźliśmy martwe ciało młodego chłopca z rękami i nogami związanymi liną, a na głowie, tułowiu, rękach i stopach odniósł liczne rany sieczne, w wyniku których [in] jego natychmiastową śmierć” – powiedział Delumpines.

Babcia przyznała się do przestępstwa, a członkowie rodziny twierdzili, że starsza kobieta cierpiała na chorobę psychiczną.

„Wciąż prowadzimy sprawę o morderstwo przeciwko kobiecie. Gdybyśmy spóźnili się z odpowiedzią, staruszkę spotkałby ten sam los, co jej wnuk, gdyż rozwścieczona rodzina planowała ją zabić” – powiedział Delumpines.

CZYTAĆ: Policjanci wciąż szukają świadków brutalnego morderstwa babci i dziadka w Sibonga


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleKaya-Iloilo zdobywa mistrzostwo PFF Women’s League
Next articleKsiężna Sophie to wizja w czystej królewskiej niebieskiej sukni na uroczystości Diwali

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here