Tak jak czekali fani, wróciliśmy z pisemnymi aktualizacjami na temat Anupamy. W dzisiejszym odcinku Anupama po podaniu wszystkim śniadania postanawia zabrać Chotiego do domu. Boi się Anuj. Co robisz, pyta Anupama. Anuj przyciąga ją bliżej. W jakim jest wieku, pyta Anupama. Twierdzi, że został ojcem córki. Twierdzi, że ona ignoruje miłą osobę, kiedy on stoi wcześnie rano w swoim garniturze, by ją zabiegać. Błaga ją, żeby tego nie robiła, mówiąc, że życie potrzebuje koloru. Anupama sugeruje dodanie odrobiny chaat masala. „Chcę wiedzieć, dokąd zmierza ta sprawa” – mówi.

Anupama i Anuj są przyjaciółmi od dłuższego czasu. Choti uczy się technik tanecznych od Anupamy, instruktorki tańca, i nie może się doczekać powrotu do swojej szkoły tańca. Ponieważ spotykali się od kilku dni, Anuj nie przejmował się romansem. Chociaż Anupama cierpi na widok swojej przyjaciółki, modlą się do Boga, aby nigdy się nie rozstali. Choti chce porozmawiać z matką, a Malti Devi jest w samochodzie. Obiecuje Anupamie, że kiedy wróci do domu, zadzwoni do niej. Anuj pokazuje film z tańcem Choti, który komplementuje ją jako utalentowaną instruktorkę tańca. Dodatkowo informuje ją, że po podaniu wszystkim śniadania odbierze Choti.

Anupama 9 listopada 2023 r

Kiedy Malti Devi mówi Anupamie, że wybierze Choti i zachęca ich, aby się nie martwili, Anupama jest zaskoczona. Czuje, że musi ją odebrać, bo ma coś z nią zaplanowane na dzisiaj. Malti Devi twierdzi, że nie słyszy Anupamy i odkłada słuchawkę. Anupama błaga ją, aby zmusiła ich do rozmowy. Romil zapewnia Anupamę, że Malti Devi niewątpliwie coś planuje, ale Anuj obiecuje, że nie powtórzy tego błędu.

Malti Devi informuje Choti i innych, że Anupama i Anuj są zajęci i prosi, aby Choti zmusił ją do rozmowy z matką. Wierzy, że Malti Devi coś planuje i wkrótce dostaną swoją szansę. Nauczyciel wzywa Chotiego na zawody po tym, jak Anupama potyka się i upada na drodze. Kierują się w stronę konkurencji, ale zanim zdążą związać im ręce, interweniuje Anupama. Podczas gdy Anupama spogląda na Malti Devi, która jest zła na jej widok, Choti jest szczęśliwy, widząc swoją matkę. Podsumowując, Anupama i Anuj mają długą historię przyjaźni. Cieszą się bliską relacją, choć napotykają też przeszkody i rozczarowania. Narracja podkreśla wartość przyjaźni i miłości oraz trudności, jakie napotykają młodzi ludzie w pokonywaniu przeszkód życiowych.

Źródło

Previous articleElton John i angielski klub piłkarski, który uratował mu życie
Next articleFani „Tańca z gwiazdami” Wściekli po szokującej eliminacji

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here